Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

ekap

Herecké výkony nestáli za veľa, ale aj tak to stálo za pozretie... napätie tam bolo, aj tí mutanti vyzerali "zaujímavo".... ()

Yetikuty

Ackoliv je tento film podle ,,moderni"hororove sablony jak vyšitý-parta mladych lidi(samozreme hezkych holek a cool borcu)je na vylete a nekdo je tam vrazdi!!Tak se mi tento film libil!!Nenudil jsem se hlavně diky mutantske rodince a povedene scene kdy se hrdinove ukryly na strome... samozrejme to nejsou ciste 4*-spis 3 1/2 ()

l.bejk

Já bych řekl co se týče hororů po dlouhý době zase něco povedenýho,film je zajímý,a ty tři zrůdy dostanou pomalu všechny. ()

Pidibull

Tak tento film se mi opravdu líbil. Pár zmutovaných lidí běhající po lese a lovící lidi. Scéna dobívajícíh se krvelačných potvor ze stromu na strom... Mohu jen doporučit. ()

Sentinel

Nezapomenu na jednu VYNIKAJÍCÍ scénu - útěk přeživších z chatrče a plížení se kolem spící "rodinky". Všechno ostatní je průměrné - klasicky béčkový scénář, průměrní herci, záporáci občas k smíchu v kladném slova smylu. (Byl to ale účel? Těžko.) 65% ()

redalert21

Pfff, toto melo byt co? cetl jsem snad zde neco o brutalnosti a krvavosti? Ale kdeze, to je pohadka na 8 vecerni, brutalni ani trochu a krev jsem snad jenom videl kdyz si zadral třísku do ruky...kdybych od toho aspon nic necekal tak jsem "spokojen" ale to co se mi dostalo po vašich "brutalnich" komentarich to sem nevidel...POMO hrozny popis filmu ()

EnneX

Spoustu nesrovnalostí a nelogických věcí kazí vcelku dobrý horor. Někdo tu psal, že je inspirován filmem Hory mají oči, někdo asi opravdu nechápe, že HMO byli natočeny až 3 roky po tomhle snímku, Takže opravdu úsměvný. ()

LucMosss

Mnoho krve pro nic. A osmdesát minut v tahu. Pokud vlastníte mnoho zbytečného času a jednou z vašich prioritních zálib je mrhat jím a především chcete, aby se vám převrátil žaludek jako kyblík se zkaženým jídlem, jež právě vyhošťujete do koše, s klidným svědomím si tento snímek pus'tte... ()

Jamall

Pach krve úplně nesplňuje charakteristiku hororu, už jen protože se většinou odehrává ve dne. Zábava je to ovšem veliká, k tomu si přičtěte jednu z nejlepších lekacích scén mezi horory a navíc si Pach krve občas pouštím na zahnání nudy (jako jediný zástupce hororů, většinou přece jen volím komedie), proto jdu až na čtyři. ()

halberdier

Další ze série "vidláckých" horrorů ve stylu The Hills Have Eyes, Haute Tension a Texas Chainsaw Massacre. Hned ze začátku musím podotknout, že se jedná jednoznačně a o nejslabší horror ze zmiňovaných filmů. Začátek je dosti podobný Hills Have Eyes - skupinka mladých lidí se díky autonehodě setká uprostřed lesů a vydá se hledat pomoc. Dojdou k benzínce a od podivného pumpaře se dozví o zkratce. Jenže tato zkratka je zavede přímo k domů "trošku" zvláštních vesničanů:-D. Film je opět dosti naturalistický co se gore efektů týče, ovšem nepřichází s ničím novým. S Hrdiny se nemáme téměř možnost ani seznámit, proto je nám pak vcelku jedno, kdo další zemře a kdo přežije. Jedna z podařených scén, je únik z hořícího posedu do korun stromů. Přesto má film určité kouzlo a pro fanoušky horroru je to povinnost. ()

