Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Shtinky

Jednoznačne najlepší diel Scary Movie, občas štipku trapný, ale aj tak som sa na tom nasmial viac ako na akejkoľvek inej paródii. ¸¸PREBOHA, MY SME PREŠLI ČIŽMU !!!!´´ ()

fumatro

Musím sa priznať, že táto séria ma zo začiatku veľmi nenadchla. No čím viac sa na to pozerám, tím viac sa mi páči. Je jasné, že každá časť má svoje zameranie (žánre a filmy, ktoré sú parodované), čiže keď niekto nepozná parodované filmy, nepripadá mu ich parodovanie vtipné. Jednotlivé časti si púšťam, keď sa potrebujem odreagovať od namáhavého dňa a podľa toho, na čo mám chuť – triler, horor, duchov, masky - a samozrejme bez smiechu to nejde. ()

andy_TP

:D - to začátkem...jak koukám na názory, komenty a hvězdy, tak budu jeden z mála, ale je to sranda od začátku až do konce. Tenhle typ humoru je prostě tak blbý, až je dobrý. Hlavní ale je vidět parodované filmy, seriály, jinak to nemá moc cenu. Dawson ve špatném okně, rušení při uklízení s vysavačem a prostě všechno paráda...doporučuji kouknout a neřídit se moc hodnocením :) ()

Infy

Jedna hvězdička za toho retarda :D ten mě jedinej povabil, jinak film kolísal mezi 'trapný' a 'nechutný' ()

Novik

Jednoznačně první a také jediný nejlepší díl. I tak je to ale obyčejný průměr ale tak či tak se trochu pobavíte. :) ()

Pblashshs

Pro mě srdcovka. Ano, jistě velmi pimitivní humor a film celkově je jen směsicí idiotsky dětinských džouků, ale celé je to prostě super. ()

chemik11

"A ten hajzl nastražil do baráku drogy a dal je všude" :D Tohle není obyčejný film, ani ne tak komedie, jako spíš parodie. Takhle je na to potřeba se dívat. Nehledat nějaký vyšší smysl, něco inteligentního, nějak příběh a tak, prostě je to PARODIE! Když se na to člověk podle toho dívá, tak není zklamán. "Coooo jeeeee" :D Nehledejte v tomto filmu něco, co tam ani nemělo být, co ani režisér nechtěl, aby tam bylo. "Teď mám začít řvát a utíkat? Jak chceš" :D ()

KristKrist

Scary movie je celkově děsná blbost,ale docela jsem se u prvního dílu bavila. Některé momenty byli trapné,ale co taky čekat od parodie. ()

jericho001

Je to sice blbinka,ale docela jsem se bavil.Sice jsou některé scény trochu trapné,ale moc jich naštěstí není.A scénky jako jsou např.když hulijou borci i s Ghostface a pak vymýšlejí rapy a nakonec je skoro všechny borec kilne,a zůstane jenom Shorty tak u toho se směju pořád,hlody typu:Ahoj Cindy.Ahoj babi!!!,anebo Co jeeeeee!!!!! tak to je prča.Takže nakonec spokojenost. ()

Saryk08

Nevím jestli se mám smát,brečet,či sedět pod peřinou a bát se?To poslední určitě ne :-)) ,Velmi slušná dávka kvalitního humoru a bratři Wayansovi?Ti nezklamou nikdy.Ale je to pouze můj názor,přece jen všichni nemají pochopení pro takovýhle typ komedií,proto doporučuji na film se podívat ať si každý udělá svůj obrázek.Scéna se zhulenym vřískotem mě dostává i po 13 letech,cojéééééééé :-)). ()

Desires odpad!

Takže si to shrňme-bez parodovaných a tím pádem ohraných scén tu jde o:neustélou nadrženost,pubertální sex,nějakého úchylného bratra,úchylnou reportérku,úchylné šerify a ředitele,úchylné zhulené kamarády,věčně nechápavě vykulené oči hlavní postavy a násilí v partě. Herecké výkony? no...dá se o někom vůbec říct,že hrál?? tohle bylo hodně pubertální pojetí a i když jsem to viděla včera poprvé,nemyslím si,že by si bratři W.zajistili úspěch rádoby sexy holkama.Za mě typicky americký trapný odpad. ()

RiciKapus

Jednoznačne najlepšia časť z celej série piatich filmov. Pri prvých 2 filmoch som sa super bavil, pri ostatných už menej. Scary Movie predsa patrí bratom Wayansovcom, ostatné sú už o ničom! ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů