My všichni školou povinní (TV seriál)

Drama / Rodinný

Československo, 1984, 13x50 min

Ludvík Ráža

Markéta Zinnerová

Petr Hapka

Miroslav Vladyka, Veronika Žilková, Jiří Bartoška, Jana Šulcová, Zbyněk Honzík, Milan Šimáček, Jaromír Hanzlík, Jana Preissová, Jana Janatová-Havlátová, Karel Augusta, Jaroslava Obermaierová, Michaela Kudláčková, Jiří Kučera, Vladimír Brabec, Jiřina Bohdalová, Martin Krb, Lucie Šedivá, Dana Medřická, Vlasta Žehrová, Linda Dřevikovská, Jiří Sovák, Blanka Bohdanová, Věra Galatíková, Gabriela Vránová, Petr Kostka, Monika Kvasničková, Daniela Kolářová, Zdena Hadrbolcová, Jiřina Švorcová, Vladimír Menšík, Libuše Havelková, Jana Janěková, Michael Hofbauer, Martin Hron, Markéta Fišerová, Jana Brejchová, Jan Kanyza, Alexej Pyško, Jaroslav Moučka, Jiří Štěpnička, Eva Trejtnarová-Hudečková, Gabriela Osvaldová, Míla Myslíková, Karolina Slunéčková, Alena Karešová, Stella Zázvorková, Jan Cmíral st., Miroslav Zounar, Simona Stašová, Renáta Doleželová, Daniela Vacková, Jitka Zelenohorská, Jiří Vala, Valentina Thielová, Regina Rázlová, Yvetta Kornová, Miriam Kantorková, Dana Hlaváčová, Dana Vávrová, Michaela Kuklová, Jiří Havel, Julie Jurištová, Josef Větrovec, Petr Skarke, Růžena Merunková, Miroslav Nohýnek, Jiří Bruder, Blažena Holišová, Jiří Schwarz, David Vejražka, Antonín Hardt, Jana Březinová, Jarmila Krulišová, Jana Drbohlavová, Věra Koktová, Josef Vinklář, Pavel Kováč, Regina Řandová, Vlastimila Vlková, Michal Dlouhý, Viktor Preiss, Jana Robenková, Filip Renč, Kateřina Urbancová, Jan Kuželka, David Ployhar
  • raroh

Markéta Zinnerová je autorkou neuvěřitelně papírových dialogů a scénáře, který sice leccos z reality odkoukal, ale ve skutečnosti je s realitou pouze vzdáleně příbuzný.(20.4.2014)

• kagemush

Jedna ujetá soudružka učitelka se vždy následující den po dalším novém dílu dotazovala ,co se jako zase v předcházející části stalo nového.Buď ta kráva neměla televizi,nebo byla nemocná.-Tak takhle jsem vyrůstal.(20.5.2009)

• golfista

Jeden ze slabších seriálů. Podle mého názoru jsou zde k vidění v průměru absolutně nejhorší herecké výkony ze všech českých seriálů (samozřejmě až na vyjímky - Medřická, Sovák,Vránová).(9.5.2003)

Markéta Zinnerová svojim analytickým, no zároveň láskavým a dojemne pozitívnym scenárom po druhýkrát nezmazateľne poznačila môj divácky svet. Pane Dietle, ju ste si mal vziať za ženu a česká scenáristika by v ďalšej generácii mala veľkú nádej, že neupadne.(5.6.2011)

• themic

Tedy další komunistický seriál o všech školou povinných! Jedinný kdo tam byl dobrý je Jiří Sovák...(29.5.2006)