Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (TV film)

Librarian: Quest for the Spear, The

Ron Rosen

Kostýmy:

Mayes C. Rubeo
  • Shakers

Jednotka ešte ujde.Nájde sa tu aj aká táka akcia a dobrodružstvo ale ostatne časti už také dobre nie sú. 50% - 2*(8.3.2010)

• becki_tu

Vrcholně směšná, hloupě naivní a rádoby dobrodružná záležitost, vedle které si třeba taková Sahara nebo Lara Croft rozhodně nemusí připadat méněcenně. A když už se nějakou tou náhodou vynoří nějaký ten dobrý vtípek, tak je hned v další scéně vykompenzován trapnými digitálními triky, které spíše připomínají lacinou počítačovou hru. Takže nechám Flynna ať se honí za čím chce a já to příště zkusím radši někde jinde. 30%(11.1.2009)

Pokus o Indiana Johnese. Chlap, který má asi 8 vysokých škol a pořád nepracuje si vyrazí za dobrodružstvím. Společnost mu dělá půvabná Sonya Walger. :)(13.2.2013)

Skvělá parodie na Indiana Jonese!(4.3.2008)

• Morien

Jediný přetrvávající dojem byl, že hudba zněla jako nepovedený kříženec mezi Hvězdnou bránou, Drsným Shaftem a koncertem Abba revival.(15.2.2008)