Slušná plejáda herců v příjemné romantické komedii s milým humorem. Za srdce mě však nevzala a srovnání s Láskou nebeskou je sice na místě, ale v kvalitě jsou každý trochu jinde. 60%(4.11.2010)

• Webb

Naivní, stupidní, nudná, přepálená a trapná scénáristická slátanina, která těží jen z bohatého hereckého obsazení, ze kterého se mi líbila jen Anne Hathaway (herecky pouze standart, spíše vzhledově).(23.6.2010)

Hollywood: full of hopes, full of promises, ignorant of reality. Amen to that... Love Actually byla "instant classic", láska až za hrob na první pohled, Valentine´s Day je "classic instant". Výprodej romantické veteše Garryho Marshalla se k Lásce nebeské příblížil v několika scénách: ačkoli byly nejspíš zamýšleny jako pocta, dopadají bez výjimky jako laciná vykrádačka bez pointy. A protože chybí chytlavé popíkové songy i sentimentální instrumentální themes (Taylor Swift to vážně nevytrhne, i když hrát trubku po boku medvěda a vlkodlaka jí sedí), chtělo by se nad valentýnskou mozaikou zlomit kříž. Jenže je odzbrojující. Dialogy končí parádními punchliny, napětí mezi některými páry by se dalo exportovat do rozvojových zemí, metafory a odkazy účinkují jako odlečující prvek. Samozřejmě s básnickou licencí, takže desetimilionová metropole působí jako dva bloky, v nichž každý zná každého. A ty různé podoby lásky a zamilovanosti, sblížení a jiskření, flirtu a osudových okamžiků jsou překvapivě ryzí, čisté, naivní, naprosto pomíjející uplynulé dvacetiletí. Garry Marshall je pořád oním staromódním snílkem, co věří, že se z prostitutky stane princezna, že existuje happily ever after a že sex je materializovanou ozvěnou citů. Taylor Lautnerolupus tu má hlášku, která odůvodňuje celou jeho filmovou existenci, McDreamy se proměnil v doktora McNightmare a kouzelná Jennifer Garner je dívkou, pro kterou by jakýkoli muž od pěti do šedesáti bez váhání ukradl růži v klášterní zahradě. Nebo ne? Val ´n´Teen ! 70 %(13.2.2010)

• - V jedné scéně sedí Anne Hathaway venku před hotelem na lavičce jako Julia Roberts v Pretty woman. Ještě před touto scénou jsme se mohli dozvědět, že hotel se jmenuje Beverly Wilshire, přesně jako ve filmu Pretty woman. Tedy další narážka na onen film. (Drtic)

• - Jamie Foxx je vo filme spätý s quaterbackom baseballového tímu z Miami (Eric Dane). On sám hral v snímke Víťazi a porazení quaterbacka za Miami. (jakubiak777)

• - Keď sa režisér Gary Marshall dozvedel, že Patrick Dempsey vie perfektne žonglovať, spravil z neho žonglujúceho doktora. (milealelia)