Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ****

  V názvu to má Valentýna, odehrává se to na Valentýna, podle anotace je to spousta lásky v každém věku a natočil to Garry Marshall. Tím je řečeno vše a kdo čekal něco jiného, trpěl po zásluze. Já čekal extraporci sladké ryzí romantiky s lehkou polevou pohádkové naivity a určenou výhradně pro sledování ve dvou. A přesně tu jsem dostal. I s nášupem. Některé postavy byly navíc, některé mi nesedly, stejně jako některé scény, ale ten zbytek byl příjemně romantický i zábavný a přes značné množství postav a příběhů přehledný, svižně a hladce odsýpající, plný úsměvných drobností a také odkazů. Mezi většinou párů to příjemně jiskřilo, u některých by se napětí dalo krájet, Anne Hathaway pobavila i potěšila, stejně jako Jennifer Garner, ovšem nejlepší byla Julia Roberts. Už kvůli ní si Valentýna nejspíš někdy zopáknu.(19.4.2011)

 • Stegr
  ****

  70% - Zlaté maliny 2011 - Nejhorší herec v hlavní roli: Ashton Kutcher, nejhorší herečka ve vedlejší roli: Jessica Alba...(23.7.2012)

 • freddy
  ****

  Tenhle film mě tak nějak míjel, dokud jsem ho nezahlédl v televizním programu. Tím chci říct, že očekávání z mé strany nebyla příliš velká, dá se říci takřka nulová, chtěl jsem se prostě jenom podívat na nějakou novější romantickou komedii. A nakonec jsem byl docela příjemně překvapen z toho, jak milý a příjemný tento mozaikovitý film je. Samozřejmě, chvílemi je ta přeslazenost až příliš evidentní, stejně jako mi trochu vadil fakt, že všechny příběhy končí šťastně, toho bychom se v reálu asi nedočkali. A taky se přiznám, že ze začátku mi přišlo těch příběhů mnoho, takže jsem chvíli tápal, ale když jsem se konečně dokázal pořádně zorientovat, tak jsem si začal tuhle romantiku na entou užívat a musím říci, že mi tady vysloveně nic konkrétního nevadilo, dokonce byli obsazeni do rolí v tomto filmu i příjemní herci, na které je radost se dívat, takže ve mně převládá spokojenost. Nicméně je evidentní, že v Americe zatoužili natočit film ve stylu Lásky nebeské, která je ovšem v mých očích naprosto nedostižná, a i když zde hraje plno amerických hvězd, kterým jejich role sluší, tak nemohu jinak, než tento film označit za celkem zdařilou kopii Lásky nebeské, kterou ale tento snímek nepřevyšuje ani nezastiňuje. Uděluji čtyři hvězdy.(19.7.2011)

 • klerik
  ***

  Mám rád LÁSKU NEBESKÚ, mám rád PODOBY LÁSKY, mám rád AKO SA ZBAVIŤ PRIATEĽOV A OSTAŤ ÚPLNE SÁM :-). Toto je trochu šablónovité, je tu priveľa hviezd na úkor vykreslenia vzťahov, príbehy si nezapamätáte, ale film ani nič extra nekazí, pre sledovane s priateľkou je to fajn...(18.12.2011)

 • Ded@M@tes
  ***

  Různé příběhy několika zamilovaných. Chyběla tomu kapka šťávy. ( Hodnocení: 6/10 )(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace