poster

Animatrix

 • USA

  Animatrix, The

 • Slovensko

  Animatrix

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2003, 101 min

 • petaspur
  ****

  Animovaný sběr útržkovitých poznatků, ale i doplnění základních znalostí o místě zvaném Matrix. Divák si může užít důsledky namyšlené nadřazenosti lidské rasy nad opovrhovanými stroji, trochu boje mezi znepřátelenými stranami a spoustu úžasné animace, jejíž exhibiční úlety však občas trochu brzdí příběh. Pro můj pokřivený úhel pohledu byly nejlepší povídky - Detektivní příběh a Světový rekord.(22.3.2010)

 • MISSha
  *****

  Tyhle povídky pro mě znamenaly tak-zvaně střípky toho co se do filmového Matrixu a pokračování nevešlo a byla jsem velice spokojená s opravdu velice zdatně a řemeslně odvedenou prací,která místy doopravdy brala dech. Z celých 9 povídek mě nejvíce zklamal SVĚTOVÝ REKORD,který mi nesedl jak dějem tak samotným zpracováním (za ***).Poté PŘIJIMACÍ ZKOUŠKU a PROGRAM bych hodnotila do dokonalosti nedotaženými takže za ****.U zbývajících 6 povídek převažuje plný počet,a víc než pět hvězd (kdyby to tak šlo) bych dala DRUHÉ RENESANCI 1. ČÁSTI a 2.ČÁSTI a DETEKTIVNÍMU PŘÍBĚHU u kterých mi ohromením padala čelist.(4.10.2009)

 • berg.12
  ****

  Skvěle povedený komentář k Matrixu. Na rozdíl od dvou pokračování si dovolím tvrdit, že i jeho součást. A navíc s exkurzem do anime tvorby. Škoda, že film nevyhnutelně funguje jen spolu s Matrixem.(15.4.2005)

 • ripo
  *****

  Perfektné krátke snímky s fantastickou animáciou a s dejom súvisiacim s Matrixom (viac, či menej )(18.7.2008)

 • Davies182
  *****

  Série přiběhů ze světa matrixu, která musí svou rozmanitostí nadchnout každého normálního člověka. Nejméně se mi paradoxně líbil Poslední let Osirise, oproti ostatním kraťasům je to slabota, animace není vše.(8.1.2008)

 • - Tvorba filmu začala, keď boli bratia Wachowski na turné v Japonsku, kde predstavovali film Matrix. (Mihail123)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace