Goofyho tlupa (TV seriál)

Goof Troop

Animovaný / Rodinný

USA, 1992, 78x22 min

Můj nejoblíbenější seriálová Disneyovka, to byly můj první rok sledování seriálů v TV (ve 3 letech). Kdybych neměl koupenou VHS z výprodeje z videopůjčoven, tak ani ten seriál neznám, protože se 20 let nevysílal! Dějově mě nejvíc bavily ty díly jak Pete se snaží na někoho ušít boudu, protože mám rád zápletky s naschválama. Nejméně oblíbené jsou ty díly, jak Goofy vypráví Maxovi o svých předcích, protože to je ixsté omílení známých literatur.(11.1.2018)

• Kri-kri

Disneyovky zakoupené Novou mě nikdy moc nebraly. A tenhle seriál mi už před dvaceti lety připadal na můj vkus až moc ztřeštěný, uječený, přespříliš hektický a groteskní. Navíc je v něm zřetelná propagace všeho typicky amerického, což mě silně odpuzuje. Mimo to, co může být zábavného, natož inteligentního na seriálu, jež je postaven na idiocii hlavní postavy? I animované postavy by měly prokazovat určitou inteligenci a mně tu všichni připadali jak vypuštěni z cvokhauzu. 15%(25.3.2015)

Hodnocení po předávkování pravidelnými vysílacími časy o víkendu na nejmenované komerční TV stanici. Je ale fakt, že to nikdy nebyla vyloženě nuda...(8.12.2009)

• NinadeL

Letohrády nebyly nic moc, ale tohle už je vyloženě žumpa. Nemůžu si pomoct.(25.2.2011)

Hodně uměle vytvořený seriál. Goofey je pěkné tele a Max je sice super, ale chtěl bych vidět tu fenu, co by měla šťeně zrovna s Goofeym;) Oproti Kačerům nebo Rychlé rotě hodně slabé.(25.3.2007)

• - Město Spoonerville je pojmenováno po J. Michaelovi Spoonerovi, který vytvořil většinu pozadí pro seriál. (HappySmile)

• - Quackerjack, zloduch z Detektiva Ducka (1991) se objevil v několika dílech seriálu. V jedné scéně je např. na Maxových hodinkách. (HappySmile)