Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

MiniRecenze

Minulé díly se mě líbily více,tady budeme"zakopávat" o dementně podaný příběh,postavy bez mozku a digitalní gore.Opravdu nečekejte žádné lekačky i když většinou se budou právě o to snažit zvukaři.Od 3D si taky moc neslibujte,párkrát Vám zamávají motorovkou před obličejem a to je tak vše.Alespoň se to režie snaží vynahradit obsazením a film už dokoukate kvůli okaté hlavní hrdince. PODPRŮMER!!! ()

wick

Celkem dobrý...nic co by mě uchvátilo vidět znova, ale nenudí a pořád lepší než předchozí verze M. Nispela. ()

certiskon

Sh*t největšího kalibru... možná ve 3D by si to zasloužilo hvězdy dvě... ale tohle bylo dost ohrané a vidět po druhé opravdu už nepotřebuju.... ()

Ace.A.T.L.

Naprosto klasická kravina aneb jak vzít něco co bylo dobrý a udělat z toho blaf. Nudí mě předvídatelný scény a ikdyž se dívám na filmy, pokud možno, očima i jiných lidí, tak tady to bylo všechno naprosto očekávaný a tím pádem divák nemá radost z lekaček, napětí a všecho ostatního. Myslím si, že tohle už nemůže dát nic víc, než ten povzdech ACH JO, PROČ, na konci. Za mě 1* a rozhodně NEDOPORUČUJU ()

david666

Dobrá řežba s bonusem v podobě A.Daddario. Líbí se mi jak se nám tady příběh rozvinul - tudíž film není jen laciná kopírka už x-krát viděného. ()

bmx6

Docela kokotina,ale alespoň jsem se pobavil.Řekl bych,že ještě lepší masakr,než ten z roku 2003.Tania Raymonde je tu překrásná,jako vždy.Akorát je zajímavé,že je toto horor a já jsem se snad ani trošku nebál :-) ()

brasek

Masaker z Texasu a jeho ďaľšia verzia. Námet zo začiatku mierne zaujímavý, realizácia dosť nudná, nezáživná a nepútavá. Koniec snímku silne naivný a hlúpy ako chovanie niektorých postáv. ()

Lilith03

Velmi dobré herecké obsazení, určitě jeden z těch povedenějších texaských masakrů. Alexandru Daddario mám velmi ráda, je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček, poprala se s tím skvěle. Moc se mi líbil závěr! Jinak chvílemi průměrné, jako celek dobrý nadprůměr. ()

Mondei

K shlédnutí premiéry 3D verze tohoto překvapivě zdařilého snímku z kultovní texaskomasakrovské série jsem musel do polské Bielsko-Biale. Po úvodní retroscéně ze sedmdesátých let se ocitáme v současnosti ospalého texaského městečka s uzavřenou tajemnou rezidencí uprostřed zahrad skrývající své morbidní dědictví. Napětí postupně graduje bez hluchých míst až k překvapivému finále a otevřený konec dává opět naději na další pokračování. Už se těším. ()

tixi

Stará klasika nikdy neumrie.Popravde mal som strach čo sto vznikne ale na koniec to bol slušní horor 75%. ()

uprchlice

Nemůžu říct, že jsem byla zklamaná dějem. Jen trošku zaskočena. No docela mě překvapil ten konec. Jinak atmosféra a ta lekačka tam byla, jelikož jsem to viděla v původním znění. Ale nemůžu říct jaké by to asi bylo s český dabingem. Ale určitě bych se toho chtěla dožít a získat českou verzi na DVD. Bála jsem se teda hodně. Herci mi nijak nevadili, ale naopak vyhovovali. Jsem ráda, že se tvůrci trochu inspirovali remakem z roku 2003. Také se mi velice líbilo, že tam dali na začátek původní verzi z roku 1974. Ale jinak se mi tento film líbil a opravdu bych ho chtěla na dvd s dabingem i když mi původní verze vůbec nevadila. Právě naopak. Ale stejně bych to chtěla porovnat. Jinak tento film moc doporučuju. Byl moc pěknej. ()

pepca72

Jako fanda hororů vůbec a téhle série rovněž, dávám 4*. Ale jinak si myslím, že se jedná o nejslabší kousek téhle ságy. Ani né tak dějovou linií, ta byla vcelku zajímavá, ale tím nekonzistentním zpracováním celého příběhu. Nějak mi to celé připadalo jak špatně slepené epizody nějaké mini série. Efekty taky nijak zvlášť zajímavé, napětí skoro žádné. Nevím zda za to může režije, nebo konečné sestříhání filmu, ale takový pocit z toho mám. Prostě šlo to rozhodně o moc lépe udělat, což je na snímku znát a vidí to každý, kdo má něco nakoukáno. Škoda, ale těším se na další díl, doufám že bude, protože tenhle námět nám fanouškům nemůžou jednou provždy pohřbít. ()

Mark1983

No napoprvé to na mě zapůsobila jako těžký hororový průměr,ale napodruhé už se mi na to dívalo o něco lépe.I když napoprvé jsem měl pocit,že na jedničku a dvojku tenhle díl nemá,ale teď mám názor,že každej díl má svoje,jelikož se mi nakonec i trojka zalíbila,i když pořád se jedná o tříhvězdičkový průměr. ()

Drky

A mě se to líbilo...Mělo to děj, podle mě i dobrou zápletku, zase z toho režisér "vytřískal" a ukázal nám něco nového, něco co nám u motorového masakru chybělo. Velice šukézní postavička hlavní hrdinky mě nenechala ani na chvíli v klidu a bylo mi jen líto, že při scéně s rozepnutou košilí se ta košile chovala proti všem fyzikálním zákonům a nepoodhalila více z krás této modrooké brunetky. Leather face sympaťák jako vždy, vždy mi ho je tak nějak líto i, on je to vlastně takový týraný pejsek, kterého všichni kolem nechápou. Řežba pořádná, ale nejvíc mě zaujala 3D scéna s letící zapnutou motorovkou, které synek Clinta uhýbá s otcovou bravurou. Příjemné pokoukáníčko na páteční večer strávený v práci. Hodnocení 3* a 65% ()

AlohaAnty

Jen pro ujištění, Svalnatého leatherface nahradil dvou metrový cvalík. Nejvíc mě překvapilo, že je to vlastně "SUPER HERO". Zdálo se mi to hbitější než díly z roku 2006,2003. Lekačky, když byli tak ušli. Takže myslím že peckový nový směr leatherface. ()

Luciaaas2

Z filmu se úplně vytratila mystifikace postavy, hrůzostrašná temnota :-) je to takový všelijaký, krvavé scény jsou dost krvavé, ale zbytečně až moc digitální. ()