Oni

Mladý muž James se uprostřed noci vrací se svou dívkou Kristen ze svatby kamaráda. Mezi oběma je cítit jasné napětí, protože Kristen předtím na oslavě odmítla Jamesovu nabídku k sňatku. Krátce po čtvrté hodině ranní někdo zabouchá na dveře. James otevře. Venku stojí mladá žena, které není vidět do tváře a která se ptá, jestli je Tamara doma. James odpoví, že to bude asi omyl, rozloučí se a zavře dveře. Poté odjede koupit cigarety. Někdo opět bouchá na dveře. Kristen ze strachu volá Jamesovi, aby se vrátil, ale hovor je zničehonic přerušen. Dívka se vrací do kuchyně, kde ji, aniž by o tom věděla, sleduje z chodby muž v masce. Když si chce opět dojít pro telefon, zjistí, že přístroj nikde není, a začne panikařit. Před domem uslyší ránu, odhrne závěsy na okně, a vtom ji vyděsí muž, který na ni zírá přes sklo. Kristen si všimne, že hlavní dveře jsou pootevřené. Běží je zavřít a vidí u nich stát ženu v masce. Schová v ložnici a slyší, že jde někdo do domu. Tentokrát je to James, který se vrátil z nákupu cigaret. Kristen mu vše vypráví. James chce volat policii, ale zjistí, že nechal telefon v autě. Když vyjde ven, najde své auto poničené a v dálce u lesa vidí stojící ženu... (TV Nova)

Luxurka

Vazne? Nekonecne se divat na jeden uslzeny vyraz Liv Tyler? Takovou silenou nudu jsem dlouho nevidela! Ani nevim jak film popsat protoze vlastne neni co. Zkusim. Barak, dva lidi normalni, tri lidi v maskach. Lidi v maskach nakonec zabiji ty dva lidi bez masek. A tim konecne skoncilo me utrpeni. Usnula jsem celkem trikrat. ()

Fiffty

Rozbeh bol trochu nudný a pomalý, ale postupne sa napätie stupňovalo až dokonca. Nečakal som od toho veľa, ale nakoniec sa mi to prekvapivo páčilo a dopomohlo aj celkom zaujímavé obsadenie. Aj keď asi v pamäti dlho neostane ako taká hororová jednohubka poslúži dobre. ()

Pelidor

No tak atmosféru to teda má. Nějaká ta lekačka se tam taky najde . A i na krev tam dojde. Tak si myslím ,že na horor s hodnocením tři hvězdy to úplně stačí. A já ještě jednu hvězdu přihodím ,protože mám slabost pro Arwen a její uši :-))) ()

C.A.T.

Prsty u nohou se mi u některých scén pěkně kroutily, atmosféra by se dala krájet a Liv Tyler mile překvapila. Za mě ano. ()

renidlo

Celé to spočívá v lekačkách. Jen v nich. Příběh žádný. Což by nemuselo vadit, ale muselo by to být jinak pojaté a udělané. Takovýchto filmů jsou desítky na zaprášených policích videopůjčoven. Kdyby videopůjčovny teda ještě byly. ()

drkaldj

Občas to má vcelku dobrý momenty. Hodně to kazí bezcharakterní postavy. I když se ve filmu něco děje, měl jsem stejně pocit že se přešlapuje na místě a občas to působilo nudně. Konec je taky takový nijaký a chybí mi nějaké vysvětlení. ()

Mylan_ek

Film na začátku byl dobře zpracovaný a napínavý ale ten konec zabití hlavních postav mi tam prostě nesedí. Film je klasika a průměr hororových filmů. ()

TylerD.

Tento subžánr, myslím, že má i název, něco jako home invaders, se obvykle vyznačuje vysoce nepravděpodobnými a přehnanými schopnostmi útočníků, občasným hloupým chováním kladných postav (zde byl výstavní kousek: "sedím na verandě jako za sluného odpoledne a i když vím, že útočníci neustále obchází kolem, mám hlavu dlouho složenou mezi kolena abych se nemohla všimnout, že se jeden z útočníků blíží"), dále napětím, sympatizací s jednou stranou, obvykle s obránci, skoro žádným dějem a hloupými lekačkami. No a hádejte. Tenhle kousek se ničím nelišil. Napětí bylo tedy to jediné, co by se z výčtu této další kopie dalo považovat za kladnou vlastnost. A to, že nějaký borec z počátku prohlásil děj za pravdivý je mi buřt. Film byl totiž jen další z mých špatných výběrů a to zřejmě jen proto, že jsem špatně pochopil obsah od nějakého TV Nova. Něco mi to jméno říká... 35 % ()

Kelinej

Tento subžánr nemusím, asi mne zneklidňuje jeho realističnost. Ale v jeho rámci uznávám, že se tvůrci snažili a celkem jim to vyšlo. ()