Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Hotride

Tohle probuh ne, Uznavam holky, auto, jedna/dve hlasky. ALe jiak mizerie a hluboce pod Kuryr 3, coz byla dost hruza... ()

Frog.cz

Neviděl jsem a ani nechci,protože si myslím že tak jako nikdy nebude TERMINÁTOR bez ARNOLDA TERMINÁTOR,tak nikdy nebude KURÝR bez STATHAMA KURÝR. ()

johnsnow

No tak prvá polka bola parádna a súboj s robošmi v bare bol vynikajúci. Potom príde druhá kde všetko stojí za hovno, záporáci nič moc, zaverečný súboj na hovno, pointa na piču, SPOILER: to, že zdochli tie tri blond piče ma veľmi potešilo od 1. minúty som ich neznášal. KONIEC SPOILERU 3 hviezdy však dám a utekám zmeniť hodnotenie novému hitmanovi ktorý je oproti tomuto klenot. ()

RigorMortis

Statham je Statham - chýbala mi tu jeho charizma. Ani toto "voľné pokračovanie" nebolo zlé. Pekné prostredie, krásne ženy, búračky, mlátičky a tak. Uhladený hlavný hrdina a jeho snáď ešte výraznejší otec. Scenár poslabší oproti klasickému stathamovskému kuriérovi. ()

XXXXXXXX

Být to klasické béčko, zasazené mimo ustálenou značku, dobrý. Ale je to Kurýr že. A místy se nám tu opakují stejné chyby jako u nového Hitmana. Generičtí nepřátelé, (rekrutovaní z řad bulharské spodiny?), padají pomalu ještě dřív, než je Edík srazí mávnutím větru k zemi, hlavní záporák všude vykřikuje, že Franka zná, (přitom ho hraje úplně jiný herec a nikdy se nepotkali), no a to tragické trio brunetek s blond parukami ,stříhanými nejspíše podle kastrólu, raději vůbec komentovat nebudu. A takhle bych mohl pokračovat dál a dál. Já už teď jen zděšeně čekám na případný remástrovaný rímejk Komanda v hlavní roli s Dolphem Lundgrenem. To bude teprve trhák. ()

WolfIssen

Ikdyž mám rád Jason Stathama, jeho "kurýrovské" filmy nepatří k mým oblíbeným. Proč Luc Besson vkročil počtvrté do stejné řeky se lze jen domnívat, ale asi to nebude nijak převratný důvod, když stvořil zbytečný film. Ed Skrein se do této role nebude hodit ani kdyby se proháněl po francouzské riviéře s deseti štětkama ve třech naleštěných Audi S8. Akce je střídána jedním trapnějším dialogen za druhým. Korunu nepochopitelnosti snímku už dodává jen otec Franka Martina, oslovující ho Juniore... K tomu snad ani není co dodat. ()

Pitryx

Pořád to samé dokolečkááá dokoláááá. No, ale jako v minulých filmech, má to šťávu i břink, akce jsou propracované, takže se nudíme jen v hluchých místech, kdy si protagonisté vyříkávají nějaké voloviny. Statham mi zde vůbec nechyběl. ()

Meow86

*EVIAN*AUDI*APPLE*KEN MATTEL*KVALITNÍ POLYPROPYLENOVÉ PARUKY* Právě jsem zhlédla nejdelší reklamu na ´hmotné statky určené k prodeji´ v mém životě! ()

onlyK2

Ne, prostě ne, jak mohli nahradit Stathama takovým nesympatickým deme**em. Ještě že Audi je pořád Audi, to jediný koukatelný. ()

rasto87

Pozrel som, videl som, celkom som sa pobavil. To najlepšie prišlo však na záver keď moja manželka skonštatovala, že to prečo tam nehral Jason Statham, ale tento podivín, šak s Jasonom to to omnoho lepšie a aj lepšie vyzeral ako kuriér. Myslím, že tento jej výrok bol veľmi výstižný ()

Facerr

Je o tolik horších filmů, který si zasloužej s klidným srdcem tři hvězdy, takže tady je volba jasná, minimálně čtyřhvězdičková. Ano, princ Jasoň tady dost chybí. Jeho charisma by dotlačila k týhle podívaný i pátou hvězdu, ale i tak je Restart překvapivě dobrým kouskem, u kterýho jsem se ani chvilku nenudil. Tohle byla ta nejstylovější reklama na Audinu pro rok 2015. ()

Blazis34

Další pokračování Kurýra se mi líbilo hlavně proto, že mělo grády i tempo po celou dobu. Jasně, mohu toho vyčíst dost, ať už to, že jsem po deseti minutách věděl jak to vše dopadne, že kvalita filmu není na nijak ledajaké úrovni i že Skrein Stathama nezastoupil. Ale na druhou stranu, toto dílo nenudilo, efekty i nápady byly pěkně zrealizovány a Skrein si nevedl vůbec špatně. Víc než o umění v autě byl film o tom, jak vysvobodit otce a pomoc pomstichtivým ženám, což z Kurýra udělalo spíše akčního hrdinu než skvělého řidiče, ale pro mě je důležité, že mě film docela bavil i když z hlediska filmové kvality hodně zadrhával. Dávám průměrné tři hvězdy - 55%. ()

Spilif

Nevím proč o tomhle jsem neslyšel a když sem to viděl mrzelo mě že jsem se o tom doslechl... Viděl jsem kurýr a říkal jsem si vau shlédl jsem kurýra a říkal jsem si ouu. No akční to je jen prostě něco (možná to něco se dá číst jako někdo) mě tam chybělo... Stejně je to zvláštní musím se přiznat, že ano asi jsem zaujatej... ()

DonBraso

Jestli někdo čekal překvapení roku,tak je nejspíš velký snílek.Revoluce zde už prostě nemá místo.Jelikož většina fans už odrovnalo dvojku taky se Stathamem,tak nechápu proč tu někdo řve,že už tam nehraje a není to ono.Ed Skrein sice není bůhvíjaký herec,ale tady se nehledá kouzlo dramatika a s Ray Stevensonem to jde kupodivu dobře do sebe.Jenomže je tu zase ten scénář,který i v akčním filmu je postavený na hlavu.Když někomu vyhrožují zabitím táty,tak určitě neuděláte druhou věc,že se zrovna s tou dotyčnou osobou pak vyspíte.Tady už to bylo hodně toporný a blbý,ale to se dalo čekat.Na řadu mělo přijít to hlavní a to jsou honičky a akce.Bohužel oboje průměr jako celý film.Těch aut skákalo na můj vkus hrozně moc,jenomže někdo měl i napády a ty právě byly suprový.S autem na letištní terminál a pak s vodním skůtrem přímo do auta,to byly doopravdy suprový záležitosti kterých mohlo být více.Ještě na kruháku vzpomalovačka,která bohužel se opakovala ve driftu zbytečně často a už to bylo spíše reklama na Audi jak jinak.Choreograf si nechal něco v hlavě,ale bojová část byla doopravdy špatná,taková přetlačovaná o rohlík,kde se hledal párek s hořčicí.Holky neutrál,za to Cote d´Azur konečně opět na scéně.Nečekal jsem překvapení,to jsem samozřejmě nedostal,ale abych se zabil nudou to jsem nepostřehnul a s těma pár infantilníma scénama se to dalo překousnout.50% ()

Cundroklepac

Statham je větší frajer, nevim co má tohle znamenat .. Fotr co je tak dobrej že ho 6x unesou, pár fajnovej šlápot a tím končím tvá máňa... ()

Dangerman

Když se řekne Kurýr, je to těžké nesrovnávat. Kurýr je jen jeden, ale.. Tohle je taková popcornovka s Audi, vodkou, modelkami na francouzské riviéře. Třetí hvězda za Dedmau5e na mejdanu - 50%. ()

PamelaJJK

Normálně bych dal čtyři hvězdy, ale když vidím to směšně nízké a neodpovídající hodnocení, tak přivírám oči a nadržuji. Měl jsem obavu, že Kurýr bez Stathama nebude fungovat a ejhle. Funguje parádně. Je to svižná adrenalinová jízda plná lepých děv a ještě krásnějších vozů značky Audi. A s velmi příjemným hudebním doprovodem. Já fakt nevím, co tu všichni očekáváte od akčního krimi thrilleru? Já přesně tohle. Má to drive, má to koule, zbytečně nenatahovanou stopáž, sympatické obsazení, skvělou kameru. Když o tom tak přemýšlím, tak to plné bodové hodnocení není zase až tak přehnané. ()