• Pethushka
  ****

  Tolik hvězd pohromadě, teeeda. Je fakt, že jsem to ze začátku nemohla rozdýchat a mírně jsem se zapletla do děje. Naštěstí jsem ale silnou většinu herců znala a tak jsem se po chvíli zorientovala. Kdo se mi tu líbil nejvíce, byl Ashton Kutcher a Jennifer Garner. Ostatní herci byli také na úrovni, ale nijak zvlášť mě nepřekvapili. Film mi lehce připomínal Lásku nebeskou a Až tak moc tě nežere...od všeho trochu. Jen zde bylo pár hloupých scén SPOILER!!!(např.: Když A. Kutcher přemlouvá zaměstnance letiště, aby mu prodal letenku. Ten tvrdě odmítá. Ashton řekne, že žena za kterou chce jít je jako sluníčko a rázem letištní zaměstnanec letenku Kutcherovi dá a to rovnou zadarmo).(29.10.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Slabší, ale koukatelný kousek, snažící se kvalitou přiblížit k nepřekonatelné "Lásce nebeské". Nejzamilovanější den ze všech a hromada postav a jejich problémy s láskou. Postav je možná až moc, ale díky příjemnému obsazení to ani nevadí.(4.9.2015)

 • iamek
  ****

  Obrovské překvapení. Na sv. Valentýna je kopie Lásky nebeské jako hrom, ale vůbec mi to během promítání nevadilo. Bavil jsem se celé dvě hodiny a když už byla nudná pasáž bylo aspoň na co koukat např. na Biel, Alba či Hathaway. Casting musel být neuvěřitelně drahý, že si to snad nechci ani představit. Tolik hereckých hvězd jsem dlouho u jednohu snímků neviděl. Někdy je tona škodu, že ve snímků je tolik postav. Už se docela těším na druhé pokračování.(24.2.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace