Rychlí a zběsilí

• USA Fast & Furious (více)

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzo dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O' Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci... (TV Nova)

krusty2

- pre mna poriadna nuda a zaroven aj asi najhorsi film serie. PS:jedine pozitiva vydim v Subaru Impreze a v tom ze budu prasulky na dalsieho Ridicka ()

Nekgro

Návrat k staré dobré jedničce. Vin Disel opět v ráži se svým americkým musclem a Walker, kterej si hraje na toho zlýho. Zápletka sice nic moc, ale honičky v tunelech mezi mex-am. hranicí byl nápad dobrej... ()

Luukec

Příběh opět hustě nadsazený snad i na ameriku, ale akční scény nejsou špatné a film mi přijde rozhodně lepší než FF2 A 3.. Na druhou stranu kdo chce kvalitní příběh, nedívá se na film tohoto typu.. ()

muoaner

Rychlejší a zběsilejší je můj ranní úprk k záchodu po 10 houbách (víno / kola), než atmosféra tohoto filmu. Kde je ten duch prvních fast and furious, kde?! U prvních dílů stačil poloviční rozpočet a člověk se pobavil víc, jak na den otevřených dveřích v night clubu. ()

M.A.J.O.

Paráda, po otřesné trojce se podařilo něco nepředstavitelného. Tento díl se vrací svou kvalitou na úroveň jedničky, má to prostě náboj. ()

jerenymo

Ale jo určo to bylo malinký vzkříšení. Dalo se na to dívat..... to co sem očekával tam bylo (lhká záúletka, rychlí a vytuněný auta, pěkný baby a samozřejmě suprový honičky) nic jiného sem od toho ani neočekával. Takže paráda a zasloužený tři * bez debat. ()

majo_svk

Staré dobré Rýchlo a zbesilo s vynovenými počítačovými efektmi. Nostalgia, skvelí herci, pekné dievčatá a automobilové naháňačky...čo viac dodať. A vôbec nevadí, že to je stále o tom istom. Rýchli a zbesilí vôbec nenudia. Sú rýchli, zbesilí, drsní a zábavní. A ja mám jednoducho také filmy rád. Všetky Fast &Furious sa mi páčili. Jediný omyl bol Tokio drift. V pohode si to pozrite, určite sa nebudete nudiť. ()

Pavelos

Jsou prostě rychlí a zběsilí, nic jiného se od nich už nedá čekat.. Ale rozhodně jsem se nenudil, celou dobu bylo na co koukat:-)) ()

Kratoc

Starrého psa novým kouskům nenaučíš. V tomto filmu se sice sešla osvědčená banda, ale všechno tady tak nějak už bylo. Jasně, auta jsou víc cool ... smyky více smykovatější, nitro více nitrovitější, ale všechno už jsme viděli. Ta poučka o nastavované kaši platí u tohoto filmu jako skoro u všech, kteří dosáhnou tolika pokračování. Takže zamáčkněte slzu a raději se koukněte znovu na jedničku. ()

wampire23

Nejak extrémne ma táto séria nikdy nebrala, ale čakal som, že by tento diel mohol dodať viac cool looku a hi-tech vychytáviek. Ale naopak všetko šlo v starých známych šľapajách, kde nebolo miesto pre žiadne novinky. To film zráža do vlny priemeru a nemá dôvod sa k nemu vracať. P.S. Na 5-ku sa ale fakt teším. ()

Illy

Série RAZ mě moc nechytla. Tento snímek byl docela zábavný, jen mi chybělo trochu vtipu a hlášek a míň radoby chlapskejch keců. Ale na pětku do kina zajdu (díky hodnocení zde) a teď jsi jdu zapnout GTA:-) ()

Gulde

Konečně plnohodnotný nástupce prvního dílu, kvalitativně i příběhově. Rychle a zběsile bez Vina Diesela prostě nejde. ()

M1k9

Tak tento díl mě nebavil. Velice podobné jedničce, kterou si už nepamatuju. To není mou slabou pamětí, ale přeplácaným dějem. Krimi nádech mi ve F&F vůbec nesedí. Chci vidět auta a pořádné závody. Hodně špatné, nudil jsem se. 4.5/10 ()

JK-Stinger

Po Tokyo Driftu a hlavně Vinově návratu zvýšení kvality, ale když porovnám s pátým kouskem, který celé sérii fakt dodá koule, je tohle jen slabé pokračování, které na pár místech fakt ošklivě přestřeluje. Krize ale zažehnána, asi budu dělat, že 2-4 díl neexistují:) ()

Erik7595

Je tu vidieť kvalitatívny posun po lahko nadpriemerne trojke, ktorej najviac chýbali staré známe tváre série. Diesel, Walker,.Rodriguez a Brewster su v plnej palbe späť na plátne,.to len a len prospelo. Lin spolu s producentom Vinom Dieselom dokázali posunúť týmto dielom sériu iným a pre mňa rozhodne zaujímavým smerom. Už tu nejde čiste primárne o pouličné závody, tuningové exhibície... Ako štart novej trilógie série výborný rozjazd a príprava na brutálny adrenalínovo a testosterónom nabitý Fast Five. 85% ()

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Vin Diesel a rychlá kola

Vin Diesel a rychlá kola

10.05.2009

Ne, tohle není novinka o pátém pokračování série Fast & Furious (ačkoli scénárista Chris Morgan už byl studiem Universal oficiálně pověřen napsáním dalšího dílu a umístěním děje do Brazílie).… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí