Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *****

  Představte si, že máte mládí za sebou a dejme tomu ve dvaceti jste pochopili, že z Vás už žádný sportovec nebude, což Vás mrzí, protože jste na to třeba i měli, ale vykašlali jste se na to. Vítězové a poražení je film, dejme tomu, takový, že Vás na necelé tři hodiny uzemní, a ukáže, co by Vás mohlo potkat, kdyby jste se slavným skutečně stali. Dřina, píle, dřina, dřina, a taky problémy, které k tomu, že jste slavní beze sporu patří. Oliver Stone podle mě natočil film, který předběhl nepatrně dobu. Když sleduju, jak dneska v televizi o přestávkách vysílají reklamy na Nike, zobrazující fotbal v nové dimenzi, z pohledu hráče, tak se po tomhle musím smát. Jestli tohle je originální, tak na čem si Vítězové a poražení stojí? Každopádně to bych přeháněl. Reklama je to parádní, ale Vítězové a poražení rozhodně o chlup lepší. Ukázali mi jak to ve světě šoubyznysu a slávy vypadá a já pochopil, že stačí nahlédnout, ale být součástí je jen pro odvážnější povahy než jsem já.(12.11.2008)

 • Faye
  ****

  .. „ V téhle hře musí jít o něco víc než jen o vítězství“. Filmy ze sportovního prostředí u mě většinou narážejí na jeden zásadní problém. Neznám pravidla. Ale Stone mě vtáhnul do hry tak, že jsem na chvíli dokonce uvěřila, že bych americký fotbal dokázala sledovat i v TV. Tým, kterému se nedaří a samolibý sólista, který byl ještě včera nula, ale má nečekaný úspěch, jenže jeho chování vede ke konfliktům s trenérem i spoluhráči. .... .„Vedl jsi mančaft, ale šli za tebou? Něco ti řeknu. Fotbal tě naučil frajeřit, kecat kraviny, rvát se. A co dál?“ Tvrdá hra, kde je důležitá spolupráce, ale i loajalita, kde není místo na osobní ambice. U Al Pacina jsem na jeho tradičně skvělý výkon zvyklá, ale Cameron Diaz většinou vnímám jen jako pohledný doplněk filmu ..... a byla vynikající.(21.5.2006)

 • Djkoma
  ****

  Skvělí film od geniálního tvůrce. Opět výborně hrající herci. Ty 4* jsou spíše 4 1/2* , protože do 5* mě stále něco schází....(17.7.2004)

 • golfista
  *****

  Nedokážu posoudit, jestli je zákulisí americkéhofotbalu až tolik "zkažené", ale Stoneova režie je úžasná. Když si přidáte jako vždy skvělého Al Pacina a Cameron Diaz ve své nejlepší roli, pak je o kvalitní podívanou postaráno.....Poté, co jsem si pořídil tenhle film na DVD a mohl si ho vychutnat v celé parádě musím "přitlačit". Skvěle vybraná a použitá muzika !(27.12.2003)

 • DaViD´82
  ***

  Zápasy samotné sice mají tu správnou šťávu, herci jsou dobří, Stone to celé kočíruje suveréně, ale tak nějak tomu chybí něco co by Vás strhlo... Takto jsou Vítězové a poražení pouze zajímavým příspěvkem do nekonečných řad sportovních dramat.(15.8.2007)

 • - Roli Al Pacina si také mohl zahrát Clint Eastwood, ale jelikož se chtěl ujmout i režie, byl odmítnut. (HellFire)

 • - Ve filmu je přes 3 000 střihů. Střih vychází na každé 3 vteřiny. (Dr Lizal)

 • - Herec James Caviezel hral vo filme syna Tonyho D'Amata. Jeho scéna je však z filmu vystrihnutá a k videniu je na DVD. (fishki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace