Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (TV film)

Librarian: Quest for the Spear, The

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Mayes C. Rubeo
  • becki_tu

Vrcholně směšná, hloupě naivní a rádoby dobrodružná záležitost, vedle které si třeba taková Sahara nebo Lara Croft rozhodně nemusí připadat méněcenně. A když už se nějakou tou náhodou vynoří nějaký ten dobrý vtípek, tak je hned v další scéně vykompenzován trapnými digitálními triky, které spíše připomínají lacinou počítačovou hru. Takže nechám Flynna ať se honí za čím chce a já to příště zkusím radši někde jinde. 30%(11.1.2009)

Soundtrack Joseph LoDuca: 1. Main Title ,2. Crystal Skull ,3. On Horses ,4. The Package ,5. Fencing ,6. Casablanca ,7. Escape From The Tomb ,8. Journey Begins ,9. Photos Of Dad ,10. Jomo's Village ,11. Chocolate ,12. Hardly Knew Him ,13. Breasts Of Sheba ,14. Ruins ,15. Honeymooners ,16. All Seeing Eye ,17. Red Dress ,18. Song Of Solomon ,19. Goodbye, Jerry ,20. Lava ,21. The Key ,22. Uncle Told Me / Drowning Pool ,23. Summoning Evil / Schooling Jerry ,24. Temple Destruction / Looking At You ,25. Lesson Learned / End Credits ,(8.6.2011)

• VenDulin85

Tak na tento film jsem se dívala jen z jednoho důvodu- byl o knihovníkovi, tedy měl být, ne o nějakém všeználkovi s velmi nepraktickým přístupem k životu... Celé mi to přijde dost křečovité a pokud to mělo následovat Indianu Jonese, podobnost byla pouze v exotických exteriérech. Tím nechci říct, že je všechno špatně, ale člověk od toho nesmí moc čekat a brát to s velkou nadsázkou.(6.5.2010)

• Morien

Jediný přetrvávající dojem byl, že hudba zněla jako nepovedený kříženec mezi Hvězdnou bránou, Drsným Shaftem a koncertem Abba revival.(15.2.2008)

• Jacinda

hodně laciná dobrodružná komedie(17.2.2010)