Sentinel

Kdyby mě unesli mimozemšťani a chtěli vědět, co znamená slovo "film", popř. "kult", pustil bych jim Pulp Fiction. Jo a málem bych zapomněl na DOKONALÝ dabing. ()

Pe!eter

Jeden z kultovních filmů, kterej by měl vidět naprosto každej. Skvělý herecký obsazení, takřka už legendární dialogy a šílený situace do kterejch se hl. postavy dostávaj mě pobavily už milionkrát. Určitě výjimečnej film, na kterej se vždycky rád kouknu. ()

Calypso

Bez legrace jeden z naprosto nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla. Sice jsem Pulp Fiction viděla poprvé teprve před dvěma lety, ale film mě zaujal natolik, že jsem si ho od té doby pustila nejmíň stokrát. Legendární hlášky, skvělá atmosféra, výborní herci, to celé dokreslují skvělé songy. Quentin Tarantino udělal opravdu obrovský počin v kinematografii, když se rozhodl tuhle nevkusnou, gangsterskou srandu vymyslet. A ještě k tomu zařídil Travoltovi luxusní comeback. Nevím, co víc napsat, prostě kultovní snímek, kdyby se dalo dát deset hvězdiček, ani chvíli neváhám. ()

jackalsc

Dobrý film, má světlé a tmavší chvilky. Mě osobě se nejvíc líbil příběh s Willisem a scénka,,cože?" :D. John Travolta dobře zahrál roli zfetovaného, ulízaného mafiána, co nemá ke spoušti daleko. I nějaké to napětí když vidíte někoho na smrt vystrašeného, klepajícího se a s rukou na spoušti :D Hodnotil bych to jako nadprůměrný film, ale do 5 hvězd daleko. ()

ariari

pozerala som ten film pre istotu snáď aj 3x s odstupom času. A stále je to rovnaké. Blbé. Poetika nikde, iba ak kopa cudzieho ľudského hnoja. Mne to do života nedáva nič, nakoľko nežijem ani v približne podobnom prostredí, a ani jeden z hercov nepredvádza nič iné len talent na surovú mentálnu podpriemernosť máznutú v kamere paradoxne veselou muzičkou.to jediné je tam teda iné ..Skrátka nuda, a ani raz som to tak dáko nedopozerala do konca, Jediné čo ma prekvapuje, prečo sa ľudia tak radi pozerajú na kopu sračiek a ešte to nazvú tarantinovskou poetikou? ()

superzurda

Já si tak vzpomínám, když jsem začal být aktivní na tomto serveru a příliš mnoho nadšení tímto filmem zde i v mém okolí ve mě vytvářelo jakousi zášť k tomuto dílu. Avšak jen do té doby než jsem ho viděl ve vysílání jedné komerční televize. Překonal jsem asi pět reklamních bloků, abych snímek dokoukal. Musím tedy říct, že to je prostě geniální, každé slovo, gesto i pohyb má svůj význam. Od té doby opět miluji Pulp Fiction. ()

ElisR

V mém okolí a jak koukám na hodnocení i tady jsem jedna z mála, komu se Pulp Fiction prostě nelíbí. Ač tam hraje můj oblíbený Travolta tak prostě ne...Režie Quentina Tarantina mě nenadchla u žádného z jeho filmů, naposled viděný Nespoutaný Django mě nadchl asi stejně tak jako Pulp Fiction, tedy vůbec...Sto lidí, sto chutí..Mě "humor" v Pulp Fiction vůbec nepřišel vtipný, ač sem se chtěla pokusit film alespoň jednou dokoukat do konce, prostě to nešlo, vždy sem skončila v půlce a nechuť mě nepřiměla kouknout se na to až do konce...Tenhle film tedy není můj šálek kávy.. ()

Dante1990

Stokrát to už každý napsal, kult, klasika, Tarantinova chlouba, bla bla bla.... Ale tentokrát mají ovečky nepopiratelnou pravdu, protože ten film je na dnešní dobu hrozně nekorektní, nesluníčkovej, a boží. Travoltovi navzdory tomu, že tu roli původně nechtěl, to sedlo jako hrnec na prdel, Uma Thurman tady není narozdíl od debilního mávání katanou v Kill Bill protivná, a tak... Nezbývá než smeknout mistře! ()

zdenek305

Ten nejkultovnější ze všech kultovních filmů :) nezapomenutelné hlášky, scény, postavy, skvělý výběr hudby prostě téměř vše. Tarantinovo životní dílo. John Travolta mi už asi navždy utkvěl v hlavě ne jako John Travolta ale jako Vincent Vega ()

alexwill

Jeden z nejúžasnějších filmů jaké jsem viděl. Dlouho jsem přemýšlel jaké je to největší kouzlo Pulp Fiction a stále si nejsem jist jednoznačnou odpovědí. Dokážu se na něj kdykoliv podívat, aniž bych se nudil. Právě naopak, s každým zhlédnutím je možné vidět film jinak, vnímat jiné detaily a popkulturní narážky :) Prostě kult! ()

Goumen

Výborný film, u kterého se mi nejvíce líbily supr hlášky. Jediné, co se mi moc nelíbilo je režie a struktura příběhu, které je možná originální, ale mě moc nesedla. ()

MrKrahujec

Ano, plně souhlasím, že je to mimořádně zábavná a současně i ironicky rafinovaná parodie na v podstatě všechny základní nešvary komerční kinematografie, přesně v nejlepších intencích, stanovených už Stevenem Spielbergem: aby prostomyslnější divák jakoby "nepoznal", že jde o parodii a normální divák se smál podle Vančurovy teze "smáti se znamená lépe věděti". V souvislosti s tím lze Tarantinovi hladce odpustit i to, že si vůbec nejlepší fór celého filmu (výrok o skladišti mrtvých negrů) trochu marnivě zabral sám pro sebe. Tohle je vlastně princip známý už z (tolik tomuhle filmu nepodobného) fenoménu Járy Cimrmana. Tedy rozhodně vysoce kvalitní zábava, vhodná i pro opakovaná shlédnutí. To je všechno pravda, ale přesto nějak nemohu a nemohu v téhle roztomilosti najít nějaké ty hlubší filosofické ponory, případně odvážné názory na podstatu světa a smysl života, jak je zde občas předestíráno. Od toho jsou tu přece jenom jiné filmy. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra