• Marius

Takto sa vraždí kult. Okrem Monicy a Merovigniana o ničom. Prečo preboha musia byť v každom mainstreame plačúce a špinavé deti ?(21.1.2005)

Viac emócií pri obrane Zionu, menej efekto vizuálnych bulshitou a nejaký ten lepšejši záver. Ku koncu som už nevedel, či som v Matrixe, či na prechodnej stanici medzi matrixom a reálnym svetom, alebo totálne v prdeli... Just vo full HD stojí za všetky drobné(12.2.2007)

• flanker.27

Přísloví říká: "Kdysi jsem byl velmi domýšlivý, ale teď už nemám chybu." Matrix těch chyb nakupil za dobu své trojjediné existence tolik, že zbyla jen namyšlená hrouda hnoje zabalená do celofánu.(13.9.2011)

Scénář: Andy Wachowski, Larry Wachowski .. ... bohužel! Kdybych tušil, že tato pseudo trilogie dopadne takhle, tak jsem si nejspíš vzal pilulku MODROU! Tentokrát mě moc neberou ani triky a už vůbec ne dialogy.. Ach jo! Producent a autoři si totiž vzali pilulku ZELENOU s obligátním symbolem $. PS: a s tou "Trilogii" je to vlastně taky kec, zejména to, že to tak zamýšlely od začátku a navíc Rel & Rev jsou pro mě vlastně jen jeden (sice dlouhý ale jeden) film. Prostě nás „one Matrix“ fanoušky neuspokojili, ale to bude asi těmi vedlejšími účinky zelené pilulky...(7.2.2005)

Teprve díky fundovaným rozborům druhých a doplnění svých znalostí filozofie (zejména východní) jsem si uvědomil, o jak promyšlené zakončení trilogie jde. K vlastní škodě je zároveň nejméně "user-friendly". 90% Zajímavé komentáře: Douglas, Tetsuo, tron, Legas, Tomislav, MilesTeg, kolikasp, HawkeyP(28.3.2005)