Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:00-09:30
    HBO2
    Akční / Dobrodružný

    Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními…

  • poster
    09:30-11:30
    HBO2
    Déjà Vu (2006)
    Thriller / Sci-Fi

    Akční thriller producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Tonyho Scotta se točí okolo tajemného pocitu deja-vu, který provází agenta vládní agentury ATF Douga Carlina …

  • poster
    10:45-12:35
    Nova Cinema
    Wimbledon (2004)
    Romantický / Komedie

    Tenisová kariéra smolaře Petera Colta se rychle blíží k neslavnému konci. Na poslední chvíli dostává divokou kartu na věhlasný šampionát ve Wimbledonu. V hotelu v…

  • poster
    13:05-15:35
    Nova Cinema
    Apollo 13 (1995)
    Dobrodružný / Drama

    "Nejúspěšnější neúspěšná" akce v dějinách americké astronautiky se odehrála ve dnech 11. až 17. dubna 1970. Tehdy po pečlivých přípravách, zcela bez povšimnutí…

  • poster
    14:15-15:55
    HBO2
    Drama / Thriller

    Vystudovaný lékař Okwe (Chiwetel Ejiofor) je nigerijský přistěhovalec, který v Londýně pracuje jako taxikář a noční vrátný v hotelu. Přesto živoří na hranici chudoby.…

  • poster
    15:35-17:55
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Benjamin Franklin Gates (NICOLAS CAGE) obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Teprve…

  • poster
    15:55-17:45
    HBO2
    Drama / Životopisný

    Wimbledon, 1980. Nejdeštivější léto desetiletí.  Svět se těší, až uvidí tenisovou jedničku Björna Borga obhajovat svůj pátý titul Wimbledonu.  Jen málokdo zná drama v…

  • poster
    17:55-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Nejproblematičtějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol. Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Hra (1997)
    Drama / Mysteriózní

    Investiční bankéř a multimilionář Nicholas Van Orten žije ve velkém luxusním domě, osamělým životem. Může si dovolit cokoli, o nic však nemá zájem. Ani o svého bratra…

  • poster
    20:35-22:50
    HBO2
    To (2017)
    Drama / Horor

    Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise,…

  • poster
    22:25-00:25
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Chinatown, New York. Detektiv Nick Chen je jedním z nejlepších místních policejních důstojníků a první Číňan, který se na toto místo vůbec dostal. Jeho úkol není snadný …

  • poster
    00:00-01:45
    ČT2
    Western / Drama

    Western Strom na věšení (1959) vznikl podle stejnojmenné novely Dorothy M. Johnsonové, americké autorky, která se ve své tvorbě věnovala téměř výhradně příběhům z…

  • poster
    01:45-03:55
    HBO2
    Akční / Krimi

    Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro…

TV program - pondělí 21.1.

  • 04:10

    Geostorm: Globální nebezpečí (2017)
    Akční / Sci-Fi

    06:00

    Máša vypráví pohádky (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Pohádka

    06:30

    Páteční večeře - The Fox (epizoda) (2014) (S03E02)

    07:00

    Star Wars: Poslední z Jediů (2017)
    Akční / Dobrodružný

    09:30

    Déjà Vu (2006)
    Thriller / Sci-Fi

    11:30

    Miláček (2017)
    Drama / Romantický

    12:55

    Páteční večeře - The Fox (epizoda) (2014) (S03E02)

    13:20

    Durrellovi - Epizoda 3 (epizoda) (2018) (S03E03)

    14:15

    Špína Londýna (2002)
    Drama / Thriller

    15:55

    Borg/McEnroe (2017)
    Drama / Životopisný

    17:45

    Max a maxipříšerky (2009)
    Dobrodružný / Drama

    19:30

    Útěk z vězení v Dannemoře - Part 7 (epizoda) (2018) (E07)
    Drama

    20:35

    To (2017)
    Drama / Horor

    22:50

    C.B. Strike - Epizoda 3 (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    23:50

    Dva světy - The Lost Art of Diplomacy (epizoda) (2018) (S01E03)

    00:45

    Dva světy - Both Sides Now (epizoda) (2018) (S01E04)
    Drama / Sci-Fi

    01:45

    Zúčtování (2016)
    Akční / Krimi

    03:55

    Kazatelem v divočině (2018)
    Dokumentární

    06:00

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3595)
    Drama / Komedie

    09:45

    Mise nový domov (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    11:00

    Rodinné případy (TV seriál) (2019)
    Drama / Dokumentární

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Podnikatelé (epizoda) (1993) (S03E07)

    14:10

    Dr. House - Poslední pokušení (epizoda) (2011) (S07E19)

    15:05

    Dr. House - Změny (epizoda) (2011) (S07E20)

    15:55

    Kriminálka Miami - Celebrita z internetu (epizoda) (2007) (S06E02)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3596)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Nový život (epizoda) (2019) (S03E18)
    Krimi / Thriller

    21:20

    Specialisté - Krevní pouto (epizoda) (2017) (S02E01)
    Krimi / Thriller

    22:20

    Námořní vyšetřovací služba - Temná tajemství (epizoda) (2018) (S15E12)
    Akční / Komedie

    23:10

    Beze stopy - Vrátit čas (epizoda) (2008) (S07E07)

    00:05

    Dr. House - Poslední pokušení (epizoda) (2011) (S07E19)

    00:55

    Dr. House - Změny (epizoda) (2011) (S07E20)

    01:35

    Kriminálka Miami - Celebrita z internetu (epizoda) (2007) (S06E02)

    02:15

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:40

    Krok za krokem - Podnikatelé (epizoda) (1993) (S03E07)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 06:30

    Blade (TV seriál) (2011) (E11)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E6)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Bolek a Lolek mezi horníky (TV seriál) (1980)
    Animovaný / Rodinný

    07:50

    M*A*S*H - Domácí vězení (epizoda) (1975) (S03E18)

    08:45

    M*A*S*H - První pomoc (epizoda) (1975) (S03E19)

    09:20

    M*A*S*H - Láska a svatba (epizoda) (1975) (S03E20)

    09:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:40

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    12:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:35

    13:35

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E3)
    Drama

    14:35

    Komisař Rex - Nebezpečný lov (epizoda) (1995) (S02E07)

    15:35

    Komisař Rex - Smrt dítěte (epizoda) (1995) (S02E08)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Malá tajemství (epizoda) (2019) (S03E35)

    21:30

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    22:40

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:40

    Komisař Rex - Nebezpečný lov (epizoda) (1995) (S02E07)

    01:30

    Komisař Rex - Smrt dítěte (epizoda) (1995) (S02E08)

    02:25

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (E3)
    Drama

    03:15

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:30

  • 04:15

    Zkus mít vkus (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    04:35

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Durrellovi - Epizoda 3 (epizoda) (2016) (S01E03)

    09:45

    Narozeniny (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    10:05

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:35

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Rapl - Echt gold (epizoda) (2019) (S02E03)
    Krimi / Drama

    21:05

    MOST! - Epizoda 3 (epizoda) (2019) (E03)

    21:50

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:25

    Kriminalista - Cesta na smrt (epizoda) (2007)

    23:30

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:55

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    00:25

    Košile (TV film) (1980)
    Krátkometrážní

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    02:00

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:00

    Živý plášť planety Země - GEODERMA (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Botswana, klenot Afriky (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    Uvnitř singapurského přístavu (TV film) (2015)
    Dokumentární

    10:40

    Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (TV seriál) (1996)
    Dokumentární

    10:50

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:15

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    11:45

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    12:10

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1235)
    Dokumentární / Publicistický

    12:25

    Království Mustang - Epizoda 1 (epizoda) (2015) (E01)

    13:20

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    13:50

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:15

    Kočičí dětství (TV film) (2015)
    Dokumentární

    15:10

    Neobjevená Kuba (TV film) (2017) (E2)
    Dokumentární

    16:05

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:35

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Po holocaustu (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Krajinou domova - Vzpomínky na sopky (epizoda) (2014) (S01E02)

    18:45

    Krtek a myška (1997)
    Animovaný / Krátkometrážní

    18:50

    Cesta ke kameni - Zkamenělé stopy (epizoda) (2015) (E03)

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Apokalypsa: Vzestup Hitlera (TV film) (2011) (E2)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Millau Viadukt- most v oblacích (TV film) (2016)
    Dokumentární

    22:00

    Hvězda severu (1982)
    Krimi / Drama

    00:00

    Strom na věšení (1959)
    Western / Drama

    01:45

    Q (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:10

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:40

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:25

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:50

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:45

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:35

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:00

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    23:50

    Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    01:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    03:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:25

    Muž na ženění (1991)
    Komedie / Romantický

    07:30

    O zpívajícím stromku (TV film) (2016)
    Pohádka / Rodinný

    08:35

    Zilionáři (2016)
    Akční / Komedie

    10:15

    Teleshopping

    10:45

    Wimbledon (2004)
    Romantický / Komedie

    12:35

    Teleshopping

    13:05

    Apollo 13 (1995)
    Dobrodružný / Drama

    15:35

    Lovci pokladů (2004)
    Akční / Dobrodružný

    17:55

    Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Hra (1997)
    Drama / Mysteriózní

    22:25

    Válka gangů (1999)
    Akční / Krimi

    00:25

    Double Team (1997)
    Akční / Thriller

    02:00

    Čelisti 3 (1983)
    Thriller / Horor

    05:15

  • 04:30

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E14)
    Dobrodružný / Soutěžní

    06:45

    Bylo, nebylo - Úkol z lásky (epizoda) (2016) (S05E13)

    07:55

    Hvězdná brána - Kruh se uzavírá (epizoda) (2003) (S06E22)

    09:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S6E5)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:25

    Futurama - Benderovo parádní terno 1/4 (epizoda) (2008) (S05E01)

    12:50

    Simpsonovi - Na plnej plyn (epizoda) (1999) (S10E17)

    13:20

    13:45

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    Simpsonovi - Outsider-art (epizoda) (1999) (S10E19)

    14:20

    Simpsonovi - Stařec a moře průšvihů (epizoda) (1999) (S10E20)

    14:50

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:55

    Futurama - Benderovo parádní terno 2/4 (epizoda) (2008) (S05E02)

    16:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:20

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S6E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    18:50

    19:20

    Simpsonovi - Třicet minut v Tokiu (epizoda) (1999) (S10E23)

    19:50

    Simpsonovi - Cáklý Max jedna (epizoda) (1999) (S11E01)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    21:30

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S6E6)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:45

    Živí mrtví - Tady není tady (epizoda) (2015) (S06E04)

    01:55

    Helix - Denšó (epizoda) (2015) (S02E04)

    02:40

    Živí mrtví - Tady není tady (epizoda) (2015) (S06E04)

    03:50

    Helix - Denšó (epizoda) (2015) (S02E04)

    06:45

  • 04:05

    Raymonda má každý rád - Otrokyně (epizoda) (2004) (S08E12)

    04:30

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    07:50

    Raymonda má každý rád - Zpoždění (epizoda) (2004) (S08E14)

    08:30

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S10E6)
    Reality-TV / Dokumentární

    09:45

    Ohnivý kuře - Cena fair play! (epizoda) (2017) (S03E06)

    10:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:45

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    13:05

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S10E7)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:50

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E44)
    Drama / Telenovela

    14:45

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E45)
    Drama / Telenovela

    15:35

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E9)
    Drama / Mysteriózní

    16:35

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E46)
    Drama / Telenovela

    17:25

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E47)
    Drama / Telenovela

    18:10

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E111)
    Drama / Romantický

    19:05

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E112)
    Drama / Romantický

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Padající hvězda (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    21:50

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E10)
    Drama / Mysteriózní

    22:50

    00:25

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E111)
    Drama / Romantický

    01:15

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E112)
    Drama / Romantický

    02:00

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S2E3)
    Reality-TV

    02:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:55

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    04:45

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace