Izmo123

U třetího dílu sice pomohlo že do filmu nedali tolik nechutných momentů ale i tak to nějak nepomohlo změnit moje hodnocení protože první díl byl dobrý v tom že měl aji nějaký ty kreativní nápady ale tady není tolik nápadů jako v prvním díle kde byli sice trochu nechutné momenty ale přesto se našli nápady v komedii které byly vtipné, tady se rozhodli že dají po celém filmu jenom jeden vtip který se opakoval a to je ten kde se postavy mlátí a to bylo občas vtipné ale jak se to začalo opakovat tak už komedie začala upadat ale i tady se našli kreativní nápady které se povedly ale bylo jich málo, jsem rád že se u třetího dílu rozhodli dát u postav nějakou hloubku která byla občas povedená ale občas se taky snažily aby ty dojemné momenty byly zároveň aji vtipné, což občas kazilo dojem postav, jinak hodnotím: Postavy 5/10 Příběh 5/10 Komedie 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 5/10 ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

PeteBuck

Asi ako jednotka. 3 je málo, 4 veľa. Neviem. Aj keď sa tu zišli pri tvorcoch zvučné mená ako Zucker a Proft (neuveriteľné, že títo sú autori takých klasík ako Bláznivá strela či Horúce strely), nedopadlo to zrovna najlepšie. Ale nie je to ani katastrofa. Dejová linka je jasná, len je tu až príliš dlhých a často s dejom nesúvisiacich odbočiek (rap battle), poprípade je tam ešte trochu cítiť éru Wayansových. Akoby Zucker sám poriadne nevedel, ako to chce natočiť. Toto je asi príklad toho, keď človek prežije svoju užitočnosť. Aj keď to bola slušná komédia, viackrát som sa zasmial, režisér ani scenárista to nemali poriadne dotiahnuté. Ale rozhodne lepšie než dvojka a ako paródia taký ľahší nadpriemer. Inak keď som porovnal dabing a originál, tak dabing sa tentokrát absolútne nevydaril, Brabec dabujúci Nielsena bol v pohode, ale väčšina bola strašná. ()

ostre_pero

Ale nie. Čo ste už stratili zmysel pre humor? Podľa mňa ide o skvelú komédiu - avšak len pre tých, ktorí videli filmy Znamenia a Kruh. A ešte pre tých, ktorí sa vedia zasmiať. Parádna sranda... ()

Ghozies

Opet skvela parodie na hafo filmu, nejvic na Znameni, Kruh a 8 Mile.....spousta znamejch tvari je taky dost velky plus ()

freezer02

Zucker to pojal trochu jinak, než Waynasové a těžko říct, jestli je to ve výsledku lepší nebo horší, v každém případě ubylo vulgárního humoru a byl nahrazen takovým tím typickým zuckerovským. V každém případě jsem se skvěle bavil! 80% ()

Olafa

v rámci série to ještě ušlo, i když některé scény byly fakt trapné, ale to se od tohoto filmu dá očekávat. ()

AlBertzap

Tohle zbožňuju! jedna z nejlepších parodií vůbec. Abych si mohl dobře vychutnat a postřehnout všechny ty ujetosti a kraviny, tak jsem to musel vidět na dvakrát, ale i tak to nebylo na škodu. Co scéna, to nemístný vtip a to se mi líbí:D ()

CuriousGuy

Nejlepší díl v sérii Scary Movie. Naprosto nářezová je třeba parodie na 8 míli. Všichni herci si to zřejmě velmi užívali. Já vím, je to sračka, ale to mě neodradí od 4 hvězdiček. Já jsem se totiž královsky bavil ()

P@\/EL

Vynikající parodie z populální série filmů Scary Movie. Tentokrát si tvůrci berou na mušku řadu dobře známých, profláknutých filmů. Najde tu spousta srandovních, z nichž většina je opravdu bláznivých a jsou to vyloženě ptákoviny. Nicméně tenhle humor mě prostě baví, protože se u něj pořádně zasměju. Situační komika je dále doprovázena neméně povedenými hláškami. A ani se mi nezdá, že by byly některé fóry trapné. ()

Wildchild8

Jednoznačně nejlepší díl. Parodie na Kruh a Znamení je neuvěřitelná a scéna kdy promítnou onu "vražednou" kazetu mě naprosto odrovnala. Nasmál jsem se opravdu hodně :) ! ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé