Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ***

  Film je prezentován jako romantická komedie, nicméně jde spíš o přehlídku a Hollywoodskou ukázku své hvězdné síly. Nespočet hereckých hvězd, ať už mladičkých a nadějných, tak i ověřených a oceněných, zde předvádí jakousi variaci na Lásku nebeskou (nebudu srovnávat), s tím rozdílem, že je zde více linií, více postav a větší tah na branku. Nepochybuji o tom, že Na sv. Valentýna se za čas bude objevovat v televizním programu stejně často v únoru, jako Láska nebeská v prosinci. U mě film narazil na problém velkého množství postav. Díky tomu měl každý na place na to mě přesvědčit jen pár minut, a to je u romantiky problém. Podařilo se to jen pár dvojicím - Kutcher + Garner, Roberts + Jenkins, Grace + Hathaway a Cooper se svým protějškem. U většiny mi to vyšlo přibližně na půl a některé pasáže jsem vyloženě odzíval nudou. Průměrné hodnocení je tak tím nejspravedlivějším obrazem. PS: Lautner si senzačně ukradl nejlepší hlášku pro sebe.(19.9.2010)

 • charlosina
  **

  Vyčpělé jako emoce počátkem března.(23.4.2012)

 • nash.
  ****

  V názvu to má Valentýna, odehrává se to na Valentýna, podle anotace je to spousta lásky v každém věku a natočil to Garry Marshall. Tím je řečeno vše a kdo čekal něco jiného, trpěl po zásluze. Já čekal extraporci sladké ryzí romantiky s lehkou polevou pohádkové naivity a určenou výhradně pro sledování ve dvou. A přesně tu jsem dostal. I s nášupem. Některé postavy byly navíc, některé mi nesedly, stejně jako některé scény, ale ten zbytek byl příjemně romantický i zábavný a přes značné množství postav a příběhů přehledný, svižně a hladce odsýpající, plný úsměvných drobností a také odkazů. Mezi většinou párů to příjemně jiskřilo, u některých by se napětí dalo krájet, Anne Hathaway pobavila i potěšila, stejně jako Jennifer Garner, ovšem nejlepší byla Julia Roberts. Už kvůli ní si Valentýna nejspíš někdy zopáknu.(19.4.2011)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Julia Roberts jako profesionální voják, Ashton Kutcher jako květinář, Jessica Biel jako žena, kterou nikdo nechce... spousta kytek, srdíček a čokolády. Soundtrack se Steviem Wonderem a Taylor Swift. A dokonce potůček a nad ním most s bílým zábradlím. Nechápu, co víc byste ještě chtěli.(6.1.2011)

 • Ded@M@tes
  ***

  Různé příběhy několika zamilovaných. Chyběla tomu kapka šťávy. ( Hodnocení: 6/10 )(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace