Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Kempe

Tohle je prostě klasika. Na to jak je to stupidní, tak je to skvělé. Někdy je ta stupidita už přes čáru, ale to zas tak neva. Popravdě mám tento snímek radši než originální Vřískot. ()

darm

Jo, je to sice fakticky hrozná kravina, ale nemůžu si pomoct - JE VTIPNÁ ! A kdyby se Scary Movie vyvarovalo bohužel ještě docela velké snůšky trapných vtipů, šel bych s hodnocením asi ještě výš. Ale i tak je to určitě nadprůměrná parodie, vždyť zhulenej maník z Vřískotu se jen tak nevidí, skvělá úvodní honička se silikonama a řídícím tatínkem, anebo zparodovaná smrt člověka z Tajemství loňského léta - taky úplně parádní =) 7/10. ()

McLushi

Při dívání se na tento film jsem se fakt neustále smál. Parodie mám rád a myslím, že by se klidně Scary Movie mohlo rovnat s Bláznivými střelami nebo Žhavými výstřely. 80% ()

Juto

Hlavným dôvodom, prečo sa mi tento film páči, je to, že dokonale zosmiešňuje mnohé moje obľúbené filmy. Je to vtipné, ale aj je to pocta zároveň. 6/10 ()

PavelVanekArt

Nejlepší parodie po novém miléniu (90' vládl Leslie Nielsen), kdy je jasný, že nejde o nic převratnýho, ale jak to sedne v ranném věku a pokračujete v tom po celou dekádu, tak se to dostane pod kůži a i po 20ti letech pořád nacházím nové a nové detaily, co mě dokážou rozesmát. Hlavně to vyšvihlo Wayansovi a Annu Faris. 5* a.k.a 90% ()

Šimpy

Heh, heh, heh...ještě teď, když si vzpomenu na některé scény, dusim se smíchy. K tomu pivko a pohodovej večer.:-) ()

SHI-SHA odpad!

Film jsem ohodnotil ****, ale to bylo předtím, než jsem konečně viděl Vřískot. Scary Movie mi přišlo originální, se slušnou zápletkou a zvláštním koncem, ale vše je pouze opsané a "vtipně" parodované z Vřískota. Parodie mám rád, ale pokud od začátku víte, jak vřískot dopadne... dostanete na tuhle slátaninu pořádnou zlost. Myslím, že většina z nás by to dokázala lépe, vtipněji. Odpad! ()

WolfR

Povedená parodie! Solidní vtípky a narážky na jiné filmy a především dobré postavy a herci přesně stvoření pro ty postavy. Rodina Wayansových vymyslela a zrealizovala slušný parodický film, který si utahuje z výborných filmů (hlavně z Vřískotu) a přitom se mu daří vymyslet i vlastní vtipné hlášky. Silné 3 hvězdy. ()

campix

Na Scary Movie jsem prakticky vyrůstal. Když jsem se začínal více zajímat o filmy, tak Scary Movie již pro mě byla kultovní záležitostost a první díl nášlapem skvělé komediální série, které s přibývajícími pokračování čím dál více dochází dech, ale to není nic nikterak výjimečného u sérií na více pokračování. Chápu, že zde některým více filozoficky zaměřeným může připadat Scary Movie jako naprostá kravina, která není hodná žádného vyššího hodnocení. Což o to, ona to nehorázná ptákovina je, ale v tom je to kouzlo a já se i po letech neskutečně bavím, i když to znám snad celé nazpaměť. ()

dr.fish

Naprosto obyčejná parodie, která samozřejmě nesahá Bláznivé střele ani do pasu. Pro milovníky parodií však důstojná náhražka klasiky. Některé scény jsou vcelku drsné, jiné trapné, jiné skvělé, jak už to tak v těchto paskvilech bývá. Dobrou náladu diváka to v každém případě podepře, v depresi bych na to ale zase radši nekoukal. Musí to prostě sednout. Film se rozhodně neobává vtipů ze sexuální oblasti, což některým lidem může i vadit. Já se bavil nadprůměrně, chyběla mi jen nějaká dějová linka, jednotlivé scény spojuje opravdu jen ten chlapík v masce z Vřískotu. 70% ()

animaxis

Tady mělo Scary Movie ještě úroven.Nejsou tu jen fekálie a člověk se občas vážně zasměje něčemu normálnímu.Ale toto bohužel odstartovalo ságu té nejoblíbenější a nejtrapnější parodie. ()

FrankSusta

Jéhehé... to je ale blbost. Už tam jenom chybí Leslie Nielsen. Ale občas by to tou strašnou zběsilostí a až odbíháním od tématu (wtf irský taneček) mohlo šetřit. Jinak jsem se bavil a hláška CO JEEEEEEEEEEE?!? je absolutní zlato. ()

Flyer

Nevtipná parodie plná trapných a nevkusných scén. Zpočátku filmu jsem se sice párkrát pousmál, posléze se ale dostavila nuda a znechucení z toho, do jakých blbostí se vrážejí peníze. ()

tom88

Dosť veľká kravina na môj vkus, no v rámci série je to najzábavnejší diel aj keď sa vyskytuje kopec trápnych vtipov či situácií, ale to je špecifické pre sériu Scary Movie. Musím uznať, že zopár vtipov sa vydarilo. Je tu moc agresívny humor, ktorý moc nemusím ( teda v určitých prípadoch ). Je to predsa najlepší diel série, ale žiadna sláva. 60% ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů