Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ***

  Aj napriek momentálnemu citovému rozpoloženiu rozoznám romantickú "sragoru" od "hlbšieho citu"... aaa toto je romantická sračka (toť môj názor) plná známych tvári, takže aj ak by som vážne nechcel dať 5-6/10 len kvôli hereckému obsadeniu proste musím... nepovedal som, že sa mi to nepáčilo, ale je to stáaale to samé do kola " na sv. Valentína", koho to zaujíma... nenudil som sa, ani obzvlášť nebavil... proste relax.(30.4.2010)

 • johnn333
  ***

  Planet Romcom Hollywood meets Planet Los Angeles. Výsledek? Celé to zamilované cvrlikání je ještě bezelstnější, ještě cukrkandlovější, ještě naivnější a ještě optimističtější. Což nakonec nevadí, protože Garry Marshall a jeho all-stars team dokázali vykřesat tak dokonale romantickou atmosféru, že všechny Přestupné roky, Trable v ráji a Morganovi najednou působí jako temná a odměřená dramata. Škoda toho, že eskapády některých párů prostě nudí a nebaví, bez nich by si Valentýn u mě určitě dojel pro 4 srdce, pardon hvězdičky. 70%(9.5.2010)

 • klerik
  ***

  Mám rád LÁSKU NEBESKÚ, mám rád PODOBY LÁSKY, mám rád AKO SA ZBAVIŤ PRIATEĽOV A OSTAŤ ÚPLNE SÁM :-). Toto je trochu šablónovité, je tu priveľa hviezd na úkor vykreslenia vzťahov, príbehy si nezapamätáte, ale film ani nič extra nekazí, pre sledovane s priateľkou je to fajn...(18.12.2011)

 • jonyyy
  ***

  Pěkná pohodová odreagovačka, ale Láska nebeská byla první. 65%(22.6.2010)

 • Ilicka
  ***

  Americký odvar z Lásky nebeské. Not particulary good, not even bad... Několik dobrých nápadů a linií celek nezachránilo od neškodného průměru...(27.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace