Reklama

Reklama

Lovecraftova země

(seriál)
  • USA Lovecraft Country
Trailer 3
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2020, 9 h 54 min (Minutáž: 53–69 min)

Předloha:

Matt Ruff (kniha)

Hrají:

Abbey Lee, Aunjanue Ellis-Taylor, Chase Brown, Jonathan Majors, Wunmi Mosaku, Jurnee Smollett, Courtney B. Vance, Michael Kenneth Williams, Chris Brewster (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Lovecraftova země, nový dramatický seriál z produkce HBO, je inspirován stejnojmenným románem spisovatele Matta Ruffa z roku 2016. Sleduje mladého Atticuse Freemana (Jonathan Majors), který se v padesátých letech minulého století vydává spolu s kamarádkou Letitiou (Jurnee Smollett-Bellová) a strýcem Georgem (Courtney B. Vance) pátrat po zmizelém otci (Michael Kenneth Williams) napříč Spojenými státy, kde platí zákony Jima Crowa. Tak začíná boj o přežití, v rámci něhož jsou nuceni čelit jak všedním hrůzám bílé Ameriky, tak škodolibým duchům, jako vystřiženým ze stránek tajuplných příběhů H.P. Lovecrafta. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (70)

cariada 

všechny recenze uživatele

Zajímavý seriál plný rasismu a nadpřirozených věcí. Za zmínku stojí krásná blondýna co se mění na může. Místy hodně perverzní či nechutný. Občas jsem se v tom ztratil, ale jako celek to je dobré. Tak nízké hodnocení si to nezaslouží. Jsem zvědavý jestli se bude pokračovat. Určitě bych v té době žít nechtěl. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Trochu mi tu chýba vyjadrenie a hodnotenie k seriálu od obľúbeného užívateľa a kamaráta Trevora, ktorý ho videl v predstihu. Zrejme posledný seriál od produkcie hbo a hlavne zo služby hbo go. Pekná bodka za týmto rasovým výplachom. Minimálne rok pokoj od tejto služby. Ale ak sa objaví nejaký zaujimavý seriál nepohrdnem ním. A toto niekto prirovnával ku Stranger Things ? Zabudnite. Každá epizóda inak hodinová, strata času. 2* ()

Reklama

majo0007 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Negerská propanda "Übermench" do luftu, vážne... až takto hlboko ste klesli...! Koľko ste za tento nepozerateľný pičus zacálovali?! Ešte raz si prečítajte Lovecrafta - toto je hanobenie mena, OSTUDA! Boli vás plné miliónové prdy - Jacksona, Houston, Rocka, Murphyho, Washingtona, Smitha, Snipesa, Freemana... a teraz chcete pomstu?! ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O tom, že podstatou USA je rasismus. Nejtrefnějším žánrem seriálu je horor očima černošských hrdinů. Tradované polopravdy o černoších a netečnost k jejich utrpení. Zastaralé představy, jak se má chovat dobrý muž či rodiče. Jednotlivá témata minipovídek se mi zdají slabě propojená. Vše je na pozadí historických událostí. Postavy seriálů jsou napsané realisticky jako chybující, což zvýrazňuje jejich chudoba amerických menšin. Budete vykoupáni ve frustraci a smutku černochů. Běloši jsou zde vyloženě nepřátelé. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Velmi zmatený seriál, s úžasnými Watchmen se nakonec nemůže měřit, ačkoliv k tomu prvních pár epizod (vlastně doslova první dvě epizody) docela sympaticky směřoval. Největším problémem je přeplácaný děj a to, že mě po počátečním nadšení postupně docela přestávalo zajímat, co se stane dál, a to se přitom řešila velmi závažná témata. V posledních třech epizodách Lovecraftova země dech zase trochu nabrala, ale už jí to příliš nepomohlo. No co, není každý den posvícení. I tak mi ale seriál nabídl docela hodně momentů, které si zapamatuji (spousta z nich jsou tedy velmi krvavé scény, jaké jsem vážně nikdy neviděl), a na vynikající první epizodu, plnou hmatatelně hitchcockovského napětí, bych se myslím rád podíval znovu. ()

Galerie (128)

Zajímavosti (3)

  • Seriál se natáčel na škole Marietta High School v Georgii. (SONY_)

Související novinky

Trojka Creeda našla záporáka

Trojka Creeda našla záporáka

03.06.2021

O třetím Creedovi jsme doteď věděli pouze to, že se před kameru vrátí Michael B. Jordan, který si zároveň poprvé v životě stoupne i za ni na pozici režiséra, ale že se naopak už do série nevrátí jeho… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama