Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Snad první detektivka, kde je vidět při výslech někdo, kdo je skutečně nervózní, všichni podezřelý a svědci ve všech jiných detektivkách odpovídají jako na divadle, ale tohle bylo opravdu přirozené - jako skutečný výslech někoho kdo má z policie respekt. Jinak zajímavý námět na zločin celkově.(18.4.2019)

• Radko

Nezrozumiteľné vajatanie všetkých zúčastnených a ako z chlpatej deky lezúci príbeh. Oboznámi divákov s prostredím ale tak otravne, až som mal chuť sa na mŕtvych psov vykašľať. Neurobil som to a bol z toho napokon priemerný seriál - víťaznú divácku satisfakciu som nepocítil. Pretože oddávať sa priemeru, čiže povrchnej popkultúre pritakávajúcej jestvujúcim poriadkom, to sa dá zapnutím akejkoľvek televízie v najsledovanejších časoch.(28.6.2016)

Úvodní díl byl evidentně seznamovací, u postav, které tvůrci představili už dříve, byla vysvětlena jejich případná nová situace. Nešlo o nic úžasného, to je fakt, ale po dřívějších zkušenostech jsem byl za výsledek opravdu rád. Znovu si dovolím tiše doufat v alespoň stejnou kvalitu dalších epizod.(9.9.2019)

První díl je naprosto průměrná a hlavně pro diváka zcela chladná detektivka, ve které se dozvíme o co asi v dalších dílech půjde. To je samozřejmě logické, ale natočené je to nezábavně až běda. Stará parta se rozdělila, Horová je řadovou policistkou někde v severomoravské háji zeleném (ve Šternberku), poblíž bývalý kriminalista Vitouš lajnuje antukové tenisové hřiště a užívá si zaprděného důchodu. Jeho klid však přeruší Horová, která dostane případ pěti otrávených a v lese zakopaných psů. Mezitím jsou v olomoucké zoo ukradeni tři medvědi a přitom nešťastnou náhodou umírá hlídač. Na starost to dostává olomoucká kriminálka v čele s Výrovou. Rozjíždí se pátrání po zlodějích. Vzhledem k tomu, že jsem studoval v Olomouci, dávám Hřebejkovi velké plus za to, že točil opravdu v Olomouci a toto město jde poznat v mnoha záběrech.(28.7.2016)

• Ozzy2

Tak bohužel jak jsem čekal.Lidé spjatí jakkoliv s Olomoucí budou nadhodnocovat a o filmu se nedozvím nic.Strašnej zlozvyk a nešvar.Nicméně-nebylo by to tak strašné, nebýt castingu.Půlka herců z Ulice doplněná neherci a okoukanými ksichty z Dejvic v čele s nasraným Krobotem, jsou už úplně všude a začínám mít na ně alergii.Příběh není napínavý, je jasné, jakým směrem povede pátrání a jak to dopadne.Ne, detektivek je už strašně moc a jejich kvalita je otřesná.Jedna hvězda za mrtvé pitbuly.Nesnáším tohle plemeno a jejich chovatele.(4.3.2019)

Co na mně čumíš :DD! Trošku mi tam deptá ten rákosnickej soundtrek :D(15.4.2019)