Opět jsou tady a lepší než kdy jindy! Nezdolní Cleveland Indians, kteří se z konce tabulky dostali až na její vrchol. Ve ztřeštěné sezóně první ligy se nyní potýkají se slávou i s požitky z ní vyplývající. Lehkomyslný nadhazovač Rick Vaughn (Charlie Sheen), chytač Jake Taylor (Tom Berenger), samolibý polař Roger Dorn (Corbin Bernsen) a další jsou v tomto zábavném pokračování připraveni ke zcela novým dobrodružstvím. Harry Doyle (Bob Uecker) je opět ve své kabině s barvitými komentáři, majitelka týmu Rachel Phelpsová
(Margaret Whittonová) intrikuje na plný plyn a Randy Quaid se připojuje k této sestavě jako skvělý ukecaný fanoušek. (Warner Home Video CZ)

Boudyy

Srovnatelné s jedničkou. Zábavné, příjemné herecké obsazení, avšak klišovité. Přesně to byla jednička a je i dvojka. Jde však především o komedi a já se u mnoha podařených scén a hlášek prostě bavil, takže za čtyři. ()

vieriX

Obsazení skoro stejné přibyl akorát jeden číňan do týmu, který mě, ale vyloženě otravoval zápletka vychází z prvního dílu, ale už to nejsou neznámí hráči, ale vítězové ligy. Je to o něco slabší než první díl ale ne zas tak o moc. Tahle série mě prostě baví a song Wild-Thing mi zvoní v uších ještě teď. ()

Wlczak

Jedničku mám rád, skvělá oddychovka. Jasně dvojka je slabší a už na začátku je úplně jasný jak se celý děj bude vyvíjet, ale čert to vem. Takže si dejte oběd, pohodlně si lehňete na gauč a klidně si tu dvojku pusťte. :) ()

Slam7

Věděl jsem, že to bude horší díl než jednička(která byla bezkonkurenční), ale nečekal jsem, že takovym rozdílem! Sheen a Berenger, ti byli v pohodě, ale určitě hodně chyběl Wesley Snipes, Omar Epps ho prostě nemohl plnohodnotně nahradit. Cerrano jako usměvavej mnich mi moc nesedl a ten japonskej vykuk mě vyloženě "sral". Na druhou stranu se mi moc líbil ten mladej nováček, ani nevim jak se jmenoval, ale ten byl dobrej...vlastně sem se smál skoro jenom jemu a jeho kecům...v číslech dávám takovejch 55%. Trochu se bojim podívat se na trojku ()

VanBradley89

Slabší než první díl, ale ne o tolik. Hoši jsou zpět a jsou jiní. Alespoň ze začátku. Ale nakonec si uvědomí, co mají a zase vyhrávají. Zápletka s tou majitelkou mi přišla až moc násilně naroubovaná a byla i úplně zbytečná. Zamrzela absence Snipese, nic proti Epssovi, ale Wesley byl Wesley. Cerrano, ač změnil náboženství byl v některých momentech vtipnější než minule. Skvělý byli i posily Tanaka a hlavně proslov toho kluka k Sheenovi po rozchodu. Snad nemusím dodávat, že komentátor opět válel. ()

Flamik

"Ženy, nemůžeme bez nich být a oni nemůžou čůrat ve stoje.".. ala pokračování jedničky, které neztratilo na vtipu. ()

maxELfilmy

První díl je super zábavná sportovní komedie. Tohle je o kus slabší. Příběh je jenom větší jednička. Humor pořád funguje. Bohužel jsou tam pár nových postav, který nedostanou pořádný prostor. Ale komu pořádně vadí, že v komedii nejsou moc dobrý postavy. Samozřejmě baseballové zápasy jsou na filmu nejlepší. Škoda jen, že tam není Wesley Snipes. Jinak je to jen ok pokračování jedničky. Celkově 6,5/10 neboli 3/5. ()

Beliel

O malinko slabší jak jednička, ale skvěle jsem se bavil. Filmy o sportu mám velmi rád a zde jsem si ho užil dosyta. Scénář se dal lehce předvídat, ale byl podán obstojně a ten americký konec...Jak jinak Happy End :-) ()