Ondrew

Film, ktory sice zrejme nikoho tzv. "nedostane do kolien", ale na druhej strane ani neurazi. V celom diele vidiet kopec odkazov na ine "vyvrazdovacky", no napriek tomu ide o pozeratelne dielo urcene staby akasi "jednohubka" pre fanusikov zanru. Vec sa ma totiz tak, ze po jednom zhliadnuti si zrejme poviete: "Jeden raz stacilo, uz nikdy viac!" ;) ()

veverysiak

Tento kúsok mi akosi prirástol k srdcu, škoda niektorých hluchých momentov vyplnených prikrepkastými dialógmi, inak tie západovirgínske lesíky s rozšantenými huhlajúcimi krásavcami, ktorí sa považujú za vrchol potravinového reťazca a odrezky nešťastných zblúdilých kemperov za delikatesu na ich švédskych stoloch, ma načisto dostali a v niektorých momentoch som bol fakt napätý ako struna, je fajn, že celkový dojem nebol postavený na naturalistických záberoch a efektoch, ale na rýchlom nasadení napätej atmosféry a jej postupnom stupňovaní a na celkom zaujímavých bu-bu scénach, záver ako obyčajne otvorený, ale bohužiaľ len pre svoje slabšie napodobeniny, takže 85%. ()

popo666

Videl som dvojku, videl som trojku. Jednoznacne najlepsi film z trilogie. Surovost surova, nechutna a obcas az zaludok stiahne. B horor ako sa patri ;) ()

Hookins86

Pach krve je klasa a patří mezi mé oblíbené horory, akorát je škoda, že jak vidím, tak už je pátej díl a já viděl jedničku a dvojku, kousek trojky a jde to pěkně z kopce. Takže čtyřku a pětku pěkně vypustím, páč už to bude jen ztráta času. Škoda série, bo možná zbytečné točení dalších a dalších dílů... ()

josefklimes

***Rozpočet-$12.6 milliónů***Tržby víkendové-$5,161,498***Tržby USA-$15,418,790***Tržby celosvětově-$28,650,575*** ... Mám své přátele rád, ale tohle mi doporučit a říkat o tom, že je to řežba, to byla od nich podpásovka. Asi jim budu muset domluvit :-D. Tohle se fakt jen tak nevidí. Je to předvídatelný až až, herci nesympatičtí tak, že bych se radši díval na zeď, postavy se ve vypjatých momentech chovají jak magoři a jediný povedený vraždy jsou vidět v traileru nebo na plakátech. Hvězdičku dávám za prvních 20 minut, které mě bavily.*25%* ... +prvních 20 minut, -snad každá scéna je předvídatelná, -debilní chování postav, -nepochopitelné scény a -všechny povedenější vraždy jsou vidět v traileru, v obrázkách nebo na plakátech ()

Hunys

Zas takový horor to není. Defakto tam vidíte jen části těla namočená v lihu a jen jedno zabití ze 9 pokud dobře počítám. Ale na druhou stranu režisér odrovnal 3/4 svého úzkého filmového obsazení.Realita se kterou je ten to film natočen se potýká z hodně nedostatky. Slušná uspávačka na dobrou noc, ale určitě to není na tolik silné, aby jste si strachy kousali nehty. Můžu vás ujistit, že někdo přežije, i když jich moc není. ;) ()

Maiken Algren

Tak tri modelky s obrími kozami oblečú upnuté tielka a vyrazia s nadržanými svalovcami do lesa kde už zmizlo asi 80 ľudí ale nikto si to nevšimol. Tam na prekvapenie stroskotajú a začne ich naháňať parta praľudí ktorí sú nezničiteľní a živia sa lovením turistov. Všetky hlúpe decká postupne umrú a tie dve správňácke (ktoré sa do seba medzitým napodiv zamilujú) bojujú skoro ako o život. Znie to povedome? A ked pridám že v momente rozhodnutia, keď ide o sekundy, sa na seba vždy musia všetci najprv významne pozrieť a zašepkať si "milujem ťa, ty to zvládneš"? A keď pridám že neomylný lovec ľudí mieri šípy vždy presne až na moment kedy ide o prvý výstrel z ticha, ten sa vždy zapichne do stromu centimeter od hlavy, už to je povedomejšie? A čo tak 4 (!) ľakačkové vstania z mŕtvych (len v záverečných 5 minútach)? Ale nech to nenaťahujem, v tomto filme nebola snáď sekunda pri ktorej by ma nevykrúcalo od trápnosti. Nemecko-americký horor, cieľová skupina 16roční mentálne slabší chlapci. ()

LCH

Skvělá podívaná o šílených zmutovaných kanibalech, kteří mají rádi lidské maso...Já mám celou sérii Wrong turn rád a první díl je asi nejlepší. Dávám (80%) a to jsou 4 hvězdy ! ()