Dale

Najzábavnejšie na celom filme je duo Pamela a Jenny, ktoré si uťahujú samé zo seba, ešte pred začiatkom úvodných titulkov. Sheen a Nielsen už nie sú vôbec zábavní a jediný kto ma ešte občas pobavil bol malý Cody. ()

moviesfan

Ne ne, trojka mě moc nebavila. Chápu, že je zde opět notná dávka humoru, ale ten jde často mimo mě. Párkrát sice udeří správně, ale to už bohužel nezachrání od horšího průměru. ()

villon17

Vidět to v kině je asi mnohem lepší, protože se na to člověk dívá s větším nadhledem. Vážně se naprosto nesmí přemýšlet a dělat, že máme nějaké IQ, ale když se člověk připraví na to, že to bude ujetá a praštěná kravina, může se mu to líbit. ()

Marek1991

Tretí diel ma bavil snáď najviac. No tiež sa mnohokrát zadrhával, stále to nie je humor, ktorý mám rád, stále mi to príde ako pozmenený štýl k filmom o Horúcich strelách, ale celkovo tiež aj dosť podobné druhému dielu. Každopádne aj keď je to slabé a humor svojský, tak je to stále lepšie než mnohé iné paródie. ()

corpsy

Po bratoch Wayansovcoch sa série ujali tvorcovia kultových BLÁZNIVÝCH STRIEL a ŽHAVÝCH VÝSTRELOV. A je to badať. Ich humor nieje AŽ TAK vulgárny a nemorálny ako v predchádzajúcich častiach. Podarená paródia, ktorá však aj napriek účasti režiséra Davida Zuckera a scenáristu Pata Profta nedosahuje kvalít vyššie spomenutých komédií. ()

sidzej

Réžiu trojky prebral David Zucker a na filme sa to poriadne odzrkadlilo. Anna Faris s novým blonďatým účesom už nie je taká sexi a aj napriek množstvu hviezd, od Pamely Anderson, cez Charlieho Scheena až po Michaela Jacksona, je v celom filme iba jediná vydarená scéna za ktorú dávam tú hviezdičku. Zbytok filmu je zbytočný a brakový guláš, ktorý je navyše aj nevtipný! ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Kvalita šla oproti dvojce evidentně nahoru. Bylo znát, že to dostal do ruky jiný režisér, který se navíc na parodie zaměřuje. Vtípky nebyly nechutné, což bylo dobře, také účast Charlieho potěšila a rozhodně jsem se bavil lépe než minulý týden u dvojky. Na druhou stranu třetí díl nedosahuje takových "kvalit" jako díl první. 60% (with J.) ()

Kryton

Jelikož znamení je me pomalu nej , tak proto jsem se tak královsky bavil. Po Utopenci opět skvěla (sice malá) rolička Leslieho Nielsena: "Co by asi udělal prezident Ford (Harrison)" ()

jarkolar

Podle mě nejvydařenější z celé série Scary Movie. Film opět vyžaduje znalost pár hororů, aby divákovi "docvaklo" vše na co se odkazuje... od herců nemůžete čekat kdejaké výkony, ale myslím že do rolí sedí skvěle. Já osobně se dobře bavil. ()

themic

Jednička a dvojka byla dost nechutná a nepovedená, ale trojka se vydařila. Je vidět, že když to do ruky vezme David Zucker, tak s toho vyjde vtipná parodie na známé filmy. ()

Cimr

Je fakt, že ty rány do hlavy a podobně už mi docela lezou krkem. Ale jinak se tam najdou i perly (,,Podívejte se na tyhle fotky Cindy." ,,Ach můj bože, nic na nich není!" ,,Musíte to otočit..."). Samotný film bez extra dlouhých titulků má asi 70 minut, takže se to dá zvládnout a neurazí to. Asi je hloupost kupovat si to na DVD, ale podívat se na to v telce nikomu neuškodí. ()

Adman

Ale ano, tady se narozdíl od předchozího dílu točilo i pár vtipných scén např. "Děléj, zablokuj ty dveře lopatou... áááu moje koule" načeš mu jeho pomocník na jeho koule hodí 2 bowlingové koule "ááájjj ježišimaria" načeš on zese přiběhne se sochou ježíše, a vše se to odehraje v takové rychlosti že se ani nestíhám smát... 3. díl se natáčel společne se 4. tak uvidíme s čímpak příjdou. ()

Davson

Zucker opět boduje. SM3 sice zdaleka nemá na sérii Bláznivých střel, přesto nabízí velice ujetou, pitomou, úchylnou zábavu. Jen mě trochu mrzí, že Leslie Nilson se svou postavou (docela podobnou prezidentu Bensonovi ze Žhavých výstřelů 2) nedostal trochu víc prostoru, protože je to ten starý dobrý Nielson..."PROMIŇTE, MYSLEL JSEM, ŽE ZEŠLAPUJU BRZDU. NEBUDEME VOLAT POJIŠŤOVNĚ, VYROVNÁME SE." :-) ()

Sandiego

Nejlepší Scary Movie všech dob! Snad u žádné komedie jsem se tak nenasmál (samozřejmě, některé vtípky byly skutečně trapné, ale to, co předvádí Queen Latifah a můj miláček série Regina Hall mi prostě potrhalo bránici). Smál jsem se dokonce i českému dabingu! ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé