Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

• Nový Zéland

Dodgeball: A True Underdog Story

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Skupina zkrachovalých existencí (pirát, roztleskávačka-muž, pololesba) se pokouší zachránit svou oblíbenou tělocvičnu. Pomoci jim v tom má vítězství na šampionátu ve vybíjené. Jenže nikdo z nich vybíjenou hrát neumí a to je výzva pro Patchese O´Houlihana. Invalidní šampión v tomto brutálním sportu vrhá po svých svěřencích francouzáky ("Kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči") a vysvětluje jim svou filozofii života ("Mě nikdo nenutí pít moje chcanky. Přesto je piju. Dost mi to chutná."). S takovou průpravou by se snad dal turnaj vyhrát, ale to by musel Chuck Norris dát palec nahoru, Hasselhoffův Blitzkieg zkolabovat v jasné šanci a dokonale krásný zloduch s nafukovacím penisem White Goodman nevyužít pravidla 113d) Americké asociace vybíjené.(10.6.2009)

Sportu zdar, vybíjené obzvláště... %-] . . . Crazy taškařice s lehce satirickým čňuchem, zavánějící potem a podobnými >spermoidními< odéry posiloven všehomíra... Jo jo, šport je šport, zvláště přicmrndne-li si nějaká ta pofiderně padlá >hvězda< tělocvičného světa! . . . Tak jo, není malých týmů, pozdravujte VŠECHNY cvíče i cvičky, Šuka Rorýse a príma kůl chlapy - a na féroffku pozor na bi(o)holky, způsobí vám NÁHLOU SMR(Š)Ť! ;o) - - - - - (Poprvé a naposledy přežito s lehkým nacamráním na noční kůlce 7.3.2011 (bohužel zas s vyblitým českým dablinkem), hodnocení zabitě 11733., komentář zde vypitý čtyřistaosmdesátýtřetí - 7.3.2011)(7.3.2011)

Klasická Stillerova bláznivá komédia, pre každého, kto má jeho štýl rád. Na túto komédiu som pozrel s tým, že vypnem mozog a budem jednoducho sledovať, pričom som sa celkom dobre bavil. Oproti iným lacným rádoby komédiám ma Vybíjaná predsa len niečo do seba. Samozrejme príbeh má pár zádrheľov, ale to všetko prekryjú skvele zahrané role so skvelými komediálnymi hercami. Verím , že nenáročný divák sa bude určite dobre baviť.(6.1.2015)

Po tomto filmu nebude už nikdy vybíjená jako dřív. MOV začal dokonce vést diskuzi zda nezačlenit vybíjenou na OH. Pozorovat jak jeden druhého vybíjí je asi nejlepší sportovní zážitek. I já hrál kdysi na základní škole tenhle královský sport holky v modrých trenclích a bílém tričku, my v červených a bílém tričku a mohlo se začít s "vybikou".Já byl jednou tak vybitej,že jsem nedohrál!! Po tomhle fillmu se mě zmocnila nutkavost vzít míč a jít do ulic vybíjet!!(29.8.2006)

má nejoblíbenější hra byla vzdycky vybíjená,,ale ta klasická,,,..protože to bylo proti všem... a nejlepší pocit, trefit nějakýho poseru z půlmetru do kedlubny, sledovat jak se kácí k zemi, a pak zachytit balón ještě než stačí dopadnout na zem, a se zvoláním "zachránil sem ti život" opakovat střelbu do bezvládnýho těla, slintajícího na žiněnku(20.9.2009)

• - Christine Taylor a Ben Stiller jsou manželé. Při natáčení tohoto snímku měli doma 18měsíční dceru. (don corleone)

• - Pro režiséra Rawsona Marshalla Thurbera je film celovečerním debutem a k jeho režii se dostal po tom, co jeden z producentů snímku Ben Stiller viděl jeho krátký film Terry Tate, Office Linebacker (2002), ve kterém představuje svůj způsob zvýšení pracovní morálky. (imro)

• - Když O'Houlihan (Rip Torn) trefí klíčem vyhublého muže, během jeho svíjení se na zemi je možné poznat, že se směje. (chleba24)