vladi87

Možno tam bolo niečo skutočne vtipné, ale zvrátenosti majú navrch. Vrcholným "vtipom" bolo mlátenie malého chlapca. Proste hnus. ()

Riker odpad!

Jednička dobrá, dvojka už hodně ztrácí a u trojky jsem skoro usnul. Na čtyřku nemám odvahu se podívat. ()

májovec13

Tady cítím ducha starých dobrách pardoií. 1 a 2 byly příliš teenagerovské, tohle je přestě moje. Charlie Sheen a jeho "čůrací "(nic nechutného) scéna je boží, stejně tak Leslie Nielsen. V některých momentech sem se málem rozbrečel smíchy - psy se chovají divně apod...na tohle mi nešahajte;) ()

kedluben

sinusoida zábavy: chvíli hahaha - opravdové hahaha. o moment později se stydíte, že se na něco takovýho koukáte. vyberte si!! ()

superzurda

Na obalu stojí, že nejlepší filmy mají tři díly. Třetí díl mi přijde lepší než ten první. Je tu umíchán parádní koktejl Scary humoru a Zuckerova rukopisu. Rap battle, Koudy a Leslie Nielsen znou oživili padající sérii. ()

veverysiak

Táto časť sa mi pozdáva z celej série najviac, možno kvôli čerpaniu z viacerých originálov a ich veľmi slušného zladenia, možno kvôli vydareným dialógom, možno kvôli Anne, ktorá sa mi zdala už celkom dobre rozohraná, takže 80%. ()

TheKLF odpad!

Opět nuda ... asi sem nasáklej českými komediemi, ale zasměju se i americkým, ale musí to bejt humor a ne taková slátanina :-( ()

Holusacek

Nejlepší Scary Movie na trhu!!!Oproti minulému dílu nijak zvlášt extra trapné,sprostých výrazů značně ubylo a zábavy chvatně hodně přibylo.=75% kdo by to byl řekl,parodie se srovnává s normálními nadprůměrnými filmy!!! ()

Jack_F.

Asi nejhorší ze scary. Slabší tři. Tak když to byla parodie(mimo jiné) na "znamení", tak se není, co divit. :D ()

DansteR

Vážně???....Néé jenom si z vás dělám prdel :-D...Snad nejlepší parodie co jsem kdy viděl. Jasně, je to hodně přitažené a občas ten humor je naprosto otřesný, ovšem to všchno trumfne několik naprosto dokonalých scén či momentů...ať už je to dokonalý pan prezident nebo malej Cody. Vážně jeden lepší než druhý a o Samaře ani nemluvě :-D...parádní zábava kterou jsem viděl již několikrát. Klidně dám i 75% ()

Braga

Určitě nejlepší ze série Scary Movie, nazapomenutelný hlášky. Parodie na Znamení, 8mile, Kruh a hodně hodně dalších filmů. Je to dávno co sem to viděl naposledy Nejdřive sem film viděl doma, ale pak jsem se na něj zašel kouknout i do kina. Ten film, za to prostě stojí viděl sem ho mockrát a asi jěště mockrát uvidím Takže určitě tenhle film doporučuju. ()

ThePaul

Slušná paródia, samozrejme najlepší nástup s Charliem Sheenom, no aj scény s marťanmi neboli zlé. Oplatí sa pozrieť, nie je to až taká strata času. ()

Edgerton

Scény s Charlie Sheenem parodující Znamení jsou super, zbytek mě tolik nebral, ale rámci současnejch parodií to de. ()

brasek

Scary Movie 3 síce začalo dýchať novým a silnejším ťahom a za všetkým je Leslie Nielsen, dejovo však slabšie ako "dvojka". ()

Jayk19

Lepší než dva předchozí díly.Asi kvůli scénkami s Nielsonem.Na čtverku to stále nemá,ale pobavila hodně.Na odpočinkové dívání proč ne:) ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé