Neporazitelný

• USA Invincible
USA, (2021–2024), 13 h 42 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Robert Kirkman

Předloha:

Robert Kirkman (komiks)

Hudba:

John Paesano

Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Mae Whitman, Max Burkholder (více)

Série(2) / Epizody(17)

Neporazitelný je americký animovaný televizní seriál o superhrdinech pro dospělé, který vychází ze stejnojmenné série Image Comics od Roberta Kirkmana, Coryho Walkera a Ryana Ottleyho. Seriál sleduje sedmnáctiletého Marka Graysona a jeho proměnu v superhrdinu pod vedením jeho otce, Omni-Mana, nejmocnější bytosti na planetě. Během své proměny se Mark ocitá v rozporu mezi svým osobním životem a superhrdinskými povinnostmi, kdy bude nucen dokázat, že dokáže být takovým hrdinou, jakým je jeho otec. (LUKICKK)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (20)

Neporazitelný (2021)

Paradni komiksova jizda presne podle meho gusta, ktera v poslednich dvou dilech neskutecne vygraduje do epickych rozmeru. A prekvapive neselhava ani ve stredoskolskych peripetiich. Tresnickou na dortu jsem pak neustale odkazy na komiksove fanousky. ()

Série 1 (2021) (S01)

Je čas (2021) (S01E01)

No vida, tak jsem se po celkem velkem hypu taky odhodlal. A vypada to moc zajimave. Klasicky superhrdinsky origin tu je rozbity nekolika netradicnimi spiny na tradicni tema. Erkova brutalita v animovanem kabatu taky prijemne narusuje zabehle poradky a sledovat Kirkmanovi variace na zname hrdiny je take celkem osvezujici. ()

Stejně to zkusím (2021) (S01E02)

Tenhle dil mi prisel jako takovy zapadni spin na anime, jmenovite One Punch Mana a libilo se mi to moc. ()

Kdo je ošklivý? (2021) (S01E03)

Kazdy serial nebo film, ktery nabidne montaz se songem De la Soul a DJ Shadowa a navdavkem Run The Jewels to u me bude mit lehky. ()

To bolelo (2021) (S01E05)

Uff, vygradovalo to naramne. ()

Vypadáš mrtvý (2021) (S01E06)

Ze zacatku to vypada na vic stredoskolsky dil, ktery se ale pekne rozjede. A linka s rodicema? Ta houstne jak rakosnickova mlha. ()

Musíme si promluvit (2021) (S01E07)

Paradni komiksova jizda presne podle meho gusta. ()

Mé pravé já (2021) (S01E08)

Neporazitelny nam nalozil neporazitelne finale, nabusene komiksovou prepalenosti, epickou osudovosti a cele je to emocne vycerpavajici. Skvela prace a ja se nemuzu dockat dalsi sezony. ()

Atom Eve (2023) (S01E09)

... a ted bych prosil hlavni chod. Dekuji. ()

Série 2 (2023) (S02)

Prý superhero fatigue, lol... ()

Velké poslání, velké potíže (2023) (S02E03)

Minule byl sidequest, tentokrat mame spinoff? Paradni dil, kde me bavila jak Markova maminka, tak jeho trip. Tesim se na dalsi dily. ()

Dlouho jsme se neviděli (2023) (S02E04)

Tak konecne doslo na viltrumitskou drstkovou. A byla opravdu plnotucna. ()

Asi vás to překvapí (2024) (S02E05)

Asi vás to překvapí? To je opravdu vhodný název, překvapilo mě to. ()

Nikam nejdu (2024) (S02E07)

Vypadá to zase na explosivní finále. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD