Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 2

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

A proč na to chodíš do kina? Není zbytečný za to utrácet a ztrácet čas?

na příspěvěk reagoval Dado

 (hodnocení, recenze)

Nejzbytečnější díl nejvíc zbytečné série. Ať si jedou třeba do stovky, když je to baví. Budu dál hodnotit, tak jak si to zaslouží, takže odpadem. Předražená ubohá slátanina.

na příspěvěk reagoval Merengues9, Ouwen, Martin741

Acutake

Acutake (hodnocení, recenze)

VojinRyan

Jen mě zaujalo, proč tomu někdo dává 1 hvězdičku, která se tam mezi 3,4 a 5 hvězdičkami vyjímá. Proč si tedy nepřečíst názor? Čekal jsem pádné argumenty :-)

Acutake

Acutake (hodnocení, recenze)

Velmi mě pobavilo hodnocení od EMMY:
"Za soundtrack a celkovou hudbu, dávám v hodnocení jednu hvězdu, jinak zbytečně přehnané."

Tak proč na to sakra chodí? Nebo někdo očekává něco jiného? Už podle trailerů to vypadalo na naprosto přehnanou akční jízdu. Je to jako jít na Interstellar a stěžovat si, že je to přehnaně sci-fi.


na příspěvěk reagoval VojinRyan

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

LarisaDavid

Dva krát som na teba chcel reagovať, dva krát som si to tesne pred odoslaním preklikol. Takže nič nebude. Ale nebolo to negatívne.

LarisaDavid

LarisaDavid (hodnocení, recenze)

ViktorEl

Ono, keď si všimneš v zaujímavostiach, tak je tam písané, že použili i PC úpravu tváre, aby vyzerali jeho bratia ako Paul.

ViktorEl

ViktorEl (hodnocení, recenze)

Aha ja som myslel, že v Abu Dhabi už nebol. Takže mal potom natočených dosť scén. Nemáte nejakú fotku alebo záber kde už je jeho brat? Či si budem musieť počkať až na projekciu:)

na příspěvěk reagoval Vilain21, LarisaDavid

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Lefty86

Pretože v Behind the Scenne videu z názvom "The Lykan" je táto scéna. A tam ju Vin opisoval a je tam aj Paul. TAkže časť scén z Abu Dhabi stihol natočiť.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Lefty86

Wan psal, že Paul stihl natočit skoro všechny scény, ale chybělo mu jich jen pár, kde je nahradil jeho bratry, a většinou to chybělo s Jordanou Brewster, tak tam byl nahrazen bratry..

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

ViktorEl

Oni tomu brachovi ten ksicht digitalne doopravujou aby se podobal vic. Nevim kdy a jake sceny ale proste to tak je

Uživatel 5MARFO7 smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Já jdu, ale ten Anděl mě děsí :-) Víš jak jsem hodnotil dosavadní projekce na Andělu... Na druhou stranu je to zadarmo, jinak bych na to asi nešel.

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama