Kdo vyhraje? Výrobci zbraní nebo pozůstalí, jimž právě tyto věci sebraly, ty co milovali? Pak je tady ale ještě třetí strana. Pororta! Ta, která rozhoduje o všem a dá za pravdu tomu, kdo na ni udělá nejlepší dojem...nebo "dá víc" :-) Zajímavý soudní spor s dobrým hereckým obsazením. 75%(21.10.2008)

Perfektní film, kterej mě odrovnal nejen úžasnym obsazenim. Celou dobu to mělo říz a nejen že to z něj nic neztratilo, naopak to nabíralo na obrátkách, až se to dostalo do skvělýho, i když pravda trochu klišé finiše.(21.2.2013)

Zatraceně dobré obsazení v dalším remaku, tento zdařilejší, snad právě kvůli obsazení. Leč so american ..(27.12.2009)

Slušne natočená súdna dráma. Charizmaticky diabolský Gene Hackman ( s briadkou ) bol vynikajúci.(10.11.2007)

Svižný thriller, kterému hodně ubližuje malá sevřenost diváka s postavami.(1.4.2009)