Reklama

Reklama

Nesmrtelný

  • Itálie L'immortale (více)
Trailer 3

Snímek Nesmrtelný vychází z italského kriminálního seriálu Gomora. Poté, co je Ciro střelen svým jediným skutečným přítelem Gennym do hrudi, noří se do temných vod Neapolského zálivu. Čím hlouběji klesá, tím více vzpomínek vyplouvá napovrch… Chladné objetí vody prorážejí tlumené zvuky - jsou to výkřiky paniky. Je rok 1980. Následkem ničivého zemětřesení se budovy řítí k zemi. Zpoza suti se přesto ozývá pláč zrovna narozeného dítěte. Není to nikdo jiný než Ciro di Marzio. Od tohoto dne je považován za “Nesmrtelného.“ O mnoho let později Ciro přežije i tento osudný výstřel. To, co o něm říkají, je zjevně pravda - nikdo a nic nemůže zabít nesmrtelného. Od chvíle, kdy se stal sirotkem, až po svůj současný exil na Baltu, od svých prvních drobných krádeží, až po otevřenou válku s gangy - Ciro odvážně čelí všemu, co mu přichází do cesty - ve světě, kde je nesmrtelnost jen další formou prokletí. (Cinemax)

(více)

Videa (8)

Trailer 3

Recenze (68)

celticek 

všechny recenze uživatele

Není to jako úplná pecka, ale jsem fanoušek Gomorry, takže vidět Cira živého hned stačí na 4 hvězdy:) Člověk musí znát příběh, aby pochopil spoustu věcí, ideální mít za sebou všechny série seriálu, jinak to moc nemá cenu. Dvě dějové linky jsou ze začátku trochu zmatené, ale postupem času se to zlepšuje. Ciro není nějak ve své kůži, ale ke konci už ho tu máme v plné parádě. Finále dává tušit, že se máme v 5.sérii na co těšit! ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Když jsem vloni zjistil, že Gomora bude mít svůj film s Cirem, byl jsem natěšený. Skutečnost je taková, že diváky bez znalosti Gomory moc neosloví a příznivce seriálu určitě potěší malé vyplnění prostoru při čekání na další řadu, i přítomnost "živého" Cira. Ciro byl všude, ale téměř nemluvil a moc se ani nepohyboval. Není to špatné ani jako film, ale hvězda navíc za tu příslušnost ke Gomoře. Gomora byla Gomora, Nesmrtelný je Balada o Cirovi. ()

Reklama

MikaelSVK 

všechny recenze uživatele

Taliani sa opäťraz vytiahli! Po ich (podobnom) filme Suburra, je to ďalší film, ktorý stojí za to vidieť. Tempo je síce pomalšie, no nedá mi nespomenúť vynikajúci soundtrack. Okrem zaujímavého hlavného predstaviteľa, ktorý toho síce veľa nenarozpráva, zaujme aj netradičné prostredie či už na severe Európy alebo na juhu v Neapoli. PS: zo seriálu som nevidel ani jednu jedinú epizódu... ()

papadoce 

všechny recenze uživatele

Marco D’Amore si sám zrežíroval filmové sólo svojej seriálovej postavy. Seriál som nevidel a zrejme neuvidím, ale tak nejako to pri pozeraní nevadilo. Podobne som naložil aj s filmom Breaking Bad a neprekážalo to. Príbeh bol fajn, európska produkcia tomu svedčala, ale samotný Marco mi brutálne vadil. Ten neherec sa vedel pozerať a pripaľovať si cigaretu, hej a aby som nezabudol, aj nasadzovať si a skladať slnečné okuliare, ale to bolo ozaj všetko. Ak takto húli aj v seriály, tak za dve tri série si isto uhnal rakovinu. Film nemal dáky prudký spád, ale mal skvelé spracované retrospektívne návraty do Cirovho detstva. Práve táto skutočnosť zaručuje, že sa divák nestratí ani bez seriálu. Toto bolo spracované pomerne jednoducho, ale bravúrne. A aby som to zavŕšil, práve vďaka retrospektíve dávam hviezdu navyše. Inak tomu nechýbala surovosť patriaca k tomuto svetu drog, bezdomovských sirotkov a rusko-lotyšskej mafie. No a koniec bol úplne parádny v oboch časových pásmach. Neľutujem, že som videl, teda až na Marca hehe. Trochu viac televízny než kino film. Tri a pol. ()

Amonasr 

všechny recenze uživatele

Vhled do těžkého života drogových mafií - není snadné být mafiánem, ani když se z neapolského sirotka postupně vypracuje ve významného kápa podsvětí. Jaké štěstí, že jsem se kdysi narodil do sice chudé obyčejné české rodiny, ale zločinecká kariéra mě nikdy nelákala, takže mě podobně náročné a riskantní živobytí a hnusné mafiánské prostředí naštěstí minulo. Cirovi fakt není co závidět. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Natáčalo sa na autentických miestach v Lotyšsku, predovšetkým v metropole Riga a v talianskom meste Neapol. (MikaelSVK)
  • L'immortale vydělal v den premiéry více než 602 000 eur, čímž se stal nejvýdělečnějším italským filmem za období 2014–2019 a celkově třetím nejvýdělečnějším ne-komediálním italským filmem. V den premiéry film v kinech navštívilo více než 87 000 diváků. (PozorGranat)

Reklama

Reklama