Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  *

  Takto sa vraždí kult. Okrem Monicy a Merovigniana o ničom. Prečo preboha musia byť v každom mainstreame plačúce a špinavé deti ?(21.1.2005)

 • Flipper
  ****

  Viac emócií pri obrane Zionu, menej efekto vizuálnych bulshitou a nejaký ten lepšejši záver. Ku koncu som už nevedel, či som v Matrixe, či na prechodnej stanici medzi matrixom a reálnym svetom, alebo totálne v prdeli... Just vo full HD stojí za všetky drobné(12.2.2007)

 • flanker.27
  odpad!

  Přísloví říká: "Kdysi jsem byl velmi domýšlivý, ale teď už nemám chybu." Matrix těch chyb nakupil za dobu své trojjediné existence tolik, že zbyla jen namyšlená hrouda hnoje zabalená do celofánu.(13.9.2011)

 • Renton
  ***

  Scénář: Andy Wachowski, Larry Wachowski .. ... bohužel! Kdybych tušil, že tato pseudo trilogie dopadne takhle, tak jsem si nejspíš vzal pilulku MODROU! Tentokrát mě moc neberou ani triky a už vůbec ne dialogy.. Ach jo! Producent a autoři si totiž vzali pilulku ZELENOU s obligátním symbolem $. PS: a s tou "Trilogii" je to vlastně taky kec, zejména to, že to tak zamýšlely od začátku a navíc Rel & Rev jsou pro mě vlastně jen jeden (sice dlouhý ale jeden) film. Prostě nás „one Matrix“ fanoušky neuspokojili, ale to bude asi těmi vedlejšími účinky zelené pilulky...(7.2.2005)

 • Matty
  *****

  Teprve díky fundovaným rozborům druhých a doplnění svých znalostí filozofie (zejména východní) jsem si uvědomil, o jak promyšlené zakončení trilogie jde. K vlastní škodě je zároveň nejméně "user-friendly". 90% Zajímavé komentáře: Douglas, Tetsuo, tron, Legas, Tomislav, MilesTeg, kolikasp, HawkeyP(28.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace