Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

lobo87

Zaujímavá variácia Underworldu a podobných filmov, ktorá však nemá úplne vyjasnenú mytológiu svojho príbehu, i keď sa o to scenár všemožne snaží. Hlavným plusom sú sympatické postavy, ktoré tento priemerný film držia nad vodou a dodávajú mu veľkú dávku pozerateľnosti. Lacné, ale zábavné... 50% ()

AleXtreme

Od toho filmu jsem vůbec nic nečekal a asi i proto mně tento film odrovnal :). Hezký příběh, dobrá kamera, krásná romantika a perfektní soundtrack. Je mi líto vás, kterým vadí toto téma, které snad už nemůže více vydat. To mně ale na něm hodně překvapilo. Dávám 4* a jsem na to hrdý! :) ()

veverysiak

Tak nám chlapi začali sviniť naše poctivé bu-bu žánre mäkkotinou, ešte pred totálne preceňovanou trilógiou o fasa upíroch nás obšťastnili zlátaninou o fasa vlkodlakoch, z ktorej sa nakoniec vykľulo aspoň to, že keď ich nasrdíme, tak zas až takí fasa dobráci nie sú, ale to je asi jediné pozitívum tohoto pokusu o horror, inak tu nefunguje skoro nič, žiarivou perlou amaterizmu tvorcov je scéna príchodu dvoch klaďasov do polorozpadnutej haly filmovej spoločnosti, kde sa na nás vyškierajú vŕtačky, frézy a sústruhy nedbalo obhádzané kotúčmi filmových pásov, ktohovie, čo na tých strojoch niekdajší filmári asi tak točili, takže 40%. ()

Deidy

Nic extra, ale zase úplně zlé to není. A že vlkodlaky hrají normální vlci, mě nijak neuráží, obzvlášť, když vezmu v potaz to, o čem se tam mluví. Přijde mi to jako Stmívání, jenom tam chybí upíři a astmaticky dýchající Bella Swanová. Čistá věc pro teenagery, pro náročnější publikum asi ne. ()

Veeria

Mám slabost pro vlky, ale ten konec....bohužel, jinak bych dala o hvězdičku víc. Pokud máte rádi trochu romantiky s napětím, film pro vás. :) ()

Eeve

Na jednej strane nudné, bez hutnejšej akcie, bez hereckých stars (mimochodom výkon väčšiny hercov bol dosť fádny), bez komplikovanejšieho príbehu. Na strane druhej originálne poňatý námet natočený "trochu inak" ako sme zvyknutý, orientovaný skôr na pocitovosť, legendy a novú dobu. Škoda hlavne toho samotného príbehu, ktorý je poňatý viackrát dosť hlúpo, neprekvapivo, mňa nakoniec zabila hlavná postava zapotením toho antigénu, akoby mala lekársky slovník šupnutý vo vačku :) Vlkolaci, ktorých hrajú vlky, možno niekoho sklamali, no pre mňa je to príjemná zmena, vidieť tú transformaci o čosi poetickejšie a krajšie, než štandardnú hororovú hollywoodskú zmenu na vlkolačiu príšeru, ako to všade býva. Btw, ten náš slovenský preklad názvu filmu je snáď zlý vtip. ()

Fantasy

Když se vlkodlačice a obyčejnej kluk dají dohromady, nikdy to nedopadá dobře a ani zde tomu není nijak. Stojí to život nejméně deseti lidí, jednu polorozpadlou budovu, kde se v noci pořádají divoké večírky a vás 98 minut času s hrozbou zkaženého večera. Závěr: prostředí lesa, kde se schází smečka k lovu skvělé, ale zbytek Bukurešti mě hodně zklamal. Příběh není nic moc, nápad není až tak špatný, ale konečný filmový výsledek je tragédie (a to se ani nezmiňuju o chybách, které se týkají vlkodlaků samotných) Čekala jsem, že smečka bude město bránit před každým zlým živlem, nebo lovcem, ale oni se namísto toho skrývají. Mrzelo mě, že se ve filmu neobjevila ani jedna pořádná rvačka. Například mezi vlky a lidmi. (Jen nápad... Co kdyby Vivien objevili lovci, kteří před deseti lety zabili její rodinu?) Herecké výkony podprůměrné, možná kromě nafoukaného přidrzlého Reifa ve scéně s absinthem. Jeho otce Gabriela, který vypadá, že se co nevidět vrhne na Vivien, zatímco ona se při každém rozhovoru s ním pokouší udržet na uzdě svůj dávící reflex. A kromě Astrid, beznadějně zamilované do svého vůdce, který ji ale bere jako starou, trapnou, dávnou milenku/manželku. (Mimochodem, Absinth tak, jak se ve filmu pije není nic pro slabé povahy. 70% alkohol, byť i panákové množství by do sebe byl málokdo schopný kopnout na ex.) ()

lacerta odpad!

Neměla bych nic proti nízkorozpočtovýmu filmu o vlkodlacích. Zaujal mě hlavně název. Ale tady na tom jen těžko hledat pozitiva. Vlkodlačí dívka pracující ve fabrice na čokoládu se zakouká do osamělého člověka. Ač ho nechce představovat rodině, toulá se s ním po městě, kde se vyskytuje x členů smečky. Velký div, že se setkali. A zrovna tahle dívka, jak jinak, je vyvolená vůdci klanu. Jo, to je taky novinka. Takže nic nového, jen si nejsem jistá, jestli to víc vykrádalo Underworld, nebo Stmívání. Největší brutus byly záběry skoků s aurou kolem a proměna na vlka. To bylo fakt moc a snad to ani nemohlo být myšleno vážně. Naopak se mi líbilo, že vlkodlaci pak nebyli počítačoví, ale skuteční vlci. Nicméně tím pozitiva tak nějak končí a ani na tu jednu * by to nebylo. ()

brasek

Otrasné! Ako horor tento snímok nemôže byť charakterizovaný, je to obludná fraška čo bola natočená omylom. ()

tom05

Dostal jsem přesně to , co jsem čekal. Romantický horůrek , u kterého se nemusí přemýšlet. Agnes byl fajn , vlci taky. Přesto dávám přednost vlkodlačí podobě. Název filmu mi nesedí ( ani cz ani aj ). ()

nakamura

Tenhle film měl na víc, to je tu nějak víceméně každému jasné, přesto bych ho ale zas tak úplně neodsuzovala. V poslední době si diváci mohou vybrat zhruba dva typy fimů s upírskou či vlkodlačí tématikou - ty,kde jsou zobrazováni jako krvelačné bestie a monstra, podřadná stvoření toužící po krvi a ničem jiném, proto se dá očekávat, že v něm nepůjde o nic jiného než o postupné a cílené vyvražďování jedné rasy se spoustou krve okolo, a nebo pak filmy, ve kterých spolu bojují dvě rasy (klany), každá z nich má nějakého svého typického hrdinu, popřípadě padoucha, a jsou si inteligencí víceméně rovni. Od prvního typu filmů se nedá očekávat víc, než jsem už uvedla, ale druhý typ by měl podle mě ve správném zpracování dost velkou šanci na to, stát se dobrým filmem. Bohužel mě neoslovil ani film, ve kterém jsou z upírů rockové hvězdy (Královna temnot), ani Underworld, kde upíři i vlkodlaci působili spíš jako klany nájemných zabijáků se spoustou moderního vybavení včetně zbraní. A proto se pomalu dostávám k tomu, proč jsem tento film ohodnotila 3*. Je to hlavně za snahu vymanit se z obou dvou výše uvedených typů filmů, i když se to tak úplně nepovedlo, příběh, triky a ono asi skoro všechno by chtělo trochu opravit a zlepšit, ale musím říct, že způsobem a stylem zpacování je mi tenhle příběh ze všech uvedených asi nejbližší. Na téhle tématice by měli prostě režiseři i scénáristé trochu zapracovat, abych jednou mohla podobný film ohodnotit za 5* :-) ()

Fritoll

někdy mě až udivuje dementnost překladu názvu některých filmů... Tohle je je teda ještě docela v pohodě, jsou mnohem horší, ale zajímalo by mě, kdo je ten idiot co je vymýšlí.... ()

Naranyan

Takhle těžké rozhodování v hodnocení jsem ještě asi nezažil. Jednu nebo dvě ??. Nakonec sem se rozhod pro dvě. Přesto ale ani pěkně ztvárněná transformace a fajná Agneska nezachrání ryzí podprůměrnost tohoto snímku. Možná někteří namítnou a uvedou mraky příkladů s krásnými přeměnami, ale věřte nebo ne, já automaticky nepovažuji po orgánech, končentinách, částech těla, půhodinovou přeměnu za to nejlepší možné. Lehce pohádkový nádech zde vcelku prospěl. Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale téma vlkodlaků, vampírů a podobné havěti mi začíná připadat tak trochu vyčpělé. Postrádám nové pohledy, myšlenky. Věřím ale, že nám filmoví tvůrci ještě předvedou nějákou pěknou laskominu :). ()

bimbama odpad!

Velmi, ale opravdu velmi nepovedený upíří film. I Stmívání je proti tomu oscarový trhák. Opět film, při kterém jsem zvládla plno dalších věcí, aniž bych o něco přišla. ()

Lucka07

Místo hororu jsem se dočkala velmi laciné "akčně dramatické" parodie. Aiden, křehký to umělec, odrovná několik vlkodlaků jedním příborovým nožem ... pane bože, to byla ale blbost! ()