Soundtrack Richard Horowitz a Paul Kelly: 1. Who You Gonna Call - Missy Elliott [4:08] ,2. Reunion - Capone/Noreaga [4:41] ,3. Never Goin' Back - Mobb Deep [3:37] ,4. Sole Sunday - Goodie Mob/Outkast [3:59] ,5. Shut Em Down - LL Cool J [3:20] ,6. Shut Up - Trick Daddy/Deuce Poppi/Trina [4:21] ,7. Any Given Sunday - Jamie Foxx/Guru/Common [3:59] ,8. Whatever It Takes - P.O.D. [4:03] ,9. F**k That - Kid Rock [3:41] ,10. Be A Man - Hole [3:18] ,11. My Niggas - DMX [1:05] ,12. Jump - Mystikal [4:07] ,13. Move Right Now - Swizz Beatz/Eve/Drag-On [3:46] ,14. Why - Godsmack [3:15] ,15. Stompbox - Overseer [4:08] ,16. Any Given Sunday Outro - Jamie Foxx [2:32],(13.5.2011)

Skvělí snímek o amerkém fotbalu a hlavně jeho zákulisí ve strhujícím tempu, které dyktují vytečně natočené zápasy a skvělí výkon Al Pacina.(15.12.2003)

Tři hvězdy za krásně fyzický pocit ze hry a nějaký ten Pacinův proslov. Jinak je to ale zoufale stylově rozesraná záležitost. Zastaralá, možná? Je mi líto, ale přesně tak to na mě padlo.(7.4.2011)

Skvělé záběry ze zápasů, hudba, která dodává tu pravou atmosféru, rychlé prostřihy do života hráčů, skvělý Al Pacino jako trenér, který by pro mužstvo dýchal, to jsou Vítězové a poražení (mimochodem divný překlad názvu). Možná mi trochu vadili ti dva napravení (manažerka a quaterback). Na to, že mi americký fotbal vůbec nic neříká, je to velmi slušný film. Scéna s okem na trávníku je hodně drsná.(3.7.2005)

Stone dokazuje, že když chce, může natočit i relativně zábavný film bez politiky. Snad jen stopáž mohla být kratší. Cameron Diaz ukazuje, že má na to, držet krok i s Al Pacinem!(20.5.2002)

• - Ving Rhames a David Duchovny odmítli nabídky k účasti na filmu. (HellFire)

• - Jako diváci se ve filmu objevili žáci z okolních škol. K prázdným sedadlům se přivázaly lepénkové krabice s balónky, aby vypadaly jako v pohybu. (HellFire)

• - Jelikož je Oliver Stone fanouškem San Francisca, uvidíte ve filmu několik odkazů na hru, kdy San Francisco vyhrálo šampionát se Sharks. (HellFire)