Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Vaisak

Nejujetější komedie možná i film který jsem viděl. Tenhle film je spíš zaměřený pro teanegery, ale možná si tam i něco najdou dospelejší lidi. ()

Little_Sawy

Paródia ktorá si zaslúži slušne hodnotenie a to 4 hviezdy a k tomu applause. Jsem fanda hororů, parodii a tohle se jednoznačně povedlo. Hlavne mě bavil Poručík Duffy, který by si zasloužil Oscara za tuhle dementní-kolosálně-bezva postavu. Peepohappy. ()

corax8

No začátek celkem ušel, tedy myslím tu část do první vraždy a tedy titulků. Pak se jednalo o sled nablblých vtipů o sexu. Abych filmu tolik nekřivdil, tak několk scén se povedlo, bohužel to bylo opravdu jen několik. ()

padlar

Naprosto geniální parodie. Bavil jsem se po většinu filmu. Samozřejmě i zde se najde několik trapáren, které si podle mého mohli autoři nechat pro sebe, ale ty mě rozhodně nemohly zkazit zážitek z tohoto filmu. ()

mezonek

Po shlédnutí dalších dílů mi tenhle připadal jako slabší odvar. Nijak moc jsem se u něj nezasmál, až na některé okamžiky. 50% ()

Tonis

Paródia na ktorej sa určite zasmeje každý kto možno ani vôbec nevidel jednotlivé filmy, ktoré sú "obsiahnuté" v tejto paródií. Občas sa tu síce vyskytne pár trápnych vtipov, ktoré ale určite neuberajú filmu na humore. ()

Elles

Skvělej film neuvěřitelně sem se u něho bavil.Taková parodie na různý horory a jejich až předpovídatelnost :-) ()

MissDark

Na jednu stranu obrovská slátanina, ale na druhou fakt obrovská sranda. V této parodii jsou dobré nápady avšak hodněkrát to tvůrcu přehánějí tak, že už to ani není vtipné. ()

MAC11NKA

Keďže filmy, ktoré Scary movie parodizuje mi boli v čase, keď som túto paródiu prvýkrát videla už dôverne známe, smiala som sa skoro až do prasknutia. Dôverne známe na smrť vážne scény obrátené do humornej podoby zaujímavo pospájané do uceleného (i keď dosť šialeného) deja a postavy s vážnym, či vystrašeným výrazom i pri dokonale absurdnej situácii, to je presne humor, ktorý mám rada. Tvorcovia Scary movie nemajú zábrany parodizovať akékoľvek témy alebo situácie. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů