Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

m0lL!sS

Bohužel jsem se příliš dobře nebavil a to i přes to, že filmy s určitým sportovním nádechem jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Ben Stiler v roli Whita potápí celou komedii do hlubin zapomnění. Avšak alespoň za Vince Vaugna a půvabnou Christine Taylorovou můžu dát hodně slabé tři hvězdičky. ()

aa12

Člověk se u toho fakt zasměje. Překvapilo mě že sebe Ben Stiller udělal totálního magora, ale zahrál to fakt dobře. Ale daleko více mě překvapilo když kamera zabrala třetího porotce a tam seděl Chuck Norris. ()

Mijagi

Spousta gagů je slabých nebo nedotažených, ale i tak těch dobrých zbývá ještě dost. Jednu hvězdu zaslouží určitě Ben Stiller. Jeho role egoistického a úchylného šéfa posilovny Globo Gym White Goodmana je tahounem celého filmu. Při scéně s pumpičkou nafouknutým rozkrokem jeho přiléhavých elasťáků jsem se dlouho válel smíchy na gauči a pohled na jeho účes a celkový vzhled mě rozesmával ještě na konci filmu. Druhou hvězdu zaslouží scénář za myšlenku posilovny Average Joe´s (v dabingu Normální chlapi), která se stává ostrovem uprostřed nepřátelské společnosti pro lidi, jimž by se v klasické posilovně minimálně vysmáli za jejich vzhled či chování. A nakonec je to právě tato parta, která je vnímána jako „klaďasové“ celého filmu, ano jsou to exoti, ale oproti „nabušencům“ z Globe Gym oduševnělí. Třetí hvězdu pak uděluji doplňkovým rolím v podobě Davida Hasselhofa, Chucka Norrise a několikanásobného vítěze Tour de France Lance Armstronga. Pokud máte chuť zavzpomínat na vybíjenou např. z hodiny tělocviku na základce (překvapilo mě, že my jsme jí hrávali podle jiných pravidel) nebo si prostě jen odpočinout po náročné práci či bujarém večírku, tak tuto komedii určitě doporučuji. ()

Lilien

super komédia, plná skvelých postáv či už Stillerov White Goodman s dofukujúcim penisom, či tréner O Hoouliham ktorý hoci kedy otvoril ústa, tak púšťal hlášky ktoré stoja zato a mnohý ďalší. Slušná porcia dobrej zábavy. ()

liberita

Spolu s Kokosmi na snehu je pre mňa Vybíjaná tým najlepším, čo zatiaľ spojenie "športová komédia" prinieslo. Samotný dej pritom pri nej nie je až tak dôležitý, pretože je vám aj tak jasné, ako sa to veľmi pravdepodobne skončí. Napriek tomu, má Vybíjaná čím prekvapiť, zaujať a hlavne pobaviť, či už cameami ("Eins, zwei, drei, Hasselhoff !" "Díky, Chucku Norrisi! "), inštruktážnym filmom, ktorý akoby sem prepašovali Simpsonovci, tréningom s náradím, konkurzom na roztlieskavačky či pirátom "ghar" Stevom. Ben Stiller v úlohe tupého nafúkanca Goodmana výborne pobavil, pri scénach s Christine Taylor vôbec nevidieť, že v skutočnosti sú manželmi. Veľkou výhodou Vybíjanej je aj, že sa nesnaží urputne dostať divákovi pod kožu ani byť vtipná v každej jednej scéne, ako to často preháňajú mnohé súčasné komédie. ()

jadran90

Tenhle film má koule. Nápad natočit film skládající se hlavně z kolektivní hry není vůbec špatný. Na začátku to je sice trochu nuda, ale od samotného šampionátu čas pěkně letí. Ben Stiller se zde opravdu vyřádil. Jeho role neškodného záporáka je příjemným zpestřením, i on si to evidentně užíval. Nejlepší byla jeho pumpička.:-D Vaughn vedle něho vypadá jako neslaný, nemastný kus masa. Skvěle jsem se pobavil u cameo rolí Hasselhoffa a Norrise, Lance Armstrong zase zapůsobil na city. Pestrost soupeřů taky potěšila (od skautek přes Němce až po kobry). Rozhodně vás to láká jít si vybíjenou taky zahrát, ale upřímně, takový trénink bych nechtěl. Ovšem bavil jsem se u něj slušně. Na druhou stranu na více nadprůměrné hodnocení tomu něco chybí. Finálový zápas je příliš protahovaný, asi za účelem dramatičnosti. Chyběly mi větší sympatie k vedlejším rolím nebo alespoň podpora hudby. Celé mi to přišlo jakési flegmatické, možná kvůli Vaughnovi. Hodnocení: 60% ()

hltlml

Jedna z nejlepších bláznivých "Stillerovin", která mě i po letech baví od začátku do konce. Postavy jsou příjemně bizardní (zvláště samotný Stiller jako White Goodman solí hlášky jak na běžícím páse) a společně vytvářejí praštěný, barevný příběh, který je sice ujetý, ale zároveň nepůsobí vyloženě nesmyslně. Jednoznačně jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec. ()

Kozy9

Ameriku cítiť na všetky strany. Debilnoimbecilný pibeh, nerdi vs vymätený nabúchanci, pekná baba, ktorá sa na konci zamiluje do hlavného protagonistu, lacné vtípky hraničiace s trápnosťou a to najhoršie: pasáže vzájomnej pdopory, tlieskania a poukazovania na súdržnosť amerických občanov. Pre mňa to bolo dosť zlé, aby to bolo plnohodnotná oddychovka. Z môjho pohľadu 50%. ()

TaNya_

Perfektní, perfektní... Jednoduše řečeno, opravdovej nářez, u kterýho se chechtáte od začátku do konce. Ben Stiller u mě dost stoupl - ne každej ze sebe dobrovolně dělá idiota. Pokud se mi zrovna nechce moc přemýšlet a potřebuju se pobavit, sáhnu rozhodně po Vybíjené. Vince to roztáčí na plný koule! ()

Knor

Dokonalá zábava, jednoduchá komedie s neuvěřitelnou kopou hlášek, šílených postav a šílenýho humoru. ()

topi80

Další z velmi vydařených dementních komedií, při kterých nemusíte řešit absolutně vůbec nic. Pár vypečených vtípků (zejména trénink) a nechybí pověstný závěrečný americký patos, kterému dodávají na síle turnajoví komentátoři ve stylu filmů o Rockym. A to všechno jen pro to, aby se zachránila tělocvična, jejíž osazenstvo je asi tak ve stejné formě jako osazenstvo nejzapadlejší knajpy provozované klubem důchodců. Taková bezstarostná podívaná, je-li vtipná, nemůže nikdy zklamat. ()

Shitonit

Tipická průměrná Vaughovadina, funguje to, posmějeme se, a vypadne to z kebule pět fteřin po závěrečným titulku. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)