poster

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (TV film)

 • USA

  The Librarian: Quest for the Spear

 • Slovensko

  Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie

USA, 2004, 89 min

Režie:

Peter Winther

Scénář:

David N. Titcher

Kamera:

Alan Caso

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

Ron Rosen

Scénografie:

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Mayes C. Rubeo
(další profese)
 • Hogun
  **

  Skúšal som vypnúť mozog a pár krát aj televízor, ale všetko márne. Stále sa na mňa usmieval Dr. Carter z Pohotovosti, ktorý nie a nie prekročiť svoj tieň. Nudný, trápny a rádoby vtipný scenár s adekvátne topornými hereckými výkonmi. 4/10(2.7.2007)

 • Gemini
  ****

  S podstatně nižším rozpočtem a v podstatně parodičtějším duchu natočené "něco jako Mumie" - tedy film o neohroženém (ehm, ehm) dobrodruhovi hrdinně vydávajícím svůj život všanc při záchraně starobylého artefaktu, potažmo celého světa. V hlavní roli Noah Wyle, který mi tíhle dokázal, že nezůstane navždy doktorem Johnem Carterem, ale má i jiné kvality. Jeho úvodní pyramidální výstup je skvělou ukázkou jednak jeho komediálního nadání, a druhak ukázkou toho jak se dá (a má) natočit naprostá bejkárna tak, aby se u ní člověk bavil. Příkladů, jak totéž udělat naprosto špatně, je v kotli bublající břečky jménem komerční škvár dost a dost - nedívejte se moc zblízka, čas od času se z toho hnusu vynoří třeba špatně animovaná hlava anakondy;) Proto si cením tohohle často dost lacině vypadajícího filmečku, v němž na několika místech lze slyšet téma z Hvězdné Brány, a na místech jiných (třeba Semper Fi) vyprsknout smíchy - a hlavně - který se ANI NA VTEŘINU NEBERE VÁŽNĚ. Potlesk, těším se na další díl a dávám..ale co by ne, 80%.(24.2.2008)

 • LiVentura
  odpad!

  Neuvěřitelné vypí....., co pro evropský trh cíleně produkují Páni z Hollywoodu...no fuj.. :-()(7.11.2009)

 • Ainy
  *****

  Na tom filmu se mi vždycky líbila jeho komediálnost a fantasy složka s notnou dávkou nadsázky. Pro hlavního hrdinu snad není na světě nic, co by neznal, neuměl, neovládal - (neplést s MekGajvrem). Naučit se takovou ptačí řeč za pár hodin přece není jenom tak a co teprve poznat, čím potěšit duši rázné ženy uprostřed pralesa! Nemůžu si pomoct, ale občas se podívat na takový film mě dokáže opravdu uvolnit a pobavit. ;-)(30.10.2013)

 • KarelR
  **

  Kdo neviděl, neuvěří. Geniální. Indy hadr.(21.2.2007)

 • - Nicol (Sonya Walger) a Flynn (Noah Wyle) jen tak tak zdolají visutý most, který se za nimi zřítí. Nicol předtím říká, že je to jediná cesta. Jak se tedy přes tuto překážku dostalo Hadí bratrstvo, které je s odstupem pronásleduje? (Robbi)

 • - Může to být pouze nepřesný dabing, ale když Flynn (Noah Wyle) osvobozuje Nicol (Sonya Walger)z pout, říká: "Houdini, Praha, 1926". Mistr útěků Harry Houdini však absolvoval evropské turné na začátku 20. století a do USA se vrátil v roce 1904, od té doby v Evropě nikdy nebyl. Mimochodem, Houdini zemřel právě v roce 1926. (Robbi)

 • - Ve scéně, kdy se Flynn (Noah Wyle) a Nicole (Sonya Walger) propadnou do podzemí k ostnům, Flynn nemá brýle. Při dopadu na zem však již brýle má. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace