Goofyho tlupa (TV seriál)

Goof Troop

Animovaný / Rodinný

USA, 1992, 78x22 min

• NinadeL

Letohrády nebyly nic moc, ale tohle už je vyloženě žumpa. Nemůžu si pomoct.(25.2.2011)

• Kri-kri

Disneyovky zakoupené Novou mě nikdy moc nebraly. A tenhle seriál mi už před dvaceti lety připadal na můj vkus až moc ztřeštěný, uječený, přespříliš hektický a groteskní. Navíc je v něm zřetelná propagace všeho typicky amerického, což mě silně odpuzuje. Mimo to, co může být zábavného, natož inteligentního na seriálu, jež je postaven na idiocii hlavní postavy? I animované postavy by měly prokazovat určitou inteligenci a mně tu všichni připadali jak vypuštěni z cvokhauzu. 15%(25.3.2015)

Další výborný disneyovský seriál, který se samozřejmě věren Goofyho předobrazu odkazuje duchu slapstickových cartoonovek.. Nejsou mi zcela jasné příčiny toho místního hejtování, jakkoli pominu výtečnou ústřední titulkovou znělku se zcela zřejmým vykrádáním Simpsonových, na niž jsem zcela nepochopitelně s léty zapomněl..(27.1.2019)

Můj nejoblíbenější seriálová Disneyovka, to byly můj první rok sledování seriálů v TV (ve 3 letech). Kdybych neměl koupenou VHS z výprodeje z videopůjčoven, tak ani ten seriál neznám, protože se 20 let nevysílal! Dějově mě nejvíc bavily ty díly jak Pete se snaží na někoho ušít boudu, protože mám rád zápletky s naschválama. Nejméně oblíbené jsou ty díly, jak Goofy vypráví Maxovi o svých předcích, protože to je ixsté omílení známých literatur.(11.1.2018)

Hodně uměle vytvořený seriál. Goofey je pěkné tele a Max je sice super, ale chtěl bych vidět tu fenu, co by měla šťeně zrovna s Goofeym;) Oproti Kačerům nebo Rychlé rotě hodně slabé.(25.3.2007)

• - Quackerjack, zloduch z Detektiva Ducka (1991) se objevil v několika dílech seriálu. V jedné scéně je např. na Maxových hodinkách. (HappySmile)

• - Město Spoonerville je pojmenováno po J. Michaelovi Spoonerovi, který vytvořil většinu pozadí pro seriál. (HappySmile)