Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Paity

Prcičkovské období sebou přineslo i vznik filml jako Scary Movie. Ten měl ale jednu výhodu, byl první. Alespoň pokud jde o úspěch u diváků. Byly tam originální gagy (ve smyslu parodie - pozn. aut.), stopáž tak akorát, dělá si to srandu ze všeho a ze všech a vlastně to nemá ani pořádný příběh, což by asi takovému to snímku jen a jen ublížilo. Výsledek je pak šílenost, která vždy sklidí úspěch u kamarádů, které si domů pozvete na páteční pařbičku. ()

Rockytu

To bolo ozaj bláznivé, ale účinné ako čerstvo narezaná cibuľa z ktorej vám ide až do plaču. Táto paródia disponuje čiernym humorom ako aj neskutočne prehnanými scénami, ktoré nie vždy vyhovovali môjmu pohľadu a tak mi nič iné neostávalo, len sa nechať nimi ďalej baviť. ()

Hanys_

Geniálnímu fóru předchází jeden slabší a jeden trapný. A tohle boužel Wayansovy trápí v každém snímku. Z nostalgie dám ještě za čtyři, protože tohle bylo ve své době vážně zjevení. 7/10 ()

Sayko

Pro začátek, abychom si ujasnili.. ta jedna hvězda je ze soucitu. Dámy a pánové, pokud byste měli chvíli čas a chtěli se podívat na nějakou pohodovou, oddechovou komedii, prosím, nekoukejte na tuhle s prominutím sračku. Tenhle "film" se totiž nedá nazývat ani filmem, je to spíše takové zneuctění americké filmografie a názorná ukázka toho, jak vypadá příšerná, nechutná nevtipná "komedie", ve které nenajdete ani špetku hororu, což se zdá divné podle názvu, že? Když už parodii, tak pořádnou, ne tenhle grcanec na podlaze! (recenze ke všem dílům dohromady) ()

Anderas

Sem tam smích, sem tam pláč, jindy zase zlost, agónie, letargie a eufórie. Smršť pocitů přehnala se přesemne během filmu, na konci jen poupravím zmrzlý úsměv na tváři a vzápetí se umědomím: Právě jsem viděl jakýsi film, o čem byl? To už sice nevím, ale zábavný byl dost, alespoň tedy když mi bylo 12. Já měl ale tu smůlu (vlastně spíše tenhle film měl tu smůlu) že se mi dostal do rukou ještě o nějaký ten růček později. Z neznámých důvodů 50-60% vtipů vyprchalo kamsi do éteru a celé to nabralo nádech jakési nehorázné stupidity. Jistě, je to parodie, ale i být stupidní se musí umět. Už to nechci nikdy vidět abych nemusel s hodnocením ještě níž, ale abych nebyl tak kritický, nápad to mělo a až na pár vyložených trapáro-nechuťáren to byla parodie jak se patří. (Bohužel) ()

Arach.No odpad!

Jak se tohle někomu může líbit, to nepochopím. I když "kvalit" dvojky to nedosahuje, tak z odpadu se to nevyhrabe. ()

Haymar

Mám určitý druh (ač možná přehnané) úcty ke klasikám žánru jako Airplane!, Naked guns a Hot shots - a ty uz těžko kdo kdy překoná... To samé platí i o Scary Movie. Místy sice výborný scény a vtipny repliky ("Chtěl bych, abyses podívala na pár fotek...", Carmen Electra se silikonovými implantáty :-), místy naopak těžká trapárna! Globálně jinak se stylem ani humorem ála Wayans bros. nemám problém... Kdyby se jim povedlo obsadit také skutečné herce (ta squadra anti-charizmatickejch topornej nýmandů byla fakt úděsná), mohli už bychom se bavit o slušné parodii... ()

peetriss

Parodie na filmové hity jsem vždy rád sledoval a vždy jsem se při nich dobře bavil. Avšak i takový žánr, jako je bláznivá parodie musí být natočen inteligentně... mezi nejlepší zástupce tohoto žánru patří série Bláznivých střel, Žhavých výstřelů a filmů Připoutejte se, prosím! V polovině 90. let, jako když utne, se začaly točit takové parodie-ptákoviny, že tento žánr zcela deklasovaly na dno filmového smetiště. Film Scary Movie je ještě místy zábavný, avšak jeho pokračování a jiné rádobyparodie už nejsou vůbec směšné, jsou otřesně natočené, otřesně zahrané a navíc v drtivé většině za hranicí vkusu. Ono totiž humor a prasárny nejsou jedno a totéž. ()

Prochy38

Jedna z mála opravdu povedených parodií. bratři Wayansové jsou v tomto opravdu mistři. Film založen na Vřískotu, který se nemazlí ani s dalšími většími i menšími filmovými hity je opravdu skvělý. Ani, jak je teď právě od tohoto snímku ve zvyku zakládat vše na fekálním a perverzním humoru, tady toho tolik není. Krásné ženy, povedené gagy a parádní zábava. Přes Matrix, Vřískot, Tajemství loňského léta, Šestý smysl, Obyvklé podězřelé, Amistad, Prci prci prcičky a další. Opravdu pohoda! ()

venom14

Skvělá parodie,u které jsem se hodně nasmál a paroduje mé oblíbené filmy.Jedna z lepších parodií posledních let(nemá samozdřejmě na Žhavé výstřely nabo na bláznivou střelu) ()

vorry

Kdo neviděl, jako by neexistoval. Fakt nářez! Anna Faris hraje naprosto skvěle. Jasných 5 hvězd. SUPER. Numero Uno. :D :))))) ()

Hanes88

U takových filmů se stává, že místo toho, aby byly vtipné bývají spíše směšné. Každopádně tato komedie mě přesvědčila o opaku. Taková průměrná komedie a chvílemi jsem se zasmál fakt od srdce. Tudíž takový lehký nadprůměr. 65%. ()

Wishkah

První, a co se týče filmového řemesla, taky nejkvalitnější ze série Děsnejch...(doplňte sami) komedií. V některých vtípcích se zadařilo a jsou opravdu k popukání, ale těch je jako šafránu a směrem ke konci filmu jich ještě ubývá. Tvůrci bohužel nastolili trend udělat co nejzhovadilejší parodii na nějakou scénu a pak tam prostě šoupnout další. Oproti bláznivým střelám, žhavým výstřelům a melu brooksovi se mají opravdu co učit. ()

Paldiny

Rovnako vtipné a uletené ako Strely. Sem-tam hluché miesto vie hravo schovať nálož explozívnych scénok, fórikov a mne toľko blízkych hlášok. Paródia, ktorá dosiahla svojho vrcholu prvým dielom a popravde mi sadla viac než celá séria Vreskot. Zaručené pobaví aj hororových neznalcov, ale čím viac máte napozerané, tým viac si jazdu užijete. ()

Foxhound#1

První ze série Scary movie, která přirozeně svou kvalitou šla těžce do hajzlu. Jednička si ale drží slušnou kvalitu bláznivých amerických parodií, dejme tomu ještě ujde dvojka. Zbytek už jsou úchylárny. Ano, i tady je občas fekal humor, ale hlavní parodická linka Vřískotu je fajn. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů