Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

elimS

30% - komentář 20ti slovy: Vidět po "patnácté" to samé je dost opruz. Taková průměrná "kriminálka" o ztracené holčičce, která ze záhrobí umí dokonale editovat videa. ()

Dantte..

Fraška. Tvůrci natočili film, který by se měl promítat na hodinách filmové a televizní fakulty, jako názorný příklad, jak se filmy nemají točit. 20 % ()

Blutarg

Nic nového pod sluncem, jen zrecyklovaná "značka" dříve mnohem úspěšnějších hororů. Vše předvídatelné a pořád mě s*re fakt, že když už srazím záporáka ze schodů, že si ho "nepojistím" - svázat, dorazit, dupnout na kotníky... prostě cokoliv. Film byl ztráta času :( ()

Scraffy

Tak a máme tu oficiálne najhoršiu Samaru! Strašné, kam sa táto celkom dobrá hororová séria uberá. Dúfam, že sa už konečne spamätajú a začnú robiť kvalitné filmy s touto tématikou, alebo to prestanú natáčať úplne. Ale aspoň, že sa tam nájdu aj nejaké dobré scény, avšak tých je veľmi málo. ()

angel.CZ odpad!

Super a uchvacující byly trailery na nového King Konga a Johna Vicka!! :-D Poté přišel úvod filmu kruhy a již pa 4 minutách kdy 30ti letí herci začali odjíždět na vysokou školu mi něco začalo docházet. Název kruhy je synonymum rodinných pout ( na konci filmu zjistíte že je to vtipné a pravdivé přirovnání). 75 minut triznice nudy, které i když prospite, nebo prosedite na záchodě vlastně ničemu nevadí, protože to ,,strhující" se vleze do posledních 8-10 minut na konci a to není ani napínavé. Proč ještě hollywoodské studia nevymysleli nový žánr rádoby horor kde se bojíte jen toho, že bude nějaké pokračování (což bude). No nic, skoro dvě hodiny života nudy a asi 20 minut spánku jsem mohl prožít lépe a to si nejspíš myslel i sledující předemnou (hlava asi 30 minut sledující své nohy a tiše chrápající) a vedle e, co sem tam i chrápnul.... Nebýt v kině trošku tma, zabavil bych se počítáním schodů, nebo švů na sedačkách. 20% ()

Kenoth odpad!

„Neruš mé kruhy!“ - matematik Archimedes při studiu tří kruhů (3. st. př. n. l.) „Neruš mé kruhy!“ - spisovatel Kódži Suzuki, při dokončení knižní trilogie (1998) „Neruš mé kruhy!“ - režisér Hideo Nakata, při dokončení třetího filmu na motivy kruhu (2005) ()

XXXXXXXX odpad!

Nehororová peachovina od retardovaného studenta zvláštní školy Gutalaxe. Film doporučuji jako ideální variantu produktu Smekta, po absolvování tohoto zážitku, intelektuální zácpa rozhodne nehrozí! ! ()

mark9th

Bohužial sa všetká ta ''príjemná'' dusivá atmosféra z predchádzajúcich častí stratila. Samara ani zďaleka už nevzbudzuje taký strach ako kedysi a hlavná ženská postava veľmi zaostáva za nezabudnuteľnou Naomi Watts. Za zmienku azda stojí len Vincent D'Onofrio, a.k.a Fisk z Daredevila. Ináč veľmi podpriemerná záležitosť. ()

johnny01

Dlouho trvá, než film začne, vytkl bych i poněkud nemístné puberťácké narážky na videokazety. Nějak to pouštění na notebooku není úplně ono. Pátrání je pak docela napínavé a tajemné, jakož i překvapivý závěr filmu. Nicméně velkou slabinou filmu je jeho neoriginalita spočívající v boji proti slepému – to je totiž (a mnohem lépe) zpracováno ve filmu Smrt ve tmě. Jako horor to celkově moc nefunguje. ()

Pitryx odpad!

Konec, amen, finito. Filmařům již asi definitivně došly nápady, a tak nás krmí ohřívanou polívkou. Jen zopakují, co již dávno víme, ale aby se neřeklo, náznakově něco mrsknou, aby to vypadalo nově. U mne jim to neprošlo, nesežral jsem jim to. Takže nezbývá, diváku obecnému, než se těšit na další tři sta devět pokračování. Ach jo. Jděte s tím někam. ()

LadyD

No tak to bylo... nemám slov. Ještě, že jsem na to nešla do kina, protože bych byla totálně zklamaná. Nejslabší ze všech dílů. U těch předchozích jsem se aspoň trochu bála, ale tady?... Když pominu dvě, maximálně tři rádoby lekavé scény, tak celkem nudná podívaná. Jen jsem seděla a a čekala, kdy to konečně skončí. Herecké výkony naprosto otřesné, konec celkem dobře předvídatelný. Snad jen ta hudba by stála za zmínku. No bohužel jen jedna hvězda a to jen díky již zmíněné hudbě. ()

Hedy

Děsivá emo slečna na nás znovu vybafla. Tentokrát se podíváme na děsivý rodokmen tohohle malého neupraveného spratka. Nejprve se ovšem seznámíme se zbytečným člověkem na palubě letadla. Po té co mu začne téct krev z nosu a na palubě letadla se vylije veškerá voda ze záchodu si uvědomí že umře. Úchvatné na tom je to že umře kvůli kazetě. Ano i po roce 2010 se lidé stále dívají na videokazety. Samara si ale později uvědomí že takhle by to prostě nešlo a tak si omotala kolem prstu Leonarda který se odstěhoval od Sheldona, a začala se šířit jako blecha na psy. Přesně tuhle píčoviny někdo v tom filmu skutečně řekl. Naneštěstí se zbytečná holka koukne na video. Místo toho aby začala dělat cokoliv s tím aby nezhebnula se začne zaobírat informacemi tak zbytečnými že člověk nestíhá kroutit hlavou proč se chce něco takového dozvědět když základní informace nám poskytli předešlé dva díly. Naproti tomu se dozvíme o tom že otcem děsivé emo dívky je místní kněz který dělal s její matkou to co dělá každý kněz. Zavřel jí do sklepa a tam jí držel protože jí znásilnil a nechtěl aby se to kdokoliv dozvěděl. Prostě klasický příběh z každé druhé slovenské dědiny. I přes to že jse film viděl včera si přesně nepamatuji účel toho o co se ta holka pokoušela. Skončilo to ale tak že Samara vrátila zrak slepému jen aby ho zabila. Z nějakého důvodu také na začátku zanechala Braillovo písmo na ruce hlavní herečky. Za celý film nevysvětlili proč. Také nevysvětlili proč kurva se Samara šířila přes děsivou kazetu a nestrašila v opuštěném domě jako každý normální bubák. Každopádně film nebyl sám o sobě nic moc. Spoustu zbytečných a nelogických věcí které kdyby byli vystřižené tak by to filmu neuškodilo. Nakonec si to vysluhuje 2 kruhy. ()

Mr.Ward

No to snad nemyslí vážně. Začátek slibnej, i ta stupidní zápletka se studentama by šla uhrát, ale ta druhá půlka mi přišla jako remake Kruh 2. Zase se brodíme v nudě objevování Samařiny minulosti a ke všemu se ani jednou nelekneme. Myslím že to mělo velkej potenciál (a i má vzhledem k posledním 3 minutám, který jsou na tom celým nejlepší a celkem bych se i těšil na Ring: Rebirth), tohle ovšem nemělo spatřit světlo světa. ()

Dlo'h-osh

Kruhy nejsou taková katastrofa, jak by to podle skromného hodnocení mohlo vypadat. Dejme tomu, že snímek neměl za cíl vyděsit, ale vysvětlit původ Samary a zla, které šíří, což i po letech oceňuji. Námět a příběh tak nepůsobí o moc hůř, než jeho předchůdci. Co mi však vyloženě vadilo byla úvodní scéna z letadla, jako vystřižená z Nezvratného osudu a několik dalších ukrutně laciných klišé. Jinak z toho vychází zcela průměrný horor či spíše thriller, jenž neurazí, ale nijak ani nenadchne. ()

Nathaniell

Konečně zase jednou podařený kruh. Pravda, to už tu DLOOOUHO nebylo. Já už vlastně ani nwm, jak dobrý byl první americký Ring. Jen si pamatuji, že ty japonské byly ještě o level výš. Ovšem tohle byl comeback na plný čáře: Remake, reboot, restart, reload, refresh, replay, sakra lidi, je mi úplně jedno, jak se tomu říká (že by rekalibrace?), ale stojí to za to. Určitě mnohem víc než zdejší hodnocení. SPOILERY: Ano, konec s masovým odesláním všem idiotům mohli vynechat a taky prakticky nemuseli nechávat otevřená zadní vrátka na druhý díl doslova OKATĚ!!! Ale to by to nesměly být spojené státy, které tímhle stylem dovedou úspěšně zprznit víc než stovku hororů ročně. Ovšem tady to takový průšvih nebyl. I tak za to strhávám jednu hvězdu a dávám 4*. ()

inuisibilis

Tak až takový mazec jsem nečekal. Můj první názor na film po shlédnutí traileru byl shrnutím do jednoho slova "sračka", ale každý dělá chyby. Film původnímu dílu s Naomi nesahá ani po paty, ale je 100x lepší než Kruhy 2. Film má spád, akci, napětí i pár lekacích scén, které jsou sice odvary z jiných známých filmů, ale i tak dokázaly napětí vygradovat do vysokého očekávání. Ať jsem hledal jak jsem chtěl žádná slepá místa nebyla nalezena. Nejspíše si dali tvůrci záležet :) Akce ****/ napětí *****/ strach ***/ celkový dojem ***** 95% snad nejlepší sequel s postavou Samary jak americké tak i japonské Samary. Zcela spokojen. ()

PF 2017

PF 2017