Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Svěží vítr mezi soudními dramaty, která většinou nudí dlouhými a dojemnými proslovy. Samozřejmě i tady se nějaký objeví, ale jeho délka vás neuspí. Příběh má svižné tempo, zajímavé zvraty a je podpořen řadou skvělých herců.(8.6.2010)

 • May
  ***

  Pomalý rozjezd, ale přesto působí poutavě... tempo se ale záhy zabrzdí (na stále velmi nízké rychlosti) a člověk pak už jen kouká na hóódně dlouhej film bez vyvcholení, bez chytlavé poenty(3.2.2004)

 • Tosim
  ****

  Svižný thriller, kterému hodně ubližuje malá sevřenost diváka s postavami.(1.4.2009)

 • BioGrower
  ****

  Rozhodol som sa, že tentokrát s chválou rozhodne nebudem šetriť, pretože tento film som už videl asi päťkrát a to je na takéto žánre asi dosť veľa. Porota je výborný a dosť napínavý thriller, ktorý stavia na mimoriadne dobré herecké obsadenie. Veľká časť filmu sa odohráva v súdnej sieni, no divák sa pritom vôbec nenudí, lebo príbeh a celý film je podaný natoľko pútavo a zaujímavo, že aj keď trvá niečo cez dve hodiny, divákovu pozornosť si udrží. Odporúčam každému, kto vo filme nepotrebuje množstvo krvi a akcie.(18.8.2007)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Další z řad vynikajících právnických thrillerů. Solidní herecké obsazení je u těchhle filmů už klišé, zde to překvapivě táhne nahoru skvělý John Cussack v roli porotce a vynikající Dustin Hoffman v roli obhájce, Rachel Weisz zde tolik prostoru neměla, ale kočka je to solidní. Překvapí, že se zápletka točí kolem poroty, což je u techhle filmů nevídané a originální, naopak lehce zklame nezajímavý případ a tudiž se vytracují emoce i fandění, jinak spokojenost. 75%(11.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace