Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

asfalt

Nuda sa nedostavila, no na druhej strane argumentovať na chválu tohto filmu iba týmto tvrdením je dosť málo. ()

Ondr@932

Opravdu vážný napínavý svižný thriller který mě do křesla přibyl hned od začátku a pustil až při závěrečných titulkách. Něco podobného jako Telefonní budka.Dávám 9/10 ()

ozeki

Prosťoučká zápletka se sympatickým kapitánem Amerikou v hlavní rolí a hysterickou - skoro až nesnesitelnou - Basinger v roli MacGyvera. V průběhu celého filmu velké množství "Co to doprde...." momentů, ale kde jinde byste chtěli vidět, jak William H. Macy natře Stathama. Ty 5110, nebo co to bylo, působí v dnešní přetechnizované době jako Zjevení Venouše, ale jako celek u mě film uspěl i po deseti letech od první klapky natáčení. ()

cerbygerby

I když je tenhle film starší a podobných filmů už bylo hodně, musím říct, že jsem se bavil. Od prvního hovoru s žádostí o pomoc až po poslední hlášku-už mi nikdy nevolej. Pomohlo tomu i dobré herecké obsazení...4* a 65% ()

duffi

Tak mne se to tedy libilo, obcas filmu chybela akce a vlekl se, parkrat tam byly trosku nerealne situace, ale jinak velmi slusne, i obsazeni hercu se mi libilo. ()

Gardenboy

Film nemá čo divákovi ponúknuť. Je to len hŕstka technicky dobre spracovaných klišé, navyše postavených na nereálnom a naivnom základe (prečo fakt nevolala policiu, mladík nezištne pomáha neznámej ženskej a neváha pri tom riskovať vlastný život) ... Zopár dobrých momentov tam bolo, ale krv Vám v žilách rozhodne tuhnúť nebude. ()

Ajvngou

Dávám sice za tři, ale přesnější hodnocení by mělo být 3,8. Film od začátku nasadí svižný tempo a i když víte, že happyend z toho přímo teče, rádi to dokoukáte do konce. Zvláště scény s právníkem a jeho Porschem jsou opravdu parádní. ()

BLADER

Trochu ako Telefónna búdka, až na to, že tu búdka nie je. A je tu akcia. A tej je veľa. A je tu Jason, jeho kumpáni a jeden mladý človek, ktorý ani nevie ako, ale priplietol sa do toho. Ja to beriem. A áno, s tou búdkou som to trochu prehnal. ()

alienemo

Pohodová, svižná akčná zábava, ktorú však nesmiete brať príliš vážne. Dej je plný klišé a jeho základný motív je nelogický až hrôza ale pokiaľ nad tým veľmi nerozmýšľate tak vás čaká 100 minút zábavy. ()

zberatel

Vcelku zaujimavy filmik zo slusnym obsadenim a velmi dobrou atmosferou ktora vas stale drzi hore a nedovoli vam ist ani na wcko :)... a Chris Evans to u mna vyhral na plnej ciare. ()

Colour

Keď som pred nejakými piatimi rokmi videla tento film, moja prvá veta po ňom znela: "Jediné pekné na tomto filme je hlavný hrdina." ()

waska

Sympatické herecké obsazení, rychlá svižná akce vymačkaná z poměrně tuctové zápletky. A i když se všichni herci snaží a Chris Evans je více než přesvědčivý, víc než na lehčí nadprůměr to není. ()

Claude Speed

Obyčejný, nezajímavý a průměrný thriller, jakých na světě existují stovky. Herecká sestava je na snímek těchto kvalit víc než dobrá, takže z hereckých výkonů není třeba mít strach... Jinak jde o průměrný snímek, kterému k úspěchu nestačí jen vynikající soundtrack. 45%. ()