Král Škorpión

The Scorpion King

Kráľ Škorpión

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo / Belgie, 2002, 92 min

Hustá akční podívaná se sympatickým hlavním hrdinou. Plná akce, akce a zase jen akce a krásné čarodějky:) Filmařům se dokonce podařilo skloubit, tak jako v Mumii humor a akci (Sommers se nezapře). Nic jiného jsem taky od toho filmu neočekával a to jsem dostal.(4.12.2005)

Já si nemůžu pomoct, ale pohled na Dwejna je fakt moc legrační. To jeho zdvižené obočí a rádoby drsný výraz mi způsobuje cukání ramen a upřímný úsměv na rtech. A může za to jeden nejmenovaný uživatel! Každopádně tisknout se k němu na velbloudovi by za každých okolností nemuselo být až tak špatné, naopak. Teď mám na mysli toho herce, přirozeně. Klidně bych s ním po vzoru Kelly Hu v tom pouštním stanu ztratila i svou čarodějnou moc. Líbilo se mi jak řekl čarodějce, že si svůj osud píše sám, když za ním přišla plná strachu z budoucnosti. Osobně jsem na takové příjemné, dobrodružné blbinky dělaná, takže mě film neotrávil, ale pobavil a tak to má být.(15.6.2015)

• bassator

40%(5.3.2009)

Conan Barbar v novšom prevedení ako rozprávka pre dospelých(22.9.2006)

První rubárna pro The Rocka a rozhodně ne špatná, i když takový o něco víc přiblbý než se sem hodí, ale i tak dobrá zábava a tu a tam to nabídne oživení vzpomínek na Barbara Conan, ale samozřejmě jen tak zlehka a ještě v humorným hábitu. Nicméně M. C. Duncan tam něměl co dělat(25.2.2008)

• - Dwayne Johnson vo filme zabije 39 ľudí. (m.a.t.o.)

• - Dwayne Johnson se jako král Škorpion objevil už ve filmu Mumie se vrací, kde zaujal natolik, že se rozhodlo natočit o něm samostatný film. (HappySmile)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 105. (Zdroj: ČSFD.cz)