poster

Pobřežní hlídka: Havajská noc (TV film)

 • USA

  Baywatch: Hawaiian Wedding

 • Slovensko

  Pobrežná hliadka: Havajská noc

Akční / Drama / Dobrodružný

USA, 2003, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (55)

 • kOCOUR
  odpad!

  Podmanivě tupé ve smyslu nejlepší sezóny VKV. Víc silikonu už je k vidění pouze ve specializovaných dokumentech.(3.8.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Mám rád moře, prosluněné pláže, svůdné plavčice a navíc mi připadá neekologické házet takové množství rozpustile se natřásajícího silikonu do odpadu.(11.5.2017)

 • Reiniš
  *

  Mě to přišlo jako péčko, ze kterého někdo vystříhal ty nejlepší scény. Za ty houpající se (.)(.) jednu přihodím. Ps: David Hajzlhoff by se už skutečně neměl svlékat...(21.12.2006)

 • lesumir
  odpad!

  Pamela je proste Pamela :) Ale ani ona nepomuze(10.7.2007)

 • DaliX
  ***

  Tak už aj Baywatch sa dočkal svojho vlastného celovečeráku a celkovo to nebolo až také zlé (vzhľadom na televízny film).(7.11.2010)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Prostředí 5/10/// +pár známých tváří se tu najde, o postavách ani nemluvě, potěší Cary-Hiroyuki Tagawa, někdo by mohl říct, že se na to hezky kouká -zhruba první polovina je přehlídka silikonu, nudných dialogů a nicotného děje/// Jaj, natočit film, který po několika letech dějově navazuje na seriál, na kterém jsme jako malí vyrůstali (někdo by řekl, protože nebylo na co jiného koukat), nacpat do něj co nejvíce známých (pro ty co seriál neznají tak neznámých) postav a snažit se vytvořit ještě nějakou zápletku. Ehm, no dlouho jsem se rozhodoval mezi odpadem a jednou hvězdičkou, protože úroveň byla někde mezi mexickou telenovelou a tím co zbylo ze seriálu. Což vypadalo hodně špatně. Celé to zachraňuje zhruba poslední půlhodinka a v ní záchranná akce, která byla ještě na úrovni a dala připomenout dřívější atmosféře seriálu. Takže ještě se to dalo zkouknout, ale napodruhé bych tohle nechtěl a ani nic podobného a vlastně jsem si uvědomil, že z Pobřežní hlídky už jsem vyrostl./// Celkem 35%///(6.12.2010)

 • kingik
  ***

  Ale ano, bylo to příjemné setkání s plavčíky a plavčicemi, které místo záchranných plováků používaly svoje silikonové kozy. Pánové, přiznejte se bez mučení a bez hrozby Mitchova péra máchajícího před vaším obličejem, kdo z vás nechtěl ošukat Pamelu, později Carmen a v krizi leštil svícen i nad vyfouknutou pneumatikou Alexandrou Paul. A že těch holek v tomhle seriálu bylo pro inspiraci víc než dost. V téhle celovečerní slezině po letech hlásí návrat ty hlavní stars, žádná se nevymluvila a přišla. A to seriálové vztahy nebyly zrovna mezi všemi ideální. Pokárat by však zasloužil scénář, který přišel s vlažným příběhem, i když těla na pláži byla poněkud hot. Spoléhat se na auru hvězdných tváří seriálu bylo poměrně troufalé a tomuhle dostaveníčku pod horkým havajským sluncem v podstatě nic jiného nezbývalo. Scenárista tak trochu pod sluníčkem usnul, po procitnutí do sebe naházel pár tequil a sepsal scénář, který sice nemá silné momenty, ale sází na návrat Pobřežní hlídky v plné sestavě. A to se počítá. Než se všichni úplně rozhádali, stihli pohodový televizní film, ve kterém se tak trochu vzpomínalo, bilancovalo a následně se užilo nějaké to napětí, když zde byl jistý zákeřný asijský element, který chtěl zhatit svatební plány. Zrežírované je to na jistotu, scenáristicky nevypilované, ale nebylo mně proti srsti smažit se s Pamelou a spol. v krásném prostředí. Ano, pěkně malebné exteriéry sehrály svůj prim, na těch si dali tvůrci záležet a hodně to filmu prospělo. Co kamera nestíhala v akčních sekvencích, to se plně vynahradilo při statických scénách, které přece jen režisérovi šly mnohem lépe. Samozřejmě, kouzlo série je nenávratně pryč. Nicméně vidět hlavní protagonisty zase po letech spolu, není vůbec špatný zážitek. Film má u mě plus také v tom, že se zbytečně neponořil do nostalgie. Raději se ponořil do silikonového poprsí, které částečně kompenzovalo scenáristickou unylost. Kdo nemusí plytké návraty seriálových legend, měl by raději volit předpověď počasí s Jančaříkem. Kdo však v pubertě poměřoval pyj s nedostižným Mitchem Buchananem, měl by setkání po letech brát jako povinnost. 50%(21.4.2015)

 • HoneyBunny
  *

  Krásný případ filmu, který je tak pitomý, až vás pobaví. Davide, máš to za jedna!(17.12.2006)

 • AGAMENON
  ***

  Po skončení seriálu Pobřežní hlídka, se žádný z herců nijak extra moc neupíchl, tak se byvší plavčík David Hasselhoff rozhodl, že povolá starou partu a spíchnou spolu nějakej ten filmeček, třeba bude mít úspěch a poslouží jako pilot pro nový seriál, to se však nestalo. Děj není vůbec důležitý, nebo snad někdo někdy sledoval Pobřežní hlídku kvůli ději, vělmi pochybuji, to proč měl seriál tak fantastický úspěch, je v obsazení velmi přitažlivých herců, pro mě jako muže, samozřejmě hereček. Takže tento televizní film není žádný zázrak, ale je zábavný a takový procento prsatic na jeden metr čtvereční, se jen tak někde nevidí.(20.11.2006)

 • Crocuta
  *

  Hajzlhóf a jeho Beaches Bitches opět v akci.(9.7.2007)

 • jonyyy
  ***

  Jak říká brácha, přípomínalo to spíš porno než akčňák :D 50%(23.12.2008)

 • ARI50
  *

  Kočky a ne kočky co víc dodat.(26.9.2018)

 • slatkac
  *

  Kravina, ale za Pamelu dávám 1*.(24.6.2011)

 • Mulosz
  odpad!

  Tohle byla extra tupá resuscitace tupého seriálu, ještě tupější, než ty nejtupější díly.(23.12.2014)

 • JJ.Gibson
  **

  Z nostalgie dávám dvě hvězdičky, dost k pousmání příběh a maximálně naivní. Ale spousta starých známých z původního seriálu a spousta silikonu na metr čtvereční :) takže tomu nelze dát odpad...(17.11.2006)

 • Jillen
  odpad!

  Chce se mi blejt! Voni natočili film! Božééé bléééééé... Dávám 0%(20.11.2006)

 • Nuala
  odpad!

  :D Tohle bylo naprosto úžasné :D Už dlouho jsem se takhle nezasmála, jakmile někdo promluvil :D A už dlouho jsem se takhle nenasmála jen díky tomu, že někdo (Pamela) sedí a "medituje". Jako komedii o houpajících se silikonových prsou a kolagenových rtech doporučuju :)(25.12.2008)

 • SallyZen
  **

  Po shlédnutí tohoto filmu jsem byů trochu na vážkách jestli to režisér myslí vážně, protože dělat takovýhle film je zbytečné. Hasselhoff mi tam nesedl a to platí i v tomto filmu. Příběh byl pěkně ujetý a jediný co snad stalo za zkouknutí byly krásné holky z pláže. 30%(6.2.2011)

 • PKD
  *

  Seriál,nebyl nejhorší,ale tohle byla total nuda a ani ty krasavy to nevytrhly.(8.7.2017)

 • mr.kliky
  *

  meditující Pamela a "cool" hláškující Hasselhoff... připouštím, je to prdel..(23.12.2008)

<< předchozí 1 2 3