Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Tentokrát se to Frat packu nepovedlo na stoprocent, oