Skvělí film od geniálního tvůrce. Opět výborně hrající herci. Ty 4* jsou spíše 4 1/2* , protože do 5* mě stále něco schází....(17.7.2004)

Úvodní půlhodinka se dá zařadit mezi nejsilnější filmové momenty co jsem kdy viděl. Bobasticky nasnímaný zápas, do toho nabušená muzika a skvělá Stoneova režie zarazí do sedaček způsobem nevídaným. Když se k tomuhle přičte skvělý scénář, perfektní akční kamera a brutálně střižené scény zápasů, kdy bahno a krev stříká až na kameru, vyjde nám jedna z největších bomb sezony majíc nejen chytlavý vizuál, ale i silnou výpovědní hodnotu, pokud člověk umí číst mezi řádky.(30.12.2004)

Oliver Stone proste dokaze natocit zajimavy film i o pro nas prakticky neznamem fenomenu jakym je americky fotbal. Jeden z nejlepsich sportovnich filmu, i kdyz se o pravy sportovni film ani vlastne nejedna.(31.7.2002)

• - Během posledního zápasu Miami Sharks se vedle hlavní manažerky klubu Christiny Pagniacci (Cameron Diaz) objeví sám Charlton Heston, oscarový Ben Hur. Právě v této historické roli z roku 1959 ho vidíme ve filmu ještě jednou, a to v televizi ve scéně rozhovoru trenéra Tonyho D'Amata (Al Pacino) s vycházející fotbalovou hvězdou Williem Beamenem (Jamie Foxx). (Aelita)

• - Al Pacinova postava trénera bola ponúknutá aj Robertovi De Nirovi. Ten odmietol. (fishki)

• - Jelikož je Oliver Stone fanouškem San Francisca, uvidíte ve filmu několik odkazů na hru, kdy San Francisco vyhrálo šampionát se Sharks. (HellFire)