Kruh

ザ・リング

Kruh

Thriller / Horor / Mysteriózní

USA / Japonsko, 2002, 111 min

Kruh je lahůdková záležistost. Útočí na Vaše smysly, na Vaši psychiku. Máte sedm dní, než si pro Vás přijde roztomilá holčička. Osobně bych film zakončila v části kdy odpovídají na otázku: " Jak dlouho se dá přežit ve studni?" To by ale ubralo na mysterióznosti. Jinak si myslím, že se kruh řadí mezi 10 nejlepších hororů za poslední dobu.(2.4.2009)

Snad nejlepší jap. remake!(24.5.2008)

Skvělý thriller, u kterého jsem se místy chytl, že mám opravdu strach. Myslím, že už po pěti letech od vydání se dá říct, že je to klasika. Snímek vyniká hlavně výbornou hudbou a kvalitní atmosférou.....(31.10.2007)

Soundtrack Hans Zimmer: 1. The Well ,2. Before You Die You See The Ring ,3. This Is Going To Hurt ,4. Burning Tree ,5. Not Your Mommy ,6. Shelter Mountain ,7. The Ferry ,8. I'll Follow Your Voice ,9. She Never Sleeps ,10. Let The Dead Get In ,11. Seven Days ,12. Television,(19.5.2011)

Veľmi banujem, že som zaváhal s návštevou kina. Verbinski sa vyznamenal, a keď dokázal nabudiť takú skvelú atmosféru z tak obyčajného námetu, určite s ňou nebude mať problém už pri žiadnom inom filme, kde bude hrať napätie aspoň vedľajšiu úlohu. 85%.(12.11.2007)