Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1

Účinkují:

Série(46)

oasismanik

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Vychcaný, arogantný zmrd, ktorý sám seba nazýva Fairplay, obrovský fúzatý človek s výzorom ľudoopa Rupert, holý, tučný gay Hatch, nádherná Amber s najkrajšími zelenými očami, vyjebanec Boston Rob, Yul Kwon, najlepší vodca kmenu Andrew Savage, uplakaná citlivka, ktorá sa bojí vtákov, nabratá opica Osten, najobľúbenejší a najnenávidenejší Russel, extrémne príťažlivá Sugar...nedá sa ich nemilovať, reálny ľudia v nereálnych situáciach, momentálne na tom dosť "ujíždím" a moc ma to baví, viac ako keď som mal 11 rokov a bola prvá séria, ani som nevedel, že sa to ešte stále natáča. No a Jeff Probst samozrejme, najvačší sympaták. ()

angel.CZ

Jeden z mých nejoblýbenějších seriálu už před 10ti lety, jen jsem hapoměl hodnotit. teďka mi to prima cool připoměla. Skvělá realitka plná intrik, taktiky a života. Skoro jako venezuelská telenovela, jen o 70% větší hodnocení... za mě 95% !! ()

Zebrowski

Borneo 70%, Australian Outback 60%, Amazon 80%, Pearl Islands 101% - myslim, že roztomilej pelikán vraždící dvoumetrovýho černocha s mačetou je asi nejlepší věc, kterou sem kdy v životě viděl :-), All Stars 101%, Cook Islands 90%, Fiji 90%, China 85%, Palau 70%, Micronesia 95%, Samoa 95%, Heroes vs. Villains 95%, Redemption Island 85% ()

Katte

Musím ze 4 hvězdiček pozměnit na 5.. neb "seriál" a ještě k tomu "reality show" která si mě dokáže udržet tak dlouhou dobu a v každé sezóně mě něco, nebo někdo překvapí.. si nic jiného než 5* nezaslouží :-) ()

Mikes.K

Nejoblíbenější pořad, možnost zkusit si to na vlastní kůži, beru to hned! Viděno 25 sérií a tím to určitě nekončí. ()

Ludo444

Reality show ktorá je ostatným sračkám s týmto titulom vzdialená o pekných pár svetelných rokov. Najväčší rozdiel asi je, že tu nie je zavretá banda debilov v nejakom luxusnom baráku, kde sa dá akurat sledovať tá ich debilita. ()

WolfIssen

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Tak jsem se na to musel podívat znovu, tenkrát, když to bylo v tv poprvé, neviděl jsem celou sérii. Až na pár jedinců, nijak charakterově výrazné. Určitě to měl vyhrát Rudy, už jen za to, jak někteří lidi, když chtějí, dokáží v 72 letech vypadat a navíc vydržet více jak měsíc ve zhoršených podmínkách. Jinak tato série je tady špatně popsaná v sekci hrají a má špatný plakát. ()

applestar

RUSSELL HANTZ! BUĎ JSTE SEMNOU NEBO PROTI MĚ! A KDYŽ JSTE PROTI MĚ, JDETE DOMŮ! Nejlepší z nejlepších. Viděl jsem skoro všechny řady a není lepšího hráče. Když hraje Russell je radost se dívat a pořad mě díky němu neskutečně baví. Je velká škoda, že to ani jednou nevyhrál. Ještě se mi hodně líbil Boston Rob a jeho hra. Jeff Probst super moderátor, bez něj by to nemělo to správné kouzlo. Tenhle pořad prostě žeru. Všem doporučuji, co máte rádi vzrušení a neskutečné intrikářství lidí co udělají naprosto cokoli kvůli miliónu babek (Jonny FAIR PLAY a jeho mrtvá babička). ()

Syna.1990

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nejlepší reality show co znám. Baví mě sledovat, co lidi dokážou udělat pro milion dolárů. Líbí se mi, jak vytvářejí aliance a následně je podvádějí. Lžou, intrikujou a sem tam i kradou. Výzvy o imunitu jsou taky super a kmenové rady jsou občas dobrej masakr. Celou show nás ještě k tomu provádí vynikající moderátor Jeff Probst. ()

DjsVorel

Americký Survivor s Jeffem Probstem, to si nechám líbit. Skvěle vymyšlené a upřímně mít koule, tak se snad i přihlásím. Jen jsem trošku zaujatá proti afektovaným Američanům, takže bych na to asi neměla. Některý díly jsou legendární! Moji oblíbení hráči: Boston Rob, Ozzie, JT, Tyson, James, Ruppert atd... ()

ostravak30

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Kdo přežije, byť má již mnoho sérií a mohlo by se tak zdát, že už nic zajímavého nemůže nabídnout, má jednu důležitou výhodu, proč je vlastně stále tak zajímavý. Jsou to lidé. Přestože se někteří stále do Survivor vrací, a já si myslím, že není úplně spravedlivé, aby někteří měli možnost hrát i čtyřikrát zatímco jiní museli patnáctkrát poslat přihlášku, aby byli vybráni, objevují se noví a noví soutěžící a každý má jiný charakter, jiné zkušenosti a jiné uvažování. Proto každá série přirozeně probíhá jinak a je jinak dramatická a má jiný vývoj. A nejspíš proto se asi nikdy neomrzí. Já ale vidím i další potenciál a aspekty této soutěže. Mnoho lidí, a to i těch, kteří patří mezi pasivní soutěžící u TV, totiž dožene k zamyšlení se nad tím, že teplo, voda, jídlo i pohodlí nejsou zadarmo a že to vše nemusí být nutně automatické. To, co my v domácnostech máme, na mnohých místech světa postrádají. A je zábavné sledovat i to, jak si to někteří soutěžící neuvědomují a leckteří dokonce reality show profňukají. Survivor jsem si každopádně zamiloval od prvopočátku a přestože každá série má své pro a proti a některé věci jsou k zamyšlení, původní myšlenka je skvělá a nekonečně zábavná. ()

PaulCZE

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Staré série určitě za shlédnutí stojí a některé jsou dost vtipné, postupem času to celé bohužel vygradovalo do naprosté obludnosti - hru ničící nápady, "sociální experimenty" a ubohé politické agitace od soutěžících navíc živené produkcí pořadu.. ()

PlysovyMacko

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nechapem sutaziacich, ktori chcu hrat ferovo a radsej prehraju ako keby klamali. Ked neni pravidlo ze musite hrat cestne a ide o milion, mali by pouzit vsetky dostupne zbrane. Najlepsia seria bola Heroes vs Villians a najlepsi hraci Russell Hantz, Sandra, Parvati a Rob. Velmi ma bavili. ()

bigbadboy odpad!

Jak moc "drsný" může ostrov být, když okolo vás celý den pobíhá padesát kameramanů? (Ti určitě nestrádají) ()

Vica

Rozhodne najlepšia reality show akú som mala možnosť vidieť. Výborne postavený prinpcíp hry. Ako sa zbaviť ľudí aby ste po nich potom mohli žiadať hlas na milión dolárov? Hra vždy oplýva mnohými a neporovnateľnými charaktermi a dá sa vidieť, že sa dá dôjsť do finále mnohými spôsobmi. Je to úžasná prehliadka psychologickej vyspelosti jednotlivých ľudí a ako dokážu prispôsobiť svoju taktiku hre a hru sebe. Na atraktívnosti určite pridajú nádherné exteriéry v akých sa hra odohráva. A nakoniec, no v neposlednom rade, súťažou nás sprevádza výborný moderátor Jeff Probst, ktorý uchopil svoje pôsobenie veľmi jemne a vidno, že vie čo robí. ()

Parisée

Pamatuji si, že sérií téhle soutěže bylo více, přičemž každá se odehrávala v jiném koutě světa (Afrika, Austrálie) Nejvíc mne ale zaujala právě ta na pustém ostrově. Jsem idealista, ale kdesi v pozadí mé mysli tenkrát cosi brnkalo na romantickou strunu a la Robinson Crusoe. S odstupem bych se na to díval jistě zase jinak, ale tenkrát to byl zážitek. ()

hani94

Moc ráda jsem tuto soutěž sledovala. Sice jsem neviděla každý díl, ale jak jsem mohla, hned jsem na soutěž dívala. ()