Ve druhém filmu ze série Bláznivá střela se policejní poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) účastní slavnostní večeře v Bílém domě, kde má obdržet cenu za zastřelení tisícího drogového dealera. Na večeři je pozván také doktor Albert S. Meinheimer, s nímž se prezident Bush právě domluvil na nové energetické politice podporující alternativní zdroje. To se ale nelíbí zlotřilým představitelům tradiční energetiky (uhelného, ropného a atomového průmyslu.) Spojí proto síly s mazaným ničemou Quentinem Habsburgem, aby naplánovali Meinheimerův únos a na jeho místo dosadili dvojníka, který by vedl politiku v souladu s energetickou lobby. Ve Washingtonu se známý policista rovněž znovu setkává s bývalou přítelkyní Jane Spencerovou (Priscilla Presleyová), která v současné době pracuje v ústavu pro výzkum využití energie, a má pocit, že se tam dějí nějaké prapodivné věci. Frank se pustí do vyšetřování a zanedlouho narazí na neklamné známky toho, že i v této oblasti existuje mafie, prosazující své zájmy... (Cinemax)

májovec13

Odhoďte zbraň a vyjděte ven s rukama nad hlavou, nebo vyjděte ven a odhoďte zbraň. Pořadí nechám na vás. Ale pamatujte si dva základní kroky - vyjít ven a odhodit zbraň. ()

Orgic

Podle mého lepší než jednička. Co však filmu dost ublížilo je nový (televizní?) dabing se kterým hlášky nemají takové kouzlo jako tehdy na VHS... ()

kishi_SO

dlho som vahal nad hodnotenim. Slabsie ako jednotka, ale nesmiat sa na vtipkoch ako: "naposledy som si uzil tolko sexu ako veduci skautov na letnom tabore alebo co mohol v tej stvrti hladat? Sex Franku, nie dakujem ponahlame sa" mi nedalo a panovi Nielsenu skladam poklonu. Tak vymlety pohlad a gesta nebude mat asi nikto uz nikdy :D ()

Flamik

Kolik zvířat uteklo? - jéé vám to ale sekne - Je vám jasné že kvůli vám obsazují celé město uřvaní paviáni? - ale není to spíš chyba voličů? Volné pokračování jedničky, které je taky nabité hromadou vtipu. ()

Scaevola

Promyšlenější scénář začíná vykrádat sám sebe a nutně navazuje na předešlý díl, což naštěstí vede k novým střeštěnostem. Ale intensita vtipu povážlivě klesá. ()

unclejack

Oproti jednotke značný pokles. Na jednej strane nie taký, aby prestal byť Leslie Nielsen vtipný, na strane druhej zápletka s Richardom Griffithom vždy zaváňala čímsi laciným. Nechýba nadhľad a množstvo vydarených, skutočne vtipných scén, ale jednotka bola jednoducho o triedu lepšia. S tým tvorcovia holt už nič nenarobia. ()

Desmi

Leslie Nielsen je prostě hovado, který mě baví. Podobný komedie naprosto o ničem sice moc v lásce nemám, ale Leslie mi tak nějak nevadí. Je ale fakt, že je to až moc velká oddychovka, která skoro hraničí se ztrátou času. Ne, vlastně je to ztráta času, ale člověk ho nějak ztratit stejně musí, ne ?! ()

lukas.barbuscak

"Hector Savage. From Detroit. Ex-boxer. His real name was Joey Chicago. - Oh, yeah. He fought under the name of Kid Minneapolis. - I saw Kid Minneapolis fight once. In Cincinnati. - No you're thinking of Kid New York. He fought out of Philly. - He was killed in the ring in Houston. By Tex Colorado. You know, the Arizona Assassin. - Yeah, from Dakota. I don't remember it was North or South. - North. South Dakota was his brother. From West Virginia." Geniálne. :) ()

Kontryhelka

Tady opět nejde hodnotit jinak než plným počtem. Vtipná,ztřeštěná a hláškama prošpikovaná komedie s výborným Lesliem. Ten dědek je prostě pro tyhle role stvořenej. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely