My všichni školou povinní (TV seriál)

Drama / Rodinný

Československo, 1984, 13x50 min

Ludvík Ráža

Markéta Zinnerová

Petr Hapka

Miroslav Vladyka, Veronika Žilková, Jiří Bartoška, Jana Šulcová, Zbyněk Honzík, Milan Šimáček, Jaromír Hanzlík, Jana Preissová, Jana Janatová-Havlátová, Karel Augusta, Jaroslava Obermaierová, Michaela Kudláčková, Jiří Kučera, Vladimír Brabec, Jiřina Bohdalová, Martin Krb, Lucie Šedivá, Dana Medřická, Vlasta Žehrová, Linda Dřevikovská, Jiří Sovák, Blanka Bohdanová, Věra Galatíková, Gabriela Vránová, Petr Kostka, Monika Kvasničková, Daniela Kolářová, Zdena Hadrbolcová, Jiřina Švorcová, Vladimír Menšík, Libuše Havelková, Jana Janěková, Michael Hofbauer, Martin Hron, Markéta Fišerová, Jana Brejchová, Jan Kanyza, Alexej Pyško, Jaroslav Moučka, Jiří Štěpnička, Eva Trejtnarová-Hudečková, Gabriela Osvaldová, Míla Myslíková, Karolina Slunéčková, Alena Karešová, Stella Zázvorková, Jan Cmíral st., Miroslav Zounar, Simona Stašová, Renáta Doleželová, Daniela Vacková, Jitka Zelenohorská, Jiří Vala, Valentina Thielová, Regina Rázlová, Yvetta Kornová, Miriam Kantorková, Dana Hlaváčová, Dana Vávrová, Michaela Kuklová, Jiří Havel, Julie Jurištová, Josef Větrovec, Petr Skarke, Růžena Merunková, Miroslav Nohýnek, Jiří Bruder, Blažena Holišová, Jiří Schwarz, David Vejražka, Antonín Hardt, Jana Březinová, Jarmila Krulišová, Jana Drbohlavová, Věra Koktová, Josef Vinklář, Pavel Kováč, Regina Řandová, Vlastimila Vlková, Michal Dlouhý, Viktor Preiss, Jana Robenková, Filip Renč, Kateřina Urbancová, Jan Kuželka, David Ployhar, Vlastimil Bedrna

Slabší průměr českého seriálového nebe. Kolísající výkony elity českého herectví, od výborně hrající Vránové, kterou právě díky této výborně zahrané roli naprosto nesnáším - měl jsem stejnou učitelku:-)), po pištící Žilkovou, která buď skotačila jako diblik nebo čuměla jako kráva.(30.9.2007)

Nadprůměrný český seriál ze školního prostředí, kterých moc není. Legendární je myslím Milan Šimáček v roli Jirky Olivy. 70%.(7.5.2003)

Oližte mi morek, nespokojenci, proti dnešním "Ošklivkám Katkám", "VéKáVéčkám", "Ordinacím v růžové zahradě" atd. je tenhle socialistický seriál hotové epické veledílo:-P. A ty komunistické hlody? V té době to nikomu směšné nepřišlo... 75%(16.1.2009)

• Trainspotter

Nic víc depresivnějšího už snad ani režim vyplodit nemohl. Depresivní atmosféra, depresivní náměty, depresivní doba, špatné a nevýrazné herectví a mininum humoru, který by to možná zachránil. Hrůza a děs. Takové seriály mohou sloužit jen jako odkaz na doby minulé a naštěstí dávno přežité.(6.11.2006)

• Aky

Z těch tehdejších trapných seriálů ten ještě o poznání trapnější(15.8.2010)