Bývalý policista Jack Walsh pracuje nyní jako lovec odměn, má šanci získat 100 000 dolarů. Musí ale dopravit do pátku do půlnoci k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana Mardukase, který svému šéfovi Jimu Serranovi ukradl patnáct milionů dolarů, věnoval je na dobročinné účely a nyní se skrývá neznámo kde. To, co zpočátku vypadalo jako jednoduchá práce, se začne komplikovat. Nejprve se objeví agent, který jménem FBI Jacka varuje, aby nestrkal nos do vládních záležitostí, potom dva Serranovi zabijáci, zanedlouho také Jackův konkurent Marvin Dorfler, který míní Jackovi přebrat kšeft. Jackovi se podaří vypátrat Mardukase a chce s ním odletět do L. A., on ale tvrdí, že má z létání fobii, a donutí Jacka jet vlakem. Zvládnout dobrosrdečného, upovídaného a hlavně všemi mastmi mazaného účetního, který vůbec nevypadá jako někdo, koho hledá FBI i mafie, bude někdy nad lidské síly. (TV Nova)

Hanys_

Pohodová krimi komedie, ve které se kromě lodní dopravy vystřídaly snad všechny dopravní prostředky. Výborný De Niro, který už tady ukázal ten svůj komediální talent a škoda, že neklaplo to angažování Robina Williamse do role účetního, protože Grodin tahal často za slabší konec. ()

Yardie

Čekal jsem mnohem více. Byla to trošku komedie, trošku akčňák, troška krimi. Což by až tak nevadilo, tyhlke směsice nejsou špatné. Nicméně zde se mi zdálo provdení dosti slabé a až na pár hlášek jsem se moc nezasmál, akčních scén bylo pomálu a krimi to bylo příliš slabé. Takže ve finále to je takový průměr, na který se vícekrát už nemusím podívat. Nebylo to špatné, ale ani vyjímečné, prostě takový průměr. Howgh! ()

spiritus

Mix komedie, akce a kriminálky, kterou výrazně drží De Niro, který si tu střihnul relativně netradiční roli, vzhledem ke svému standartnímu repertoáru. Půlnoční běh je zábavný a dobrý film, který stojí za to vidět. ()

conery1

Film o FBI, čo hľadá 6 rokov podozrivého, o lovcovi hláv, čo ho za pol dňa nájde, o mafii, čo nevie strieľať, o Marlborkách, ktorých sa hlavný hrdina nevedel nasýtiť. Asi sponzor. ()

aLPaC

Velmi vtipná dobrodružná komedie se skvělou dvojkou De Niro/Grodin, kterou rozhodně doporučuji, pokud se chcete pořádně bavit a na chvíli zapomenout na okolní svět. Nejvíc úsměvné momenty byli při jejich scénách s Marvinem a neustálého používání jména Alonso Mosley. PS. Ani mi nedošlo, že ve filmu není žena, dokud jsem se to od KevSpa nedočetl. PPS. Snad v žádném jiném filmu jsem neviděl tolik vykouřených cigaret. Hotová reklama. Až si to pustím příště, budu počítat. Zajímavý komentář mistr Enšpígl. ()

Mikino00

Bláznivá road movie s podtextem kriminálky, není tak vtipná jak se sama podbízí a i přes svižný děj, to není žádná sláva. De Niro nemá moc co hrát a hloupost agentů i gangsterů je až moc do očí bijící. ()

Oralfabet

Od Bresta jsem před tímhle viděl jen jeho poslední film Gigli, jímž na mě moc dobrý dojem neudělal (to příjmení taky úplně nepomáhá), ale věděl jsem, že před tím než na stříbrné plátno převedl ten srdceryvný příběh, o tom jak Ben Affleck změnil sexuální orientaci Jennifer Lopez, natočil i nějaké doopravdy dobré filmy (k nimž narozdíl od Gigliho psal vždy scénář někdo jiný). A můžu potvrdit, že tenhle je celkem super. Očekávatelně boží DeNiro tvoří s pro mě dosud neznámým, ale velice sympatickým Grodinem super duo, a kdyby byl film o trochu kratší, bavil bych se celou dobu perfektně. Takhle mě to ke konci už trošku ztrácelo, ale celkový dojem zůstává velice pozitivní. Silných 7/10 ()

crozet

Výborná komedie, děj s rytmickým spádem, tradičně skvělý Robert de Niro, výborný Charles Grondin. Nejdůležitějším prvkem komediálního žánru příběhu je rozhodně zajatec R. de Nira, který se po dobu zajetí svému únosci něžně a s moudrým nadhledem vysmívá. Když byl drsný humor, který doprovázel celý děj, doplněn pointou přátelské lásky mezi dvěma hlavními hrdiny, byl jsem dojat. ()

El Loco

Tradičná 80-tková krimikomédia v hlavnej úlohe s (výnimočne) extrémne vtipným Robertom De Nirom, ktorá svojou kadenciou hláškou (aj vďaka Dennisovi Farinovi) zľahka pripomenie aj (skoro legendárneho) Posledného skauta. Škoda len, že príbeh je až príliš naivne jednoduchý a neskutočne predvídateľný a Charles Grodin taký otravný. „...Can I ask you something? These sunglasses, they're really nice: are they government-issued, or all you guys go to the same store to get them?...“ ()

Stepan!

"You don't look like a criminal.|- I'm a white-collar criminal."...."Would you have change for a thousand? |Are you a comedian? Get outta here, ya bum! |Looks like I'm walkin'." ()

Elgin

Naprosto bravurny koncert Roberta DeNira, ktory snad ani nepotrebuje komentar - mimochodom mojho najoblubenejsieho herca. Akcna komedia nabita vtipnymi hlaskami, napinavym dejom, skvelou doprovodnou hudbou, okolnou sceneriou, neutichajucim tempom a vybornou reziou. Odychovka pre ludi po narocnom dni, ktora pobavi jak milovnikov komedii, tak i ludi holdujicim trilerom. Nadpriemer v zanru komedie. ()

Grafito

Nevím.. Charlese Grodina mám zafixovanýho z Beethovena.. takže ať už ho uvidím v čemkoli.. bude to pro mě vždycky jen zpruzenej fotřík.. film to určitě není špatnej.. je v něm i spousta dobrej vtipů a akčních scén.. ale jinak průměr.. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin