Střepy v hlavě

Zrcadlo se rozbilo - a z jejího života se stala noční můra. Na oslavě narozenin svého otce prožije Gina zvláštní věc - zničehonic se rozbije zrcadlo. A pak se začnou dít podivné věci. Při cestě do práce se Gině zdá, že vidí sama sebe, jak řídí auto. Následuje tedy záhadnou ženu a v nepozornosti způsobí dopravní nehodu. Ztratí částečně paměť a její život se promění v podivnou noční můru... Jediným klíčem je rozbité zrcadlo. (oficiální text distributora)

topvideo

Dopozerané iba kvôli šarmu hlavnej hrdinky. Dokonale mi vyresetovala pointu filmu, alebo som to..., ako viacerí hodnotiaci nepochopil...ak by som si neprečítal diskusiu k filmu, tak nepochopím, holt, nie som génius. ()

brasek

Celé zle! Hodinu som sa nudil, nič poriadne sa v príbehu nedeje a potom "zlo" vyliezlo zo zrkadla... silne nevkusne vyrozprávaný príbeh, celé som si to iba pretrpel. Filmári prakticky nič pútavé pre diváka nepripravili... pokus navodiť tú správnu atmosféru absolútne zlyháva. ()

Velislav

Zrkadielko, zrkadielko, povedz-že mi... Ponurý a psychologický mysteriózny thriller, kde neviete, čo sa deje, prečo sa to deje a ani sa to nedozviete. Napriek tejto vade na kráse cítiť z neho silnú originalitu, aj keď som dlho dúfal, že režisér hovorí v inotajoch. Alegória na nevyriešené vzťahy v rodine z toho nakoniec nebola. Bod navyše za peknú neopozeranú Lenu Headey. 7/10 ()

gpx

Celkově film pusobí zdlouhavě, ale najdou se tam i dobré pasáže. Hlavní problém (jako u většiny) je zvrat a rozuzlení. Tam to prostě dře jako když jedete na sucho a Indulonu jste zapomněli v garáži. ()

tomma

Takový šílený mix INVASION OF THE BODY SNATCHERS a MIRRORS. Ze začátku mě přímo sralo, jak se režisér snažil z každého záběru vytřískat nějaké to napětí, a ano opravdu se mu to dařilo, jenže všechno vyznělo tak nějak do prázdna. Každá předehra by měla být dlouhá "tak akorát", a tahle byla neúměrně dlouhá. Zbytek spělo k rozzuzlení, které se dalo skoro očekávat. ()

Naranyan

V duchu jsem si připravoval poznatky k hodnocení filmu. No, nakonec asi jen těžko zhodním, když jsem ten film tak nějak nepobral. Jen bych snad dodal poněkud ospalejší atmosféru. No možná to bude tím, že v minulých třech dnech mě attakovaly Ils s Inside a tak komornější atmosféra v noční hodinu po pracovně namáhavém dni asi celkem pochopitelně uspávala. ()

matthew_tv odpad!

Horor/Triler - 59% ... neviem,či nepozerám náhodou popis k inému filmu. Toto ani neviem nazvať,čo to bolo... Nie je to film, nedá sa to priradiť ani k ukážke či traileru k niečomu,neviem to zaradiť ani medzi určitý žáner. Nemá to nič spoločné s ničím...nevidím zmysel toho filmu, a myslím, že jeho pointu pochopil málokto. Celý čas som čakal, kedy nastane nejaký zvrat,kedy to začne byť filmom s dejom, no zrazu pozerám, záverečné titulky. Zbytočne premárnená hodina a pol nad nejakou hlúposťou bez deja. ()

marek.kral

pěkně ztvárněný, napínavý horor. Hodnotil bych více, ale nějak jsem nepochopil závěr filmu, pokud mi to někdo vysvětlí ochotně uvýším hodnocení :) ()

zekon odpad!

Když se ve filmu ani po 35min nestane prakticky nic co by udrželo u filmu dál, není tam náznak něčeho zajímavého (kromě trapných pohledů) a nějakého posunu, tak je možné to jen a pouze vypnout, jako jsem to musel udělat i já. ()

Legi36 odpad!

Tak pitomý horror už jsem dlouho neviděl!!Je ich sice spousta,ale vždycky si vyberu na co se kouknu.A tady jsem hrábnul totálně vedle.To že má manželka tihle tipy psycho ráda tak u něj usnula taky a jenom poznamenala ,že větší s prominutím hovadinu neviděla!!Odpad!! Koukám ,že film má 2 fandy:))))))))))) ()

tomass1939

Priemer, priemer, priemer.... Hrozný dej šlovek vobec nevie kto je kto, a co je co... Ale nápad slušný len by ho trebalo lepsie spracovat a bolo by aj na 5*. Ale inak slusne ľakačky a dobrá muzika co v správnom horore musí jednoznačne byt... ()

Alsafi

Nejvíc jsem se obávala "syndromu velké role Leny Headey". Tedy toho, že hlavní hrdinkou pro mě nebude Gina McVey, ale Cersei Lannister. (Podobně, jako mi Ženu v černém malinko kazil Radcliffe se svým Potterovským kukučem.) Cersei se ale naštěstí už po pár minutách ztratila v nedohlednu a já se nechala hodinu a půl příjemně unášet na vlnách mysteriozního dramatu úžasně se hodícího na utahané nedělní odpoledne. ()

Archvile

Film je pre mňa také neoficiálne pokračovanie známej dvojdielnej série "Mirrors" a podtitul by sa mohol volať vyliezanie zo zrkadla. Škoda preškoda že celú pointu odhalili už po pár minútach deja. Zvyšok filmu som sa nudil. ()

lusst

Toto je prvý krát čo hodnotím film napriek tomu, že som ho nevidel celý. Žiaľ nikdy sa mi ho nepodarilo dopozerať. Buď som zaspal, alebo prepol. Každopádne ma to (z toho vyplývajúc) nebavilo. ()

revere

Má to dobrou atmosféru, ale bohužel víc nic. Navíc je ta atmosféra budována standardními a tudíž už i trochu otřelými prostředky, takže mne zas tolik nepohltila. V hudbě se takovému dílku říká etuda. ()

Britský filmař se pokouší o atentát

Britský filmař se pokouší o atentát

15.02.2015

Jeho krátkometrážní Cashback byl nominovaný na Oscara. Nedoceněný londýnský horor Střepy v hlavě skoro nikdo neviděl. Aby mohl natočit Metro Manila, zastavil vlastní dům. Ale vyplatilo se, film… (více)

Ostrovní tvůrci mají napilno

Ostrovní tvůrci mají napilno