blekekeke

Tohle si obhájím, na 5 nic moc na odpad zase moc luxusní. Zlatá střední cesta. Lehce nadprůměrná v celku oddechová parodie, tak co lidi blbnete? ()

veverysiak

Hrozivá priepasť medzi Jednotkou a Dvojkou sa nedá ničím ospravedlniť, slušný úspech prvotiny zrejme spôsobil chaotickú snahu o prirodzené využitie šance, lenže nič sa poriadne nedotiahlo, a tak sme boli svedkami kopca trápností a zbytočností, takže 25%. ()

májovec13

Jasně nejslabší díl série, ale i ten si občas rád pustím. Snad 70% filmu je trapný, ale zas je tu pár dobrých fórů a pár opravdu skvělých - James Woods jako vymítač nebo basketbalová reklama... ()

Holusacek

Trapnější,sprostější a ujetější parodii jsem ještě neviděl,nemám nic co dodat,protože po 15-20minutách jsem to vzdal.=10% toto už bylo trochu moc. ()

DansteR

Ptákovina k zasmání...občas hodně přehnaný humor takže to člověka skoro odradí. Videno asi 2x a bohatě to stačilo. 30% ()

pavla.o

Rozhodovala jsem se mezi jednou * a odpadem. Je to celé o přehnané snaze být vtipný, ale vyjde z toho něco tak neuvěřitelně trapného... ani jsem nedokoukala, víc jsem se snad u filmu nikdy nenudila. ()

RedBoryyys

Čtu si tady ty komentáře a koukám,kolik lidí nechápe význam slova parodie a hodnotí tu film.Toto nejde považovat za film jako takový,ale parodické sloučení více filmů,dle mě nejlepší díl celé série,jsem zvědav na 5. ()

brasek

Ak pri prvej paródii som písal: "Snímok treba sledovať uvoľnený a bez predsudkov, pretože naozaj je to blbosť.", tak pri pokračovaní je to už viac blbosť ako zábava a uvoľniť sa musíte o 25% viac a to juž môže byť pre niektorých divákov problém. ()

Jayk19

Tak se asi trošku odliším od většiny a dám za 4 hvězdy.Už jenom jednička je několikrát vtipnější než různi Zohani apod.Dvojka je trošku nechutnější,drsnější a dle mého názoru i trošku lepší.Pořád ale nemá na 4 díl téhle série.. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla