Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:20-08:50
    ČT1
    Kráska a zvíře (TV film) (1971)
    Pohádka / Drama

    Zchudlý kupec, který se z nouze rozhodl prodat vzácný obraz své zemřelé ženy, v noci zabloudí do pohádkového zámku, kde o svůj obraz přijde a je zaň bohatě obdarován…

  • poster
    10:30-12:10
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Táta, máma, tři děti, dva psi a kočka. Takové je složení jedné prima rodiny. Někdy si navzájem popletou talíře, jindy postele. Spojuje je společný dům a ještě jedna věc …

  • poster
    12:20-14:10
    ČT2
    Komedie

    Mike má problém – příliš mnoho krásných žen najednou. Navštíví tedy psychiatra. Čím víc se ale doktor dozvídá o Mikeových výbojích, tím víc roste jeho vlastní touha.…

  • poster
    12:50-14:55
    Prima
    Zapomenutá vražda (TV film) (2012)
    Krimi / Mysteriózní

    Marně doufal, že jí v blázinci vymažou všechny vzpomínky. Epizoda z francouzského detektivního cyklu podle Agathy Christie.Teprve ve dvaceti letech se Saše podařilo…

  • poster
    14:40-16:15
    ČT1
    Krimi / Komedie

    Vše začíná jednoho večera v luxusním hotelu Excelsior, kde můžete potkat manžele Matoušovy a Janíkovy, Němce Hanse-Joachima Kirchmayera, číšníka Pepiho, pianistu Krofta,…

  • poster
    14:45-17:15
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Vědecká expedice objevila poblíž pyramid zvláštní objekt pokrytý neznámými symboly. V přísném utajení ho začala zkoumat armáda, uběhla však dlouhá řada desetiletí, než…

  • poster
    16:50-18:52
    Prima
    Komedie / Krimi

    Vincenc Babočka, bezvýznamný zaměstnanec policejní stanice, si v soukromí hraje na detektiva přesvědčen o svých výjimečných schopnostech. Dovolená v Karlových Varech mu…

  • poster
    17:45-20:00
    Nova Cinema
    Fantasy / Romantický

    Tim (Domhnall Gleeson) je naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, který má starostlivou matku, potrhlou sestru, úžasného otce (Bill Nighy) a žádnou holku. To se…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Nastaly temné časy pro Povstání. I přes to, že "Hvězda smrti" byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly Rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé…

  • poster
    20:15-22:45
    Prima Cool
    Hellboy (2004)
    Akční / Dobrodružný

    Akční horor, který režisér Guilermo del Toro natočil podle známého Mignolova komiksu, vypráví o Chlapci z pekla, který přišel na svět v roce 1944. Tehdy se ho snažili…

  • poster
    21:40-23:25
    ČT2
    Američan (2010)
    Krimi / Drama

    Nájemný vrah Jack (George Clooney) je neustále v pohybu a pořád sám. Poté, co jedna jeho zakázka ve Švédsku skončí mnohem krutěji, než předpokládal, se uchýlí na italský…

  • poster
    22:30-23:55
    ČT1
    Oskar (1967)
    Komedie

    Podnikatel Bertrand (Louis de Funès) takřka vyletí z kůže, když se dozví, že je jeho dcera Colette (Agathe Natanson) těhotná - a zrovna s jeho šoférem Oscarem (Roger Van…

  • poster
    22:40-01:00
    Prima
    Krimi / Drama

    Lisbeth Salanderová, kultovní postava a hlavní protagonistka slavné knižní série “Milénium“ Stiega Larssona, se vrátí na plátno jako Dívka v pavoučí síti v první…

  • poster
    22:50-01:15
    Nova
    Akční / Krimi

    Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem…

  • poster
    01:00-03:25
    Prima
    Akční / Dobrodružný

    Tom Cruise v hlavní roli špionážního thrilleru. Film byl zčásti natočený v Praze, vznikl na motivy populárního stejnojmenného televizního seriálu, který se u nás vysílal…

TV program - sobota 7.11.

  • 04:05

    S úsmevom po Slovensku (TV seriál) (2019)
    Dokumentární / Road movie

    04:50

    Folklorika (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    05:20

    Hurá do záhrady (TV pořad) (2012)
    Publicistický

    05:50

    Tajomstvo mojej kuchyne (TV pořad) (2009)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:30

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    Kniha džunglí (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:50

    Flipper a Lopaka (TV seriál) (1999)
    Animovaný / Rodinný

    07:15

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:30

    Ollie & Moon (TV seriál) (2017)
    Rodinný / Animovaný

    07:40

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:50

    Jean-Michel, super caribou (TV seriál) (2020)
    Animovaný / Rodinný

    08:05

    Lassie a kamarádi (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:30

    Fidlibum (TV pořad) (2008)
    Rodinný

    09:00

    Trpaslíci (TV pořad) (2014)
    Rodinný

    09:25

    Daj si čas (TV pořad) (2014)
    Soutěžní / Rodinný

    09:50

    Jams (TV seriál) (2019) (E1)
    Drama / Rodinný

    10:15

    Merlin - Ohně Idirsholů (epizoda) (2009) (S02E12)
    Dobrodružný / Drama

    11:10

    On Air (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    11:35

    Kultúra.sk (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    12:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:20

    Tak určite (TV pořad) (2020)
    Zábavný / Soutěžní

    13:25

    Sever a Jih - 1. kniha (série) (1985) (S01)
    Drama / Historický

    14:10

    Sever a Jih - 1. kniha (série) (1985) (S01)
    Drama / Historický

    15:00

    Viktorie - Žárlivost (epizoda) (2017) (S02E02)
    Drama / Historický

    16:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    16:15

    Boris & Brambor (TV pořad) (2020)
    Zábavný

    16:45

    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    18:25

    Postav dom, zasaď strom (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:00

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:55

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    20:20

    Počasie

    20:30

    Záhady tela (TV pořad) (2017)
    Komedie / Soutěžní

    21:25

    Pumpa (TV seriál) (2020)
    Komedie

    22:00

    Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (TV pořad) (2014)
    Talk-show

    22:50

    Boris & Brambor (TV pořad) (2020)
    Zábavný

    23:30

    Sever a Jih - 1. kniha (série) (1985) (S01)
    Drama / Historický

    00:20

    Sever a Jih - 1. kniha (série) (1985) (S01)
    Drama / Historický

    01:10

    Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (TV pořad) (2014)
    Talk-show

    02:00

    Pumpa (TV seriál) (2020)
    Komedie

    02:25

    Boris & Brambor (TV pořad) (2020)
    Zábavný

    03:05

    Správy RTVS (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:55

    Góly - body - sekundy (TV pořad) (1993)
    Publicistický / Sportovní

    04:15

  • 05:00

    Novashopping

    06:10

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E21)
    Animovaný / Akční

    07:00

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E22)
    Animovaný / Akční

    07:30

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015) (E16)
    Animovaný / Komedie

    07:55

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E28)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:20

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    11:05

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    12:00

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    12:40

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:35

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:50

    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Reality-TV

    15:20

    Divoké kočky (2000)
    Komedie / Drama

    17:10

    Deník princezny (2001)
    Rodinný / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    22:50

    Need for Speed (2014)
    Akční / Krimi

    01:15

    Divoké kočky (2000)
    Komedie / Drama

    02:45

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:35

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:10

  • 05:20

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:25

    Čapí příběhy (TV seriál) (2003) (E6)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    Marvel Superhrdinové (TV film) (2013)
    Animovaný / Akční

    07:20

    M*A*S*H - Poručík Radar O'Reilly (epizoda) (1976) (S05E05)
    Komedie / Drama

    07:55

    M*A*S*H - Sestry (epizoda) (1976) (S05E06)
    Komedie / Drama

    08:25

    M*A*S*H - Únos Margarety Houlihanove (epizoda) (1976) (S05E07)
    Komedie / Drama

    08:55

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    10:05

    Hudson a Rex - Smrtící parkur (epizoda) (2019) (S01E02)
    Drama / Krimi

    11:15

    Zlatá maska (TV pořad) (2020)
    Hudební / Soutěžní

    12:50

    Zapomenutá vražda (TV film) (2012) (E6)
    Krimi / Mysteriózní

    14:55

    Domů na dožínky (TV film) (2019)
    Romantický

    16:50

    Tři vejce do skla (1937)
    Komedie / Krimi

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Sport

    19:50

    Počasí

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Andílek na nervy (2015)
    Rodinný / Komedie

    22:40

    Dívka v pavoučí síti (2018)
    Krimi / Drama

    01:00

    Mission: Impossible (1996)
    Akční / Dobrodružný

    03:25

    Na jeden nádech (2018)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    05:15

  • 04:20

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:00

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Herbář (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    06:30

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    07:20

    Kráska a zvíře (TV film) (1971)
    Pohádka / Drama

    08:50

    Příběhy slavných - Tiché kroky (epizoda) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    09:45

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    10:15

    Otec Brown - Padlá debutantka (epizoda) (2019)
    Krimi / Drama

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    12:00

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    12:25

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    12:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Červánková královna (TV film) (1982)
    Pohádka

    14:05

    Cesta do pekla a zpátky (TV film) (1996)
    Pohádka

    14:40

    Vražda v hotelu Excelsior (1971)
    Krimi / Komedie

    16:15

    Hercule Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (epizoda) (2000)
    Krimi / Drama

    17:55

    Milovníci vína - Bordeaux - Cuveé (epizoda) (2020) (E10)
    Dokumentární

    18:25

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Tajemství těla (TV pořad) (2017)
    Komedie

    21:20

    Atlet roku 2020 (TV pořad) (2020)
    Zábavný / Sportovní

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:30

    Oskar (1967)
    Komedie

    23:55

    Ku'damm 59 - Im Urwald (epizoda) (2018) (E03)
    Drama

    01:30

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:05

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    04:00

  • 04:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    06:00

    Delfín Filík (TV seriál) (1988)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:30

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:50

    Treflíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Muzikál

    06:55

    Treflíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Muzikál

    07:05

    Zou (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Krátkometrážní

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Sportovní

    09:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    09:40

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    10:10

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    11:05

    Letecké katastrofy - Přistání na řece (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Drama

    11:50

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    12:20

    Co je nového, kočičko? (1965)
    Komedie

    14:10

    Křížem krážem Izraelem - Starověké přístavy (epizoda) (2020) (E03)
    Dokumentární

    14:35

    České hlavičky 2020 (TV pořad) (2020)
    Zábavný / Publicistický

    15:35

    Madagaskar (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    16:30

    Po jedné stopě - Na návštěvě u krále (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Road movie

    17:00

    Uruguay, prostá krása (TV film) (2018)
    Dokumentární

    17:50

    Sedm světů, jedna planeta - Evropa (epizoda) (2019) (E05)
    Dokumentární

    18:45

    Krysáci - Holub Emil (epizoda) (2009)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    19:20

    Zasvěcení (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Viktorie - Neklidně usíná ten, koho tíží koruna (epizoda) (2019) (S03E01)
    Drama / Historický

    20:50

    Viktorie - Londýnský most padá (epizoda) (2019) (S03E02)
    Drama / Historický

    21:40

    Američan (2010)
    Krimi / Drama

    23:25

    Afghánistán: 40 let války - Past (epizoda) (2020) (E04)
    Dokumentární

    00:15

    Záhadná planeta (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární

    01:05

    1944: Osvobození Paříže (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:25

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:05

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:15

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:10

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:10

    Rosamunde Pilcherová: Odstíny lásky (TV seriál) (2010) (E1)
    Romantický

    16:10

    Otec Braun (TV seriál) (2003)
    Krimi / Komedie

    18:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Karel Gott 2012 (koncert) (2012)
    Hudební / Dokumentární

    22:05

    Barrandovský videostop (TV pořad) (2011)
    Soutěžní / Zábavný

    23:05

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    00:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:50

    Rosamunde Pilcherová: Odstíny lásky (TV seriál) (2010) (E1)
    Romantický

    03:40

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:40

  • 04:25

    Teleshopping

    04:55

    Král Charles III. (TV film) (2017)
    Drama

    06:20

    Andělská tvář (2001)
    Drama / Romantický

    08:45

    Mentalista - Kumpáni Rudého Johna (epizoda) (2009) (S01E11)
    Drama / Krimi

    09:40

    Mentalista - Rudé běsnění (epizoda) (2009) (S01E12)
    Drama / Krimi

    10:30

    Neuvěřitelná cesta (1993)
    Dobrodružný / Komedie

    12:10

    Teleshopping

    12:40

    Wild Wild West (1999)
    Akční / Komedie

    14:35

    LEGO® Ninjago® film (2017)
    Animovaný / Dobrodružný

    16:20

    Strašpytlík (2005)
    Animovaný / Rodinný

    17:45

    Lásky čas (2013)
    Fantasy / Romantický

    20:00

    Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    22:25

    U moře (2015)
    Drama / Romantický

    00:45

    Hra o přežití (1994)
    Akční / Dobrodružný

    02:35

    Král Škorpion: Cesta za mocí (2015)
    Fantasy / Akční

    05:10

  • 04:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E6)
    Komedie / Reality-TV

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E17)
    Komedie / Reality-TV

    07:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E18)
    Komedie / Reality-TV

    08:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E19)
    Komedie / Reality-TV

    08:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S3E20)
    Komedie / Reality-TV

    10:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    10:40

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    11:00

    Teorie velkého třesku - Akumulace laureátů (epizoda) (2019) (S12E18)
    Komedie / Romantický

    11:30

    Teorie velkého třesku - Senzorická deprivace (epizoda) (2019) (S12E19)
    Komedie / Romantický

    11:55

    Futurama - Černý Diblík, bílý kocour (epizoda) (2010) (S06E08)
    Animovaný / Komedie

    12:25

    Futurama - Přírobověda (epizoda) (2010) (S06E09)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Simpsonovi - Homer Sevillský (epizoda) (2007) (S19E02)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Homerova odtahovka (epizoda) (2007) (S19E03)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Nechci vědět, proč ptáček v kleci zpívá (epizoda) (2007) (S19E04)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2007) (S19E05)
    Animovaný / Komedie

    14:45

    Hvězdná brána (1994)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Tělo mého přítele (epizoda) (2010) (S06E10)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Ndndesmiřitelné lrrrozdíly (epizoda) (2010) (S06E11)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Jak to vlastně bylo aneb Zfalšované volby (epizoda) (2009) (S20E10)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Jak vyzrát na test (epizoda) (2009) (S20E11)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Půjčka na oprátku (epizoda) (2009) (S20E12)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Gone Maggie Gone (epizoda) (2009) (S20E13)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Hellboy (2004)
    Akční / Dobrodružný

    22:45

    Srdce z oceli (2017)
    Akční / Komedie

    01:10

    Simpsonovi - Jak to vlastně bylo aneb Zfalšované volby (epizoda) (2009) (S20E10)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Jak vyzrát na test (epizoda) (2009) (S20E11)
    Animovaný / Komedie

    02:05

    Simpsonovi - Půjčka na oprátku (epizoda) (2009) (S20E12)
    Animovaný / Komedie

    02:35

    Simpsonovi - Gone Maggie Gone (epizoda) (2009) (S20E13)
    Animovaný / Komedie

    03:05

    Futurama - Tělo mého přítele (epizoda) (2010) (S06E10)
    Animovaný / Komedie

    03:35

    Orange Is the New Black - Úplně jiná díra (epizoda) (2014) (S02E04)
    Drama / Komedie

    04:45

  • 04:05

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E25)
    Drama / Mysteriózní

    05:10

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E97)
    Telenovela / Drama

    07:25

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (E6)
    Romantický / Drama

    08:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:50

    Prima Mazlíček (TV pořad) (2019)
    Zábavný / Naučný

    10:20

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    11:10

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    12:20

    Setkání u řeky (TV film) (2007)
    Romantický / Drama

    14:20

    McLeodovy dcery - Šrám (epizoda) (2001) (S01E06)
    Drama

    15:20

    McLeodovy dcery - Radost a pýcha (epizoda) (2001) (S01E07)
    Drama

    16:10

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E178)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Divoký anděl (TV seriál) (1998) (E179)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktorka Quinnová - Tajemství (epizoda) (1993) (S01E16)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Portréty (epizoda) (1993) (S01E17)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Osud mé dcery (TV film) (2014)
    Drama

    21:50

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E26)
    Drama / Mysteriózní

    22:50

    Vinaři - Svatba (epizoda) (2015) (S02E16)
    Komedie

    00:00

    Doktorka Quinnová - Tajemství (epizoda) (1993) (S01E16)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - Portréty (epizoda) (1993) (S01E17)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E133)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Ranč Heartland - Second Chances (epizoda) (2010) (S03E15)
    Drama / Rodinný

    04:00