Reklama

Reklama

Vybíjená

  • Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)
Trailer

Obsahy(1)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (764)

ripo 

všechny recenze uživatele

Humoreska s niektorými výbornými hláškami a komediálnymi zábermi. Ben Stiller bol až preštylizovaná postava so slabším hereckým výkonom. Skôr povzbudili role z družstva Priemerného Joea. Tento film nikoho nenechá na pochybách, že sa jedná o púho-púhu jednoduchú zábavu pre večere plné studeného dažďa, alebo pre rodičov, ktorých deti sú práve na prázdninách .... ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

"Normální chlapi mají na můj vkus poměrně složité dresy" - "Připadá mi to, jako bych se díval na video s Cher" --- Nevim jak vy, ale já si Vybíjenou budu pamatovat hlavně jako senzační parodii na řemeslo komentátora; opravdu jen houšť takových rolí pro Batemana! Mimoto taky víc podobně nahuštěných a výlučně GUMOVÝCH balonů (supr práce se zvuky po celej film), potažmo nezastavitelných Stillerů. Nebyl jsem příliš daleko od plnýho počtu. --- "Posranej Chuck Norris" ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Sportu zdar, vybíjené obzvláště... %-] . . . Crazy taškařice s lehce satirickým čňuchem, zavánějící potem a podobnými >spermoidními< odéry posiloven všehomíra... Jo jo, šport je šport, zvláště přicmrndne-li si nějaká ta pofiderně padlá >hvězda< tělocvičného světa! . . . Tak jo, není malých týmů, pozdravujte VŠECHNY cvíče i cvičky, Šuka Rorýse a príma kůl chlapy - a na féroffku pozor na bi(o)holky, způsobí vám NÁHLOU SMR(Š)Ť! ;o) - - - - - (Poprvé a naposledy přežito s lehkým nacamráním na noční kůlce 7.3.2011 (bohužel zas s vyblitým českým dablinkem), hodnocení zabitě 11733., komentář zde vypitý čtyřistaosmdesátýtřetí - 7.3.2011) ()

Boogeyman 

všechny recenze uživatele

Takhle hodně a hlasitě jsem se hodně dlouho nezasmál! Ze začátku to vypadalo, že to nebude nic extra (prvních deset minut jsem se zasmál jen jednou "Ošklivost a obezita jsou geneticky získané vady, stejně jako plešatost nebo nekrofílie") ale pak se to rozjelo a já se pořád tlemil! Stiller zahrál svého magora uplně dokonale a ivšechny ostatní postavy jsou perfektní!A cameo Davida Haselhoffa a Chucka Norise taky nemá chyby! Rozhodně jedna z nejvtipnějších komedií, co jsem poslední dobou viděl!9/10 ()

Fabienne 

všechny recenze uživatele

Humor Bena Stillera mě stále poněkud míjí. U Zoolandra jsem nepostřehla (během prvních dvaceti minut než jsem ho vypla) ani jeden povedený vtip. Starsky a Hutch měli slušný potenciál, který zůstal nevyužit. Ve Vybíjené Ben Stiller jako narcistní, namakaný úchyl White někdy přehrává, místy je opravdu nechutný, ale právě to z něj činí nejvýraznější postavu filmu, kolem které se točí převážná většina dobrých vtipů. Další postavy jsou už jen variacemi na známé typy (ťulpas pod pantoflem, zamilovaný teenager...). Snad nejvíce mě potěšily camea Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise :) A přestože mi povrchní morality lezou krkem, od Lance Armstronga to zní malinko jinak... Vybíjená je povedená komedie. Ale ne pro mě. Ben Stiller se stále netrefil do mého vkusu, i když už to letělo opravdu blízko. Snad příště... ()

Galerie (38)

Zajímavosti (28)

  • Všimněte si, že při šampionátu má Goodmanův (Ben Stiller) tým různé názvy - jednou Globo Gym, podruhé Purple Cobras. (Tristaver)
  • Dodatečný tanec tlustého Goodmana (Ben Stiller) po závěrečných titulcích je reakcí na tehdy populární internetové video, v němž objemná černoška tančila stejným způsobem na píseň "Milkshake" od Kelis. (akisha)

Související novinky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Reklama

Reklama