Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Pavelos

Povinnost pro všechny ty, kteří z nějakého záhadného důvodu nežerou původní filmovou předlohu.. Jelikož já k nim patřím, tak musím uznat, že jsem se neskutečně bavil.. Bohužel to bylo způsobeno tím, že upíří love story zrovna v oblibě nemám.. Kdyby to nebyla parodie na tu teen anger podívanou, tak by to byla asi sračka, ale já si prostě nemohl pomoci:-)) Chtěl jsem dát pět * hvězd, abych všechny milovníky debilního patisóóóna nasral, ale prostě jsem nemohl.. Zatím nevím proč, ale až na to přijdu (až patizóón natočí další sranec), tak sem tu jednu hvězdičku přidám:-))) ()

Acrux

Parodie jsem nikdy neměla nijak zvlášť v lásce, ale tohle mě teda dorazilo. Jeden z nejblbějších filmů, jaký jsem viděla. Nemůže se líbit snad ani skalním odpůrcům Twilight ságy. ()

Flopik

Skvelá komédia ktorá ani nenadchne no ani nesklame.V celku som sa bavil.Twilight mám rád no aj tak mi nevadilo pozrieť paródiu ktorá sa podľa mňa fakt povedla.Pri niektorých scénach som sa naozaj z chuti zasmial nahlas.Niečo ma tam ale zase naopak nudilo.Rozhodoval som sa medzi 3 a 4 hviezdami no nakoniec sa prikloním vzhľadom k tomu príšernému hodnoteniu ku 4* a 62%. ()

Johny303

Nepříliš zdařilá parodie. Pár vtipných momentů tam sice bylo, ale po většinu času jsem se nudil. Osobně si myslím, že tupost toho skutečného Stmívání byla daleko úsměvnější, než parodující Tupíři. ()

Erik7595

Je to v niektorých scénach trápne a humor niekedy je úplne mimo môjho vkusu ale zároveň často aj dosť zábavné, takže relatívna spokojnosť aj napriek očividnej debilite tohto snímku. Na pomery snímkov týchto dvoch režisérov, točiacich doteraz len odpady, ide o slušne spracovanú paródiu, ktorá ma počas pozerania pobavila. A čo je dôležité, množstvo fekálnych vtípkov sa zredukovalo na minimum, čo je fajn (55%). ()

Tigran

Asi bych se měl jít léčit, jelikož jsem byl zklamán z toho, že se mi u Tupírů (hergot Sajrajt sága je o pět levelů lepší název) nedělá tak na zvracení, jako u Disaster, Epic a Date Movies. A teď jsem na rozpacích, protože jsem už zvyklý na ultimátní übersrance, mám tudíž vysoký práh bolesti a pořád nevím, jestli si tohle zaslouží hvězdu nebo ne. Navíc Jenn Proske má výborně nastudované toporné (ne)herectví Kristen Stewartové a dává si to prostě výborně a teď jsem si uvědomil, že tohle mě několikrát slušně pobavilo. Takže (zcela alibisticky, přiznávám) za Jenn Proske dávám jednu hvězdu. ()

KOZEL84

1 hvězda za asi tak 3 vtípky,což je trochu málo na hodinu a čtvrt,když v jakémkoli sitcomu dostanu za 20 minut desetinásobek.Jinak trapné držkopády,které byli vtipné tak za Chaplina.Závidím těmhle dvěma umělcům jejich smysl pro humor.To bych měl asi celý život držku od ucha k uchu.''Kurva dyt' vy nejste vtipní!''PS:představitelka Belly byla v napodobování Kristen fakt dobrá. ()

H4N1CK4

K parodiím bývám většinou dost skeptická, ale u téhle jsem se překvapivě i pobavila. A to mám prosím Twilight ságu docela dost ráda a všechny díly jsem viděla několikrát! Možná to bude právě tím - čím lepší a detailnější znalost prvních dvou dílů, tím větší zážitek, protože VAMPIRES SUCK si bere na paškál scény, které si o zparodování přímo říkaly. Navíc ta holka, co hraje Bellu, mi svým dokonalým napodobením "hereckého výkonu" Kristen způsobovala neskutečné záchvaty smíchu (aneb k tomu, abyste zahráli Bellu opravdu stačí jen permanentně otevřená pusa, hekání a retardované pohyby)! ()

Platom

V prvopočátcích mi udělalo radost, když jsem se dozvěděl, že vznikla parodie na Stmívání. Opravdu mám pokrk této pubertální ságy a možnost udělat si z ní srandu a ještě pořádně vypustit jsem vítal. Ovšem... Vapires Suck se zařadilo mezi naprosto bezduché parodie, snažící se parodovat už tak hloupé filmy, kterým se člověk s kapkou vkusu musí smát, takže po shlédnutí tohoto filmu jsem zjistil, že až na pár světlých chvil a to opravdu jen na pár, jsem se nudil stejně tak jako u předlohy - Stmívání. Děj chyběl a co bylo horší, chyběl i vtip. Přesto za těch pár vtipných scén úplně nezatracuji. ()

fifi.m

Povedená parodie na Twilight, Vampire Diaries, True Blood... a některé další neúpírské seriály, jako např. Gossip Girl. Opravdu mě to rozesmálo, humor byl absurdní až černý. Myslím, že někteří nechápou smysl parodie (parodie opravdu není to samé jako komedie), bez znalosti aspoň základních parodovaných filmů/seriálů nemá smysl se na to dívat. ()

Kvítek

Značná averze vůči tomu mlácení se, trhání kníru, prohazování Beccy do stropu (ikdyž si to zasloužila) a stříkání pepřáku do očí. Není vtipný. Obří kaktus, kostřička křečka, Buffy, odkaz na One Tree Hill ! a pár dalších kvalitních záseků. Je vtipný. Stojí za to zkousnout trapnou část a s nadhledem si užít parodii parodie. ()

Pidzey

Co na tom že to dostalo nominaci na Zlatou malinu.Já se bavil.Bylo tu několik kvalitních gagů.“Objednal si někdo čínu??“ případně „Proč sis teď sundal to tričko.“,ale na druhou stranu tu bylo pár spíše zbytečných (oživlá veverka).Není to nějaký parodyální skvost,ale zas taková hrůza to není. ()

Tred2

Ačkoliv Twilight není moje oblíbená záležitost, tahle parodie mi nesedla prakticky vůbec. Vtipných momentů je pouze pár a opravdu vtipných +-0. Není to ta nejzvrhrelejší trapárna v žánru, to určitě ne, ale už z principu musím jít s hodnocením o bod níž než by se asi zasloužilo. Nechápu, že parodie tohoto rázu se pořád točí.. Nechápu a už mě to dávno přestalo bavit (nicméně TV je TV..). Po druhém shlédnutí ten bod vracím. Srážet kvůli žánru nebylo úplně fér, faktem je, že Tupíři jsou ve své kategorii docela slušnou pokoukanou. ()

johnymdoe odpad!

Nevím co jsem čekal...že parodie natočená podle totální blbosti bude menší blbost? Udivuje mě že jsem občas tak naivní... Chtěl jsem dát jednu hvězdu za vtip ze začátku, nicméně jsem ho zapomněl v záplavě nudy, nudy a nudy. Nevtipné, nic neříkající převykládání originálních prvních 2 dílů. Za mě po dlouhé době zasloužený odpad a pokud nejste fanoušky přiteplených vlkodlakoupírů tak velice nedoporučuji. ()

Darren98

Nejzábavnější díl ságy si přes slabší místa uvědomuje nejen samotné filmy, jež má parodovat, ale i jejich konkrétní chyby. I nehledě na méně (díky odlehčenému vnímání) směšné provedení prvních dvou dílů za délku jednoho pak více promyšlené jakékoli parodující sekvence kouzelně vynahrazují čas strávený nad původním vážněji braným materiálem. 60% ()