Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  *****

  Narozdíl odvětšiny lidí tady asi americkému fotbalu aspoň trochu rozumím, dokonce bych řekla, že mu rozumím ještě o něco víc, než jeho evropské obdobě (soccer, jak by řekli Amíci, pro nás prostě fotbal). Zpočátku mi tedy, narozdíl od ostatních, vadily rychlé záběry s kamerou bez stativu, protože jsem nemohla "sledovat hru" tak, jak ji znám z televize, no po chvíli jsem si zvykla. Myslím, že můžu bez obav tvrdit, že se jedná o ten nejlepší film z prostředí fotbalu, už jenom proto, že nic není černobílý; ani jeden z hlavních hrdinů, ať už v podání Jamieho Foxxe nebo Al Pacina rozhodně není typicky kladnou postavou. Navíc film ani nesleduje hru jako takovou, ale spíš to, co se odehrává v jejím pozadí. A od neidealistického režiséra, jakým je Stone nemůžeme čekat, že z celého týmu udělá svatoušky, právě naopak (moc se mi líbila role Jamese Woodse a to jak zamlčoval zranění hráčů). Prostě, co se mě týče, jeden z těch nejlepších sportovních filmů, ne-li úplně ten nejlepší... P.S. Quaidovi role stárnoucích sportovců neskutečně seknou ;-) Dodatek 25. března 2008 Jeden z mála filmů, které u mě v průběhu let zůstávají na špici. Když jsem ho viděla poprvé, nezajímal mě nějaký Oliver Stone, Al Pacino, Dennis Quaid nebo James Woods; dnes se všichni z výše jmenovaných řadí k mým nejoblíbenějším filmovým tvůrcům / hercům. Any Given Sunday je v každým okamžiku nabouchanej film, rozhodně žádná rozvleklá nuda pro intelektuály, a přitom (což je až neuvěřitelný) nepostrádá nějaký vnitřní smysl a inteligenci. Už jen kvůli tomu si ho kdykoliv ráda pustím znovu a už se nemůžu dočkat, až si v Anglii seženu jeho dvoudiskovou edici.(27.1.2007)

 • Gilmour93
  ****

  Večírky, hérečky, píchání, chlastání, filmování, omdlívání (bolestí), utišující injekce a pokud nejste nucen ukončit kariéru - Neděle je tady a vítěz bere vše! Profík z NFL to holt nemá jednoduché.. Stoneova testosteronová jízda z prostředí amerického fotbalu vás pohltí nezměrnou energii, jenž je tvořena hudbou (za všechny Fat Boy Slim: Right here, right now), ďábelským spádem a hereckými výkony. Al Pacino zkrátka boduje, i kdyby trénoval dívčí tým vybíjené z katolické školy..(29.8.2008)

 • ripo
  ***

  Je pravda, že Al Pacino sa v role coacha rochnil, hral to tak, akoby už mal za sebou aspoň 4 sezóny v NFL .... Strih, kamera i hudba boli brilantné, avšak mierny chaos, ktorý mám z amerického futbalu ma oberal o to, čo dávalo tomuto filmu vyššiu pridanú hodnotu ....(31.12.2007)

 • Aluska88
  ****

  Po většinu času sledování tohoto snímku jsem (pod)vědomě přemítala nad tím, jaký a co by tento film byl bez Al Pacina. K jeho herectví není co dodat. Zbytek skvěle doplňují Jamie Foxx, Cameron Diaz a také Aaron Eckhart. Precizně a špičkově vykreslený svět amerického fotbalu a všeho okolo něj. Skvělá kamera, dialogy a zpracování mi nedovolily, abych se, byť jen na chvíli, nudila. Taktéž oceňuji perfektní výběr hudby, za zmínku stojí kupříkladu Right Here Right Now od Fatboye Slima či Paranoid od Black Sabbath. Zcela jsem byla zachycena do toho fotbalového světa plného peněz, slávy, žen, pití a boje. Boje o vítězství, o slávu, o touhu a sny.(29.3.2010)

 • Boss321
  *****

  Vynikající snímek z prostředí amerického fotbalu, který jasně poukazuje na to, že nezáleží na jednotlivci, ale na celém týmu. Oliver Stone umí udělat opravdický zážitek snad ze všeho. Al Pacino zahrál na výbornou jako vždy. Jamie Foxx potvrzuje pověst jednoho z nejtalentovanějších herců současnosti a Al Pacinovi sekunduje skvěle. Bohužel Cameron Diaz podle mě nebyl moc dobrý tah a na jejím místě si umím předstat sto jiných a vhodnějších hereček. Fotbalové zápasy jsou natočeny naprosto fantasticky a při závěrečném jsem snad ani nedýchal i přesto, že jsem vědel kam snímek směřuje. Váhám mezi čtyrmi nebo pěti hvězdičkami, protože stopáž mi připadala hodně přepálená, ale za mého oblíbence Pacina dávám pět........(14.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace