Texaský masakr motorovou pilou 2

(festivalový název)
  • USA The Texas Chainsaw Massacre 2 (více)

Dva kluci se vydávají na největší pařbu svého života, když jim cestu zkříží neznámá postava s motorovou pilou. Stretch, které zavolají do rádia vyslechne jejich vraždu v přímém přenosu. Netuší tím, že se dostala sama na seznam mrtvých a zdá se že texaský masakr ani po 13ti letech neskončil... Po útoku v rádiu (kde přežije) se sama na vlastní pěst rozhodne vypátrat vrahy, ale končí v zajetí. Na pomoc přichází "Levák" (Dennis Hopper). (Rodriguez)

SidVicious

Pokračovaní které rozhodně stojí za to.Sice podáno v trochu vtipnější podobě ale nevadí rád se při hororu i zasměji už od začátku se mi horor moc líbil a ztvárnění postav mě moc potěšilo a i když si zopakoval Tobe Hooper scénu z dědečkem který se nemůže trefit kladivem tak nevadí ani po těch rozmezních letech od jedničky a dvojky to neztratilo napětí. ()

tXtX

Takto. Na jednej strane je až urážajúce, čo nám Hooper predniesol po jeho naturalisticky znepokojivom a čistokrvne hororovom originále.. No na strane druhej sa musím priznať, že som sa bavil, a to náramne. Na úvod treba ihneď podotknúť, že z Leatherfacea sa tento raz stáva totálne nezaujímavá, nudná a hlavne trápna postavička, neustále tancujúca s pílou nad hlavou ako taká buzna. Nejde z neho rešpekt ani strach.. Zato nový člen rodinky Chop Top, ktorého geniálne stvárnil Bill Moseley, bol jedným z dôvodov prečo ma ten film tak bavil. Dennis Hopper na zbesilej ceste za pomstou svojho brata (invalid z jednotky) s motorovkami bol tiež cool.. trafene cool, aby som to uviedol na správnu mieru. No a Caroline Williams... hm! chuťovka. Navyše praktické efekty a gore má na svedomí majster proper Tom Savini, čo (na dobu vzniku) automaticky znamená tú najvyššiu možnú kvalitu. 80% ()

Nedos.

Premyslim proc tomuhle dilu dat aspon jednu hvezdu. Asi to budou kulisy. Jinak je tenhle film tak pitomej a nudnej, ze ani nevim jestli chci vubec videt dalsi. ()

SNCIS

"Pane, pomoz mi porazit cizince, který kráčí vedle mě. Dej mi sílu... Pane, ukaž mi konec, ukaž mi to, čeho se bojím. Abych už necítil strach... Je to ďáblovo rejdiště a já ho zničím!" V roce 1974 vytvořil Tobe Hooper kultovní horor. Po 12 letech tvoří pokračování a sprasil, co se dalo! Celé to odehraje uječená šeredka Caroline Williams v tmavě modré minisukni. Hooper je tam všeho všudy 10 minut a scéna s Leatherface, když šermují motorovkami je ubohá. Jinak se tam vlastně nic neděje, takže takovej horor, nehoror. Je to zdlouhavé, nudné a místy trapné. Jedna hvězda za úvodní scénu se dvěma frajírkama, jinak je to píč*vina. - 10%. ()

gggggg odpad!

Jednotka mala nápaditosť a vybudovala si rešpekt, čo sa o dvojke povedať nedá. Ten kto zbúchal takúto blbosť, sa mal hneď po premiére obesiť. ()

Zyi

By making (still a veeery dark) fun of itself it lightens its means of inflicting terror to someone like me, who gradually is becoming exhausted of frightening myself by these means. ()