poster

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (TV film)

 • USA

  Librarian: Quest for the Spear, The

 • Slovensko

  Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie

USA, 2004, 89 min

Režie:

Peter Winther

Scénář:

David N. Titcher

Kamera:

Alan Caso

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

Ron Rosen

Scénografie:

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Mayes C. Rubeo
(další profese)
 • KarelR
  **

  Kdo neviděl, neuvěří. Geniální. Indy hadr.(21.2.2007)

 • Gilmour93
  **

  Carter odešel z chicagské pohotovosti do knihovny a přejmenoval se na Carsena? Sympaťák Wyle se snaží, ale celé to stojí za to, z čeho Indyho bič neupleteš. Nechci malovat čerta na zeď, ale Flynna Carsena vracejícího se do dolů krále Šalamouna zřejmě takticky vynechám..(12.1.2009)

 • InJo
  **

  Tak takovouhle bejkárnu už jsem dlouho neviděl. Stupidní a neoriginální maximální možnou měrou (čekal jsem, že to asi nebude moc inteligentní, ale tohle už je na hranici absolutní demence), okatě parazitující na jednom slavném archeologovi a Kill Bill Vol. 1 (viz závěr). Kdybych nebyl na ty "indianajonesovské" filmy tak vysazený, asi bych musel dát ještě mnohem míň... 40 %(16.2.2008)

 • VenDulin85
  **

  Tak na tento film jsem se dívala jen z jednoho důvodu- byl o knihovníkovi, tedy měl být, ne o nějakém všeználkovi s velmi nepraktickým přístupem k životu... Celé mi to přijde dost křečovité a pokud to mělo následovat Indianu Jonese, podobnost byla pouze v exotických exteriérech. Tím nechci říct, že je všechno špatně, ale člověk od toho nesmí moc čekat a brát to s velkou nadsázkou.(6.5.2010)

 • Rosaviva
  ***

  Když chce někdo vypnout mozek u filmu, který se tváří jako o několik tříd horší Indiana Jones, proč ne. Ale když už i já na tom poznám, že jsou tam nesmysly, který by prostě v normálním životě nemohli fungovat, už to musí být extrémně viditelný. Některé efekty byli opravdu příšerné, ale tak, dávám 3* dalo se to vidět.(8.4.2011)

 • - Když je Flynn (Noah Wyle) doprovázen po schodech z knihovny ke svému prvnímu úkolu, strčí si knížku i s letenkami do tašky. V následujícím střihu, kdy je opět záběr na tašku, drží knížku v ruce. (Kubula333)

 • - Může to být pouze nepřesný dabing, ale když Flynn (Noah Wyle) osvobozuje Nicol (Sonya Walger)z pout, říká: "Houdini, Praha, 1926". Mistr útěků Harry Houdini však absolvoval evropské turné na začátku 20. století a do USA se vrátil v roce 1904, od té doby v Evropě nikdy nebyl. Mimochodem, Houdini zemřel právě v roce 1926. (Robbi)

 • - Ve scéně, kdy se Flynn (Noah Wyle) a Nicole (Sonya Walger) propadnou do podzemí k ostnům, Flynn nemá brýle. Při dopadu na zem však již brýle má. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace