Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Výborná sportovní záležitost. A hlavně heslo "Když se vyhneš klíči, vyhneš se i míči."(21.7.2010)

Turnaj ve vybíjené? Soutěž mezi konkurenčními posilovnami? Z tohohle, že jde udělat film? Jde a setsakra zábavný. Vaughn a Stiller ždímou z originální zápletky co se dá a že se z ní dá vyždímat opravdu hodně. Už dlouho jsem se takhle nezasmál.(25.12.2006)

Skvělý Ben Stiller a vůbec tak ňák všichni to zahráli jak měli. Bezva gagy a vůbec celkově je tenhle film vtipnej např. David Hasselhoff jako idol Německého mužstva, porotce Chuck Norris atd. (počkejte až do konce titulků nebudete litovat) :-)(9.1.2005)

|| Scenár: Rawson Marshall Thurber | Hudba: Theodore Shapiro | Produkcia: Stuart Cornfeld, Ben Stiller | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Red Hour Productions | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 167,722,310 $ || Tak ako je "zluty" najobdivovanejšiou firmou v strednej Európe, tak isto aj Stiller je najfenomenálnejšiou a zároveň najnevysvetliteľnejšiou záhadou na komerčnú úspešnosť každého jeho projektu, do ktorého sa namočí. Možno to je len veľký dopit na debiliny. Občas som sa pristihol, že som sa dostal do záchvatu smiechu. Vtedy som mal pocit, že je to za 5, ale samozrejme, tej stupidity je tam až nad hlavu.(4.9.2012)

Kterak dobro a bisexualita zvítězily nad zlem, kultem těla, lesbismem a nenávistí.. Vybíjenou si dobře pamatuji z tělocviku, akorát že tehdy naše škola měla jen na jeden míč a občas jsme to prostřídali i se sportem suplujícím v tělocvičně práci uklízečky nesoucím jméno sedací fotbal (rychlostí se to asi blížilo naší Gambrinus lize). To v Americe, tam se sportuje na jiné úrovni. Purpurové kobry proti Normálním chlapům, svaly proti nenucené eleganci propadlých hrudníků, více míčů, větší prize money a při tréninku létající klíč číslo 32. Stiller si střihl narcistické hovado s obrovskou chutí, cameo L.Armstronga posunulo jinak klišovité "never give up" proslovy do zcela jiné roviny a ryšavý Ranger ve flanelce opět prokázal, že jeho demokratický hlas vždycky rozhoduje. Ne nadarmo se říká, že zatímco americký prezident má klíč od jaderného kufříku, tak Chuck Norris má klíč od amerického prezidenta. A málem bych zapomněl: „Heil Hasselhoff!“(7.3.2011)

• - Ben Stiller zničil tři kamery, aby natočil jeden záběr přesně tak, jak si představoval. (don corleone)

• - Po Zoolanderovi a Starsky a Hutch je to pro Stillera třetí spolupráce s Vaughnem. (imro)

• - Dodatečný tanec tlustého Stillera po závěrečných titulcích je reakcí na rozšířené internetové video, kde objemná černoška tančí stejným způsobem na píseň Milkshake od Kelis. (akisha)