Merenre

Za oceánem velký fenomén. Pro mě úplně průměrný, ničím zvláštním nevynikající film, který už nepotřebuju vidět podruhé a že jsem ho viděl jednou si už za pár hodin po titulcích vzpomenu jen matně. Ne, že by to bylo vysloveně špatné, až na ty hrozně blbé kecy, co ty těžko uvěřitelné postavy někdy vedly a navíc - Travolta prostě patří do pomády, tady si hraje na gangstera nebo co, to ti tak budeme žrát. Nebylo to ale ani nějak dobré. ()

albytch

Originalitu snad zde není ani připomínat, bezvadná kamera, super hudba. Prolínání scén geniální, kromě hlášek to ve vás zanechá pocit blaha ()

Adhol

Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh! ()

ProfiDivak

Podsvetie: zdroj teroru a bolesti z tohto pohľadu ako varieté pre znecitliveného moderného diváka. Bavil som sa samozrejme celkom obstojne aj ja, hoci miestami som sa sám seba a svojho smiechu desil----Na druhé pozretie vychutnané bez škrupulí a pridaná jedna hviezdička. ()

Jayk19

Nejvěrnější představitel titulu "černá komedie".Snímky honosící se tímto škatulkováním nejsou buďto tak černé a nebo zdaleka ne tak humorné.U PF jsem se bavil (už několikrát) od začátku až do konce.Kvalitní dialogy a nepřekonatelné vtipy dělají z tohoto filmu víc než jsem doposud viděl.Když k tomu připočteme kvalitní plejádu hollywoodských hvězd a fakt že letos (2014) probíhá retroprodukce v kinech nemůžu dát míň než 11/10 ehm takže 6/5 aha no jo my tu máme jen Pět hvězd no tak pět ze čtyř:) ()

Polter1

Každý už vieme, aký je Tarantino kultový a blababla, ale nebudem písať aký je film skvelý a úžasný, budem písať o tom čo mi na ňom vadí. Vadí mi to, ako Tarantino dáva do svojich filmov to čo má rád. Zbytočne tak vnucuje divákom svoje obľuby. Odkedy sa mafiáni donekonečna rozprávajú o žrádle a o starých filmoch? Alebo fetiš na chodidlá. Videl som všetky jeho filmy a tento je najlepší, ale QT je aj tak zbytočne preceňovaný. ()

Jyrka

Dost mě překvapilo, že je tenhle film tak dobře hodnocenej. Tolik mi to asi nesedlo, ale jsou tam výborný hlášky. 75% ()

Kelexro

Super klasika,která jen tak nemá konkurenci,, dost černého humoru no prostě jedním slovem "pecka!" ,, Film který jsem viděl snad 20x a mohu ho vidět klidně zase 20x a vím že nikdy neomrzí. Tento film budou možná znát i budoucí generace o celé století dopředu nebo nevím :)) ,,,Máš vokno nebo co? ()

THErENDy

Milion citovaných hlášek z tohoto filmů v našich běžných rozhovorech mluví za vše. Pozice filmu na čele hodnocení mu právem náleží. Přitom na první pohled by si člověk řekl, že jde o poměrně jednoduchý film, který kupodivu funguje. Na druhý, třetí pohled si již uvědomuje propracovanost a různé odkazy a prolínají dějových linií. Zde není co řešit ***** ()

O_Peki

Myslím, že tento film bych jakýmkoli komentářem jen pokazil. 100%. Jeden z historických milníků kinematografie. ()

v.indruchova

Lidi, teda třetí nejoblíbenější film? Je sice zajímavé se podívat, jak to prostě chodí bez vytáček, ale je nutné cílit tak na zbytky lidí? Prolínání děje oceňuji. Je to sice originálním, každým coulem, ale na zadek to teda neposadí. SI říkám, co se lidem na tom tak líbí. Násilí, sprostý slovo za slovem a týpci tak namachrovaný, že se jim ego nevejde ani na náklaďák. Hudba coll, herci taky, ale čekala jsem víc. Proč poslouchat kecy z bible a koukat se jak někdo umývá rozprsklej mozek a napálit mu za to plnej počet? WTF? Výhýbala jsem se "kultu", byla jsem upozorněnna na jeho brutalitu, ale když zvědavost je mrcha a ty lidi co choděj a pořád říkaj na to se fakt podívej a maj ksichty rozzářený jako žárovky, člověk podlehne. Čekej méně dostaneš více, to má být ten správný postup u tohohle filmu. A ten příběh jak zlatý hodinky borci nosí v konečníku, pardon, ale to mi přišlo trapné. Nemůžu mít ráda lidi co jen tak štřílej do lidí a fetujou první ligu, to fakt sorry, ne. Smutek v očích mých. ()

Swish

Tak hele, tomu bratrovi bych do tlustejch nenadával. Možná je trochu větší ale co si má negr počít když je Samojec. ()

Jack_F.

Bizarní film plný černého a jiného humoru a jedno velké WTF všech dob... Po vícero shlédnutí si člověk uvědomuje, že to není tak oblíbené jen náhodou a že Tarantino narozdíl od jiných ty dialogy má zmáknuté k naprosté dokonalosti. To co jinde(třeba jako v Tahle země není pro starý) je jen bohapusté divné plácání hoven, tak tohle je sice divné, ale má to v sobě to čemu se říká inteligence, nápaditost a promyšlenost. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra