Genero

Prostát v telefonní budce osmdesát minut s vyšinutým rétorem Kieferem na uchu, určitě bych měl na boltci mozol. Jenže za tím úžasným hlasem si lze představovat kohokoliv a proto v družném rozhovoru vytrvám. Můžu tak dát volný průchod latentní homosexualitě a příjemně potlachat o smrti, pomstě a napravení s vidinou svalnatého hispánského instruktora aerobiku. Když pak svého partnera z druhého konce drátu spatřím na vlastní oči v oblečení mého dědy, lituji, že jsem celou tu dobu raději nejezdil v MHD vedle Roseane Barrové. ()

ScarPoul

Dynamické a hlavne funkčné po všetkých stránkach. Nepôsobí to dementným dojmom a ukazuje to ďalší zo Schumacherových zárezov na poli thrilleru, ktorý mu ide najlepšie. Ďalšia ukážka, že Farrell je dobrý herec, len sa jeho potenciál trestuhodne nevyužíva. Inak sa jedná o pomerne priamočiary koncept, kedy prekvapivých zvratov nie je veľa. Hlavný záporák netlačí na pílu a celú situáciu si vychutnáva a vďaka tomu film nenudí a prinesie aj pár réžijných nápadov, ktoré potešia. Keď som to videl prvýkrát mal som z toho väčší wow pocit. Teraz je to len veľmi dobré. ()

Gary

Zábavné, adrenalinové a napínavé.Dobrý Colin Farrell s výborným doplňkem hlasu Kiefera Sutherlanda, kterého kino už věky nevidělo (jelikož už nějakou dobu zaplňuje hlavně regály videopůjčoven).Abych pravdu řekl, tady se na plátně taky moc nezdržel. ()

maseer2

WOW !!! nikdy bych neřekl, že se z filmu, který se prakticky celý odehrává na jednom místě, vyklube jeden z mých nejoblíbenějších thrillerů.. Colin Farrell super a Katie Holmes, byť se ve filmu v podstatě jen mihne, jako vždy krásná:) ()

PROROK14

Tak toto ma úplne dostalo. Za 81 minút som nešiel ani na WC, ani sa napiť, a ani som asi nežmurkol. Collin Farrel by si zaslúžil oscara. 90% ()

erl

Nádhera ! že to bude takový jedinečný zážitek jsem opravdu nepředpokládal . Režisér Schumacher mě opravdu překvapil ( spíše odrovnal ) svou perfektní režií a skvělými nápady . K tomu ještě Colin Farrell který ztvárnil asi svou zatím nejlepší roli . ()

argenson

Každej má nějakýho toho kostlivce ve skříni, takže ponaučení je celkem jasné. Zajímavě natočeno, dobře zahráno, s originálním koncem plus pár výborných vtípků na odlehčení. ()

Terva

CITÁT - Když někdo kdysi trpěl samomluvou, byl za blázna, dnes to patří k image.............. Jedna telefonní budka, jeden člověk a několik osudů. Rozhovor začíná. No, ale pravdu? Nějak mě to neoslovilo. Dialog mě nebavil a někdy jsem se i nudil. CITÁT - Štětky??!! My, že jsme Štetky!!! Hele, vole, my jsme Erosenky.................. Ve filmuj také moc reklamy a mě reklama nebaví. Uvažoval jsem o dvou hvězdách, ale mám rád Kolína, tedy Colina. ()

Ouwen

Výborný film, kde se nevyskytuje žádná výplň a tak má dění ve filmu skvělou dynamiku, Farrell předvádí herecký koncert a Kiefer si skutečně vychutnává roli snipera. Nejvíc mě však bavil Whitaker jež se do role detektiva vžil a věřil jsem mu všechno. Líbilo se mi i jak to prostředí působilo dost živě a všude bylo hafo lidí, takže to mělo autentickou atmosféru. Myslim si že z dané látky bylo vytěžené maximum a lepší to být skutečně nemohlo, takže si dovolím říct že Phone Booth příliš nezestárla. Jediné co mě doteť trošku hlodá je to, že je příliš očividné, že hlas Kiefera byl dodán v post-produkci a preferoval bych, kdyby jeho dialogy fakt působily tak, že mluví skrz telefon. ()

moviesfan

Nenapadlo mě, že by se mohl film točit z větší části v telefonní budce, ale tento thriller překvapil. Má napětí, drajv a dobrého herce. ()

JohnCZ

Přestože se celý film odehrává na jednom jediném místě, jedná se o jeden z nejadrenalinovějších thrillerů vůbec. Napětí by se dalo krájet, herecký výkon Colina Farella je hodný ocenění a ani ostatní nezaostávají. Phone Booth je důkazem, že i za minimální rozpočet a s jednoduchým nápadem, se dá udělat špičkovej film. ()

Blofeld

Skvělé drama se skvostným Farrellem, mrazivým Sutherlandem a perfektním Whitakerem má originální námět, zručné zpracování, svižné tempo a geniální konec. A víte, co bych vážně nechtěl vidět? Co by s tím proved Michael Bay... ()

Nick Tow

Na začiatku to mohol Schumacher brať ako obrovskú výzvu: natočiť film, ktorý by sa odohrával na metri štvorcovom. Fakt, že sa o to pokúsil, je popri výkone Colina Farrella, asi najväčším plusom. Avšak obmedzenie, ktoré si pri takto vytýčenej méte sám sebe postavil, chvíľami obmedzuje aj diváka. Na otázku, či sa dá natočiť film "z telefónnej búdky" už poznáme odpoveď. Na podotázku, či sa dá nakrútiť strhujúci film "z telefónnej búdky" však Schumacher odpovedal iba na pol úst. Sú veci, ktoré sa do telefónu hovoria ťažko... ()

Suzie05

Čí hlas je ten nejuklidňujíčtější ze všech - ten od Kiefera =) Už jen ten filmu zajistil 4*. Zbylá hvězdička je za děj. =) ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor