Nová baseballová sezóna začne v Durhamu poněkud nejistě. Nově najatý zadák Durhamských býků „Crash“ Davis (Kevin Costner) zbije mladého namyšleného nadhazovače „Nuka“ LaLooshe (Tim Robbins). V té chvíli přichází na scénu krásná a svůdná Annie Savoy (Susan Sarandon), která si každoročně vybírá jednoho hráče svého oblíbeného týmu a věnuje mu svou pozornost, přízeň i zkušenosti. Oba temperamentní spoluhráči na hřišti a rivalové mimo něj by tak měli v sezóně předvést nejvíce ze svých umů, aby odměně v tak smyslném podání učarovali. Ovšem Nuke nemá smysl fair play, což zkušeného a paličatého Crashe přivádí k šílenství. Nechte se pozvat do úžasné herecké společnosti, podávat se bude nenapodobitelný koktejl vášní, sportu a lásky! (oficiální text distributora)

danny_21

Hodně špatný kousek, protože v něm nefunguje nic - ani sportovní stránka, ani ta romantická a co se týče herců, dost špatní, možná tak ještě Robbins se snaží, ale je jisté, že ten původně lehký humorný podtón rychle vyprchá a zůstané jen rozbředlá kaše, ve které nikdo neveděl, jak to vlastně má dopadnout - jak já se těšil, až to skončí. Velké zklamání - 25% ()

vetsinezobri

Kdo čeká od dvojice Ron Shelton - Kevin Costner stejnou zábavu jako v Zeleném světu bude pravděpodobně trochu zklamán. Jako já... Ale tak Kosťa je Kosťa. ()

Ronee

40 ročná Sarandon má byť akoze osudová láska Kevina, ktorý je len o 3 roky starší ako športovec, ktorý mu hovorí dedo. ()

mikhail

Obdobný film ako Prvá liga. Prvá liga však na mňa pôsobí sviežejším dojmom. Aj záber postáv má širší. Durhamskí býci naproti tomu stoja a padajú na výkonoch Costnera, Sarandon a Robbinsa. Ostatné postavy sú iba komparz. Tým nechcem povedať, že je to vyložene zlý film, len je trochu komornejší a vtipných momentov tam až toľko nenájdete. ()

Guran

Krásný sportovní film o basseballu. Zde ale nejvíce hodnotím výkon Tima Robinse, který si koledoval o Oscara, stejně tak mě potěšili Kevin Costner a Susan Sarandon. Scénáristicky dobře napsané, herecky dobře obsazené a režisérsky dobře natočené. Když tato trojice funguje máme tu snímek na který jen tak nezapomeneme. Hlášky, zápletka, herecké výkony a příběh. Opravdu jsem se skvěle bavil. ()

MirkaP

Zase ta americká posedlost baseballem... Nepřekvapivý příběh se zajímavým obsazením. Nejzajímavější byl třicetiletý T. Robbins působící sotva jako pětadvacetiletý jeliman. A skoro stejně starý Kevin působící jako dědek. ()

PlayEasy

Klasická baseballová sportovní pecka se zkušeným pohodářem Kevem a zelenáčem s neuvěřitelným švihem Timem a středníkem mezi nimi v podání rozkošné (ano, jsme si vědomi, že pojem "rozkošná" nesnáší, jak na vlastní kůži okusil Lalooshe:) Susan Sarandon. Příjemná, zábavná a jednoduše krásná pohodička. Jo a Crash si s Annie sakra užil :-) P.S. Doufáme, že tu nominačku na Glóbus nedostala ta píseň o sexu :D 70% ()

Matamoroz

Nakonec čtyři hvězdičky. Nakonec říkám, protože první polovina filmu mě moc neoslovila. Navíc si nejsem uplně jistý českým dabingem. Celkem vzato, nejprve jsem měl dojem, že film je vlastně o ničem...bezvýznamný baseballový klub někde na americkém Zapadákově, týpci neustále přežvykují, jedna excentrická nynfomanka...a Kevin to už nevytrhne. Pak jsem si ale vzpoměl na Charlese Bukowského, a uviděl jsem film z trochu jiného úhlu...70% ()

sydney

Herecký koncert pro trio Susan Sarandonovou, Kevina Costnera a mladičkého Tima Robbinse. Dobře udělaný film ze sportovního prostředí. ()

imaginer21

Ten Robbins je ale péro :-) Ne, Sarandon měla tehdy vážně ženské charizma, co by si každý rád uhryzl a já celou dobu Costnerovi záviděl tu jeho odolnost. Výborná oddychovka sportovních osmdesátek! ()

Edgerton

Pohodová komedie. Costner tu předvádí svůj standart, Tim Robbins vypadá jako mlaďoch a Susan Sarandon je docela sexy. Na jednu stranu mi přijde že ten film zestárl trochu víc než měl, ale zábava to je. ()

andy60

Čekal jsem od toho víc, to každopádně. Taková jména jako Sarandon, Costner a Robbins a taková nuda? Prostě nemají, co hrát, protože příběh je jasně nalajnovaný, zápletka žádná, moment překvapení žádný, zajímavá pointa žádná. O několik let později se sešli Shelton s Costnerem u jiného sportovního kousku - Zelený svět, a to je úplně jiná liga. Tady hvězdičkami plýtvat nelze. ()