Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

2sistem

Nevím proč porovnávat Joeyho s Přáteli? Je jasné že se svému předchůdci nevyrovná, ale já ho beru jako samostatný seriál, nikoli jeho pokračovaní (i když je tam jedna zmínka o Chandlerovi). Joey má své kouzlo, je takový jak jsme zvyklí. A i každá další postava ze seriálu je svým způsobem trhlá a dodává seriálu zábavu a vtip. Víc očekávat nemohu a ani nechci, líbí se mi tak jak je a škoda že, kvůli nepopularitě přestali po druhé řadě natáčet. Lidi jsou namlsaný Přáteli a nedali Joeymu šanci, protože je až příliš porovnávají. Přátelé taky začali být oblíbení až později a mě osobně se líbí víc druhá polovina sérií. Škoda, byl to výborný seriál pro oddechový čas! ()

agent_barton

Pokus o navázání na vynikající seriál Přátelé ukázal, že Joey bez přátel (ale i opačně Přátelé bez Joeyho) prostě není ono a řadí se k průměru mezi seriály, i když pár opravdu dobrých dílů by se zde našlo. A kdo v tom vlastně hrál? Matt LeBlanc a ...? Ostatní herci mi nepřišli tak výrazní a charismatičtí (jako v Přátelích) a spíše se v seriálu ztratili. ()

zurivymlok

Osobně jsem viděl jen pár počátečních dílů, takže nemohu hodnotit. Podle mě je nejlepší k seriálu přistupovat jako by to byl samostatný seriál, který nemá se seriálem Přátele nic společného - ani Joeyho. Podle mého byl Joey "nejslabší" a nejméně zajímavou postavou celého původního seriálu. Do seriálu Přátelé patřil, ale vystavět na něm seriál nový není dobrý počin. ()

LilyHobbit

Ano, Joey nejsou přátelé, je to další vývoj postavy Joeyho, který se kvůli posunu v kariéře odstěhoval do L.A. Postavu Joeyho jsem si zamilovala :) Předvádí stále svoje neuvěřitelný kousky, má svůj důvtip, svoje grimasy a i když mi seriál nepřijde tak vtipný jako přátelé, tak musím ocenit na 4*. ()

KKKubislav

Pokračování Joeho života po seriálu přátelé. Seriál neni tak vtipný jako samotní Přátelé ale stále se drží. Je to potřebné a pěkné zakončení dlouhodobého komediálního seriálu. ()

Lukkyn

Joey Tribiani je jedna z mála postav co ustála vytržení z party a utáhla vlastní seriál. Není to bůh ví jaké veledílo. Základem je , že musíte milovat přátele a Vaše neojblíbenější postava z nich by měl být Joey. Pokud Vás otravoval v přátelích nebo je nesnášíte nemá cenu tohle vyhledávat. Pokud ovšem milujete naivního sukničkáře, tak se Vám tohle musí líbit. V konkurenci záplavy nablblých sitcomů je tohle lehce nadprůměrné a za Matta LeBlanca si to jednu hvězdu navíc zaslouží. ()

entronov

První série mě bavila víc než Přátelé, ale bohužel si tvůrci nezvládli udržet úroveň. Druhá série je velmi průměrná, nevýrazná a ke konci i celkem zmatená. Každopádně seriál jako celek je velmi pohodový, spíš než Přátelé připomíná Dva a půl chlapa či Entourage. 7/10 ()

nitrak

TOP seriál! Lidem se nelíbí jen proto, že nemají rádi změnu a že tam nevidí Rachel a Chandlera. Nepochopili, že seriál je o něčem trochu jiném i když ve spoustě věcí podobném. Dodnes si ho pouštím a lámu se smíchy, mnohdy i víc než u Přátel. Hodně mě mrzí, že skončil po dvou řadách. O to větší kult, o to víc si každého dílu vážím a pouštím jen jednou za pár let, i když to už taky znám nazpaměť. Rozhodně by si ale zasloužil víc řad narozdíl od takového Young Sheldon. ()

Dinoo

Úplne úžasný seriál ktorý síce nemá na Priateľov, ale dokáže neskutočne dobre pobaviť diváka. Veľmi sa mi páči ,že tam niektoré rozhovory naväzujú na Priateľov. Myslím si ,že sa môžme tešiť na ďalšie pokračovania tohto skvelého seriálu. ()

Breaker

Tak je první série je za námi a hodnocení? Zpočátku to byla nuda a nic moc, ale postupem času a dílů to nabralo ten správný šmrnc, jak u jednotlivých příběhů, tak i rozjezd ostatních hlavních rolí ... jen tak dál. ()

Aiirwalk

Prvně sem měl k tomuto seriálu odpor,ale až sem se podíval na první díl tak sem věděl že se u toho dá skvěle pobavit...opravdu joey je supr a postavy v seriálu taky:-) ()

Bogano

Seriál založený na nejulítlejší postavě z Přátel, je stejně ulítlý! Dobře se u něj bavím,ale k dokonalosti přátel krůček chybí! ()

BillyBob

Je jasný, že s Přáteli se to nemůže rovnat. Citelně zde chybý ostatní postavy a Matt Le Blanc to sám neutáhne. Nicméně jde o nadprůměrný seriál, který se po pár dílech rozjede a docela válí. Jen škoda tak předčasného konce. ()

Jasmín

Cca z 1/3 to dokáže nahradit Přátele, člověk se pobaví a pár vtipů je fakt povedených. Postupem času je tento seriál však slabší a druhá série už tak nějak jen dojíždí, takže se nedivím, že to típli. Matt LeBlanc je fajn, ale ten jeho trouba, který zde má spoustu prostoru, se celkem rychle okouká. Costanzo a pro mě nový objev Andrea Anders mu celkem slušně sekundují. Nějak zvlášť mě nenadchla Drea de Matteo, která mi přípomíná s těmi vlasy kokršpaněla a už vůbec jsem se nebavil u scén manažerky Joeyho Jennifer Coolidge - to mi přišlo často vysloveně trapný. Jakoby se snažila povýšit svojí "osobitost" z prciček, jen to byl často dost vylouhovanej čaj. ()

Mirrabel

Pokud se díváte na tento seriál jako na pokračování Přátel, budete zklamaní. Dejte Joeymu šanci jako uplně novému sitcomu, potom vás bude bavit:) ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)