Reklama

Reklama

Vybíjená

  • Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)
Trailer

Obsahy(1)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (768)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Výborná komedie s dokonalým Benem Stillerem. Kdo se při sledování této komedie nezasměje ten snad ani nežije. Neviděl jsem tam Stillerovo "dvojce" Owena Wilsona, celkem se divím. Vypilování pravidel vybíjené do nejmenších detailů a z ní vytvořen masivně oblíbený sport. To může napadnout jen blázna, ale stojí to za to (ještě teďka se směju...). ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

"Normální chlapi mají na můj vkus poměrně složité dresy" - "Připadá mi to, jako bych se díval na video s Cher" --- Nevim jak vy, ale já si Vybíjenou budu pamatovat hlavně jako senzační parodii na řemeslo komentátora; opravdu jen houšť takových rolí pro Batemana! Mimoto taky víc podobně nahuštěných a výlučně GUMOVÝCH balonů (supr práce se zvuky po celej film), potažmo nezastavitelných Stillerů. Nebyl jsem příliš daleko od plnýho počtu. --- "Posranej Chuck Norris" ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Komedie stojící na tom, že drtivou většinu času zíráte s otevřenou...otevřenými ústy na to, co za úchylný narcistní výstup ještě dokáže Ben Stiller vykouzlit. U toho zbytku si říkáte, že Farrelly brothers mají pořádně vykutáleného kandidáta na osvojení, protože šikanovat partu degenů tak jako oni neumí nikdo a Mr. Thurber se jim dost zdárně snaží vyrovnat. No a pak je tu samozřejmě ještě Lance Armstrong, který vás svým kamenným výrazem zatluče do země, abyste si vzápětí uvědomili, že takhle dementního komentátora (ne Lance Armstronga;)) už jste určitě taky zažili. Zopár kultových scén (jako je ta s Chuckem Norrisem nebo Davidem Hasselhoffem) included a zábava zaručena, ale rozhodně ne pro každého, včetně mě. 60% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jo to bývávaly časy, kdy jsi mohl v „těláku“ někoho sejmout beztrestně do držky mičudou a ještě ti všichni gratulovali, jak jsi dobrý v této hře. Na základce jsem měl vybíjenou hodně rád, akorát tady měli dosti pozměněné pravidla. Nicméně prdel to byla i tak. Banda retardů co neumí ani chytnout míč (ze začátku) no a proti nim slizký Ben Stiller. Tohohle borce mám docela rád a tahle dosti netradiční role – to byl docela slušný úlet. Nicméně i zbytek osazenstva si nevedl vůbec špatně. Je tu hromada vtipných situací, hlášek i těžko zapomenutelných scén. Já se u toho pobavil a to jsem od toho čekal jen další trapnou podívanou…70% ()

H34D 

všechny recenze uživatele

"Thank you Chuck Norris"... Nemyslím, že lze Vybíjenou brát jako sportovní film typu Friday Night Lights apod, jde jen o takovou pohodovou béčkovou záležitost, scénář je slabší, občas se najdou nudnější místa, ale na druhou stranu taky pár slušnějších vtípků (David Hasselhoff), parádní Ben Stiller a překvapivě překvapivý a (lehce) promyšlený závěr... "Fucking Chuck Norris" 6/10 ()

Galerie (38)

Zajímavosti (28)

  • Dvě studia odmítla film natočit, než se ho chopili u FOXů, a to pouze za podmínky, že Ben Stiller (White Goodman) sníží svůj honorář pod milion amerických dolarů. Celý rozpočet nakonec činil 23 milionů. (don corleone)
  • Všimněte si, že při šampionátu má Goodmanův (Ben Stiller) tým různé názvy - jednou Globo Gym, podruhé Purple Cobras. (Tristaver)
  • Ben Stiller (White Goodman) zničil tři kamery, než natočil jeden záběr přesně tak, jak si představoval. (don corleone)

Související novinky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Reklama

Reklama