Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Autogram odpad!

Aj ako paródia to neobstojí, vložky video hry sú nanič, odkazy na známe filmy alebo hercov sú len na minimálne pousmiatie, nefungujú. Asi to nebol od televízie najlepší nápad pustiť najskôr paródiu a až potom film, ktorý bol parodovaný. ()

KarKulA

A mě to zas tak strašné nepřišlo ... žádnou propracovanou zábavu jsem od toho nečekala ......... a jako nenáročná oddychovka u které se dá vypnout a občas zasmát, to účel splnilo. Chce to brát trochu s nadhledem .... ()

dragon94

Nevím proč, ale tahle parodie se mi líbí více než samotná 300. Jasně něco je přitažené až příliš za vlasy, ale našlo se tu i pár povedených věcí např. Skákající Sparťané :D. Co mě hodně potěšilo byl Herkules :-). 2* 43% ()

Ementaler86

Konečně historicky přesný film, který nám odpovídá na všechny otázky, které jsme si ohledně sparťanů kladli. Už jen kvůli tomu, jak jsou události let minulých v tomto veledíle s precizností zpracovány, mě uráží, že si někdo dovolil prznit tento masterpiece levnou náhražkou, jakou je 300: Bitva u Thermopyl. ()

Borat

Scarymooviovské pojetí. Co na to říct? Že je to blbost, ale hrozně zábavná. Někomu nemusí sednout, někomu se může zdát až trapná, ale to je vlastně cíl. Udělat si z něčeho legraci. Takže nebrat vážně, vypnout mozek a dívat!|40%| ()

Death odpad!

Radši jsem si to ani nepouštěl celý, jen jsem to proklikal a udělal jsem dobře. Protože i z toho mála co jsem viděl mi dobře nebylo. Naprosté dno. ()

Josefin odpad!

Ještě teď mám z toho husí kůži. Neuvěřitelná slátanina už tam chyběl jen Barack Obama......................Nemám chuť to ani komentovat. ()

jenik71

Parodie mi vůbec nevadí. Když se vkusně natočí tak se většinou i pobavím, ale tady jakýkoliv vkus absolutně chybí. Je to jenom nepovedená recyklace z příliš velikého množství jiných filmů (300 - Bitva u Thermopyl, Shrek, Ghost Rider, Rocky, Transformers, Spiderman atd.). Za těch 80 minut jsem se zasmál tak dvakrát, což je u komedie zatraceně málo. ()

tommmy89

Na môj vkus viacmenej trápne, ale budiš. Milovníci paródií si prídu na svoje, kritici taktiež, no introverti s cítením pre zmyselnosť a pointu v jednom, ako som ja si povedia : "Lacný pornoprojekt zjemnený sporým odevom vôkol pása" dokazujúci si, aký vie byť americký priemysel štedrý :) ()

Luteka

Že bych byla jediná, komu se to fakt líbilo a kdo se u toho pěkně nasmál? Tak to si teda nemyslím ... Spíš nejsem snob a nebojím se přiznat, že jsem se u tohoto "odpadu" fakt dobře bavila ... Scénu, kdy se připravují na pochod a začne hrát písnička I will survive jsem si musela pustit asi 10x, než mě záchvat smíchu přešel ... Holt svůj k svému, že ... ()

venca163

Viděl jsem to včera o silvestru, sice už jsem byl trochu posilněnej, ale za perfektní zážitek musim udělit vysoký hodnocení. Hrozně jsem se chlámal z toho, jak tam poskakovali ze strany na stranu, když někam šli :D. Myslim, že je to lepší než předloha a Carmen je kočka! (80%) ()

Soweek

Tahle parodie je stokrát lepší než cokoli co Friedberg a Seltzer kdy udělali, ale pořád je to stupidní velmi krátkometrážní film, který zabaví opravdu jen jednou. Výborné parodie jako Scary movie 1 či Žhavé výstřely již zřejmě dávno vymřely. ()

fabuloz

Jediné co upoutalo mé oči u filmu byla stárnoucí Carmen Electra a srandovní hopsání úkrokem 13 odvážných... Jináč je to tak na 3/4*. Na usnutí dobrý film :) ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)