Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Terva

U nás film vyšel pouze na DVD. DIALOG - Ian Breckel: Váš rejstřík je trochu kratší. Jack Conrad. Američan. Vyhodil do vzduchu budovu v El Salvadoru. Zabil tři muže. Co jste dělal v El Salvadoru? Jack Conrad: Opaloval se. Ian Breckel: Proč jste zničil tu budovu? Jack Conrad: Zacláněla mi slunce. ()

rreal13

Čekal jsem trošku víc. Není to film na odreagování. Byl jsem z něho hodně zklamán. Nápad dobrý provedení trošku pokulhává. 2* ()

Dale

Mám rád takéto filmové vyvražďovačky a lovy ľudí, ako zábava to je fajn, no je tu až príliš veľa mínusov. Okrem úbohého deja, ktorý je v takýchto filmoch samozrejmosťou, ani samotné to vyvražďovanie za veľa nestojí. Nejaké bitky, pár výstrelov, celkom nuda. Do toho rozkývaná kamera, kým platiaci diváci na nete to sledujú zväčša statickými kamerami, čo by pre lepšiu atmosféru bolo asi vhodnejšie aj pre film. Emócie v bare priateľov hlavného hrdinu boli iba na smiech, lebo filmári sa vôbec nesnažili, aby podobné emócie zažívali aj diváci filmu. A to zbytočné moralizovanie, že ľudia sa radi pozerajú na násilie do takéhoto filmu fakt nepatrí, toto by mala byť odľahčená zábava. Ak chceli tvorcovia týmto filmom na niečo poukázať, zvolili veľmi zlú formu. ()

moviesfan

Tak tohle jsem neočekával. Respektive jsem očekával nějakou nudu, která bude vyplněná kdejakými vraždami - souboji. K mému překvapení je tenhle film slušně nadupaný s notnou dávkou akce. Na jednu stranu fandíte některým ,,zúčastněným" v boji a na druhou stranu nemáte moc v oblibě členy štábu. Je to třeba jen můj pocit či názor, ale film se vydařil. ()

PauloZ

Solidní rubačka, uvolněnost, dobrý scénář, super bitky ( i když mohli být lépe natočené ), nabušený soundtrack a dobrý finish. Ano je to blbůstka, ale nekompromisní! Steve Austin je nehorázný masér a Vinnie Jones záporák jak cip. ()

ConanVJ

Pěknej akční filmek se S. Austinem jako klaďsem a s V. Jonesem jako jeho protivníkem. Film má jednoduchý příběh. Multimilionářský televizní magnát chce vydělat hromadu peněz na internetovém pořadu, ve kterém se vězni ze zemí třetího světa navzájem zabíjejí a přežít může jen jeden z nich. Film je plný parádních akčních scén, pěkných efektů a sem tam padne i nějaká ta hláška. Celkově film není kdovíjaký zázrak, ale já jsem se u něj bavil a dávám mu 75% :) ()

Andersis

Tenhle film mi dost připomínal Běžícího muže. Vinnie Jones je pašák a ikdyž vám možná budu připadat jako hajzl, fandil sem jemu. Steve Austin je obyčejná hora masa a to je vše. Po scénáristické stránce je film chabší, ale po stránce akcí je super. Ruční kamera mi vyhovuje pokud něco při soubojích vidím a tady sem viděl. ()

draggo

Škoda. Námět vypadal slibně, a prvních pár desítek minut se povedlo, ale pak to s filmem šlo rychle z kopce. Problém číslo jedna je hlavní kladný hrdina. Mě byl celou dobu neuvěřitelně nesympatický,a z celého srdce jsem si přál, ať už konečně zdechnne. Příběh se mi ze začátku líbil, sice vykrádá (btw výborné) Battle Royale, ale pro béčkový akčňák to stačilo. Akce a bitky pěkný a krásně brutální. Bohužel pak se objeví problém číslo dvě, a to snaha o nějaký morální přesah. Film se zcela evidentně snaží ukázat, že celá ta show je špatná, ale argumentace protistrany je mnohem logičtější, a tak jsem chtě nechtě fandil těm "špatnejm". Konec filmu pak byla vyložená trapnost, která všechno definitvně pohřbila. A když jsem poslouchal ty rádobydojemný projevy, tak jsem měl chuť si propíchnout uši. Scénáristovi dát ruce do svěráku a točit. Takhle zku*vit dobrej film, to se jen tak nevidí. Pokud by se vzdal laciné snahy o morální přesah, a nechal to jako drsný survival thriller, tak by mohla vzniknout parádní béčková jízda. Škoda. /30% a 2*/ ()

Zayl

Celkem trefný název pro tuto naivní akční podívanou. The Condemned nehýří extra zápletkou, nesnaží o nějaké sofistikované odbočky, ale jde přímým směrem plný soubojů, krve a podrazů. Námět tedy není nic světoborného, ale účel akčního nářezu to plní dokonale. Skupinka vězňů vysazená na ostrově, z nichž pouze jeden vyjde jako vítěz. Smrdí to béčkovostí, až praští, avšak u takového filmu se to očekává. Jednoduché, trefné, výplach jak má být. Snad svižnější režie by tomu dala správné „koule“, ale i tak nevezmu-li v potaz naivitu, která snímku podráží nohy, tak vychází vcelku dobrá zábava, která sice nenadchne, ale nenudí. ()

mysiak

WWE...to znamená automaticky vypnúť mozog, oddychovať a kochať perfektnými videoklipovými akčnými parádičkami, s nabúchanými chlapcami, nádhernými ženskými a relaxovať...ako v tomto prípade... ()

Ridick odpad!

ako student politologie budem vzdy tvrdo hanit taketo antihumanne filmy...je to des a sklamanie co hollywood nenapadne, ved to pustite 10 rocnemu decku a sa necudujme ze v amerike sa budu potom na elementary school hrat na jackov conradov a jemu podobnych a vystrielaju pol triedy... nechcem byt premudrely, ale pokial viem tak v taliansku, nemecku a aj v japonsku su tresty smrti zakazane, a profilovanie nemca ako rasistickeho blondaveho jurgena, japonca ako majstra kung fu, rusa ako horu svalov je uz passe dost dlhsi cas...no nic, na zaver: NEPOZERAT ZA ZIADNYCH OKOLNOSTI!!!!!! ()

JJ.Gibson

Mělo to našlápnuto k dost dobrému filmu, aspoň první půl hodinku. Pak se to celé strašně moc (z)amerikanizovalo i na můj vkus. Je to sice béčko, ale se Stone Coldem Stevem Austinem sakra!!!!! A Vinnie Jones, jako ultimátní záporák, tvořili vážně supr duo. Action, action, action, ale víc nic. WWE still alive... ()

blackrain

Já jsem vždycky říkala, že reality show jsou šílené. Teď se mi to jen potvrdilo. Násilí plodí jenom nasilí. Pro sledovanost uděláme všechno. Na opuštěném ostrově vysadíme pár vrahounů a budeme sledovat, jak se budou likvidovat na vzájem. Vyhrát může jen jeden. Jenže tahle show se vymkne kontrole. Chvílemi jsem film sledovala s otevřenou pusou. Doufám, že reality show nikdy tuhle hranici nepřekročí. ()

gogos

Odpočinout si? Vypnout mozek a pobavit se? Užít si pár rádobyvtipných hlášek a pokochat se dávkou wrestlingového násilí? Není nic jednoduššího, nežli si pustit Zabij, nebo budeš zabit... ()

kaylin

Přece jen si myslím, že je to trochu roztahané, ale tohle je film, kde Steve Austin a Vinnie Jones hrají opravdu dobře, tohle jsou prostě role, které jsou pro ně určené. Dá se na ně dívat a není to hloupé. Sice mi chybělo ještě to, aby to bylo malinko explicitnější a v některých scénách drsnější, protože ty mantinely jsou vidět, ale tohle je prostě zajímavý příběh, který bude vždy bavit v jakémkoli provedení. Tedy nejspíš... ()

movieband

Akčák, který se snaží o myšlenkový přesah. Akce relativně dobře zvládnutá, no, na mě místy zbytečně surová. A místy (asi nechtěně), mírně komické. Austin je tu vcelku sympatický a Vinnie Jones mě vcelku překvapil, co za sadistickou svini si tu střihnul. Jednou stačilo, nápad je působivý, ale nijak zvlášť, aby se k filmu člověk chtěl vracet. 50 % ()

slunicko2

V rámci žánru slušná podívaná. 1) Zatoulaný špión FBI či CIA či kýho výra dodal příběhu důraz na morální apel, který by jinak moc nevyzněl. 2) Od půlky film ztratil napětí, protože bylo jasné, jak vše dopadne. ()

MATADOR

Určitě by kde který amík za tohle těch 50$ zaplatil, ale jelikož nejsem blbej, stačilo si pořídit trafikantské dvd za 50 kaček. A výsledek je daleko lepší. Jedná se totiž o pěkné překvapení, u kterého není třeba přemýšlet a stačí jen sledovat. Není to poučné, je to akční a tvářící se cool. ()

Easykk

Zajímalo by mě jestli měl kameraman klepavku, nebo mu někdo držel bouchačku u hlavy a řval mu zblízka do ucha: ,,Třes s tím, dělej, pořádně, to je málo, tak ku*va zatřes ať tam neni v tom souboji nic vidět, dělej šmejde, jestli to nebude pořádně rozplizlý tak rozpliznu ten tvůj mozeq po celý týdle pláži!!!!" - A jak zlý muž řekl, tak se stalo, já jsem z toho tekl a pěkně mě to žralo! ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)