Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse – DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

• Nový Zéland

Dodgeball: A True Underdog Story

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Podle mě je to díky úžasnýmu Benu Stillerovi, originalitě a mnoha a mnoha a mnoha vtipům a hláškám po Drž Hubu nejlepší komedie všech dob, kterou sice již znám nazpaměť, ale stejně mě vždy zaručeně rozesměje. "Vyhnete se klíči, vyhnete se míči" 100%(11.3.2012)

"Normální chlapi mají na můj vkus poměrně složité dresy" - "Připadá mi to, jako bych se díval na video s Cher" --- Nevim jak vy, ale já si Vybíjenou budu pamatovat hlavně jako senzační parodii na řemeslo komentátora; opravdu jen houšť takových rolí pro Batemana! Mimoto taky víc podobně nahuštěných a výlučně GUMOVÝCH balonů (supr práce se zvuky po celej film), potažmo nezastavitelných Stillerů. Nebyl jsem příliš daleko od plnýho počtu. --- "Posranej Chuck Norris"(10.1.2013)

Začátek filmu nevypadal vůbec jako komedie. Prvních deset, patnáct minut byla totální nuda, kde se nic nedělo, ale naštěstí se to rozjelo na můj požadovaný stupeň zábavy. Ono to je ve většině filmů zcela obráceně. Mnohokrát se právě to nejlepší narve hned na začátek a postupem času zábavička klesá, nebo se na určitém místě zasekne. Zde to bylo tak trochu naopak. Začátek nic moc a poté to postupně stoupalo do fáze koukatelnosti. Povedená komedie.(25.5.2013)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Main Title (04:00) ,2. Last Year (00:13) ,3. Martha (00:14) ,4. Cradle Out (00:19) ,5. Waouw-Yeah (00:14) ,6. Steve The Pirate (01:20) ,7. Who Wants To Buy This Place? (00:38) ,8. Globo Gym (01:49) ,9. 30 Days (00:40) ,10. You Had Me / Doughnut Torture (00:40) ,11. Penis Pump (00:35) ,12. Back At Joe's (00:27) ,13. Don't Crap Where You Eat (00:31) ,14. Dodgeball (01:22) ,15. Über-Americans Movie (02:43) ,16. Video Spying (01:01) ,17. Not Quite Boy Scourts (00:19) ,18. The Globo Purple Cobras Team (01:41) ,19. Threat (00:39) ,20. Patches O'Houlihan (01:23) ,21. 8 Years Of Soft Ball (01:01) ,22. Unicorns House (00:32) ,23. We Want You On The Team (0=.51) ,24. Gangsta Team (00:40) ,25. German Team (00:32) ,26. 1st March (02:16) ,27. Hasselhoff's Anger (01:11) ,28. Day 2: Salacious 16 (00:47) ,29. 2nd Match (02:30) ,30. Gordon Wins (00:35) ,31. Luck Of The Irish (00:20) ,32. Room Visitor (00:43) ,33. The Deal (01:25) ,35. Strange Love (00:56) ,36. Sad Pirate (00:51) ,37. Peter Is Gone (01:57) ,38. Cheerleaders Championship (00:24) ,39. Lance's Speech (00:29) ,40. The Jury Decision (02:52) ,41. For Patches (00:23) ,42. The Match (04:14) ,43. Sudden Death (04:31) ,44. 5 Million Dollars (01:06) ,45. A Good Ending (02:18),(13.5.2011)

BOMBA! Jedna z najlepších a najzábavnejších komédií aké som kedy videl. A čírou náhodou športová, čo je myslím si veľké plus, lebo podobných teen sarapatičiek typu Prci, prci... tu už bolo dosť. Zápletka je myslím si klasická, klaďasi, záporáci, a samozrejme veľkolepý zápas ochutený výbornými komentármi (jaj keby takto komentovali každý Hokej tak sa asi váľam od smiechu:D). Ben Stiller čoby White Goodman ma v tomto filme fakt dorazil, totiž to čo on v tomto filme stvára je také strelené až je to geniálne, nebudem tu vymenúvať všetky úchylky a gestá, toto jednoducho musíte vidieť! Rovnako ma potešila postava Petera La Fleur-a čoby majiteľa telocvične Average Joes a samozrejme aj ostatní členovia tímu (najzábavnejší je jednoznačne Pirát Steve:)) To však ešte nie je nič v porovnaní s ich trénerom Patchesom O Hullihanom, ktorého stvárnil Rip Torn. Až vtedy to začne byť poriadna sranda ("Au, to bolelo!"). Vybíjanej sa prakticky nedá čo vytknúť. Deväťdesiatdva minutová stopáž ubieha nesmierne príjemne, film nemá hluché miesto, jasné sú tam aj perverzné narážky, aj bláznivé momenty, je to šialené, strelené, crazy a neviem ešte čo všetko ale každopádne je to vtipné a vôbec nie trápne a tobôž nie nudné. A najviac potešia v krátkych momentoch prítomnosť mnohých známych ako napr. David Hasselhoff, Lance Armstrong a samozrejme nesmie chýbať ani Chuck Norris, veď čoby to bola za komédia bez Chucka Norrisa?:)(15.7.2010)

• Vince Vaughn

• - Christine Taylor a Ben Stiller jsou manželé. Při natáčení tohoto snímku měli doma 18měsíční dceru. (don corleone)

• - Tým Kober vychází ze známého komiksu "G.I. Joe", členové mají podobné logo na dresech a Kobry představovaly teroristickou organizaci, se kterou tým G.I. Joe bojoval. (don corleone)

• - Přibližně ve 42. minutě právnička srazí Whita (Ben Stiller) na zeď. Ten si o ni rozbije nos a na zdi zůstane krev. V dalším záběru je však zeď zcela čistá. (chleba24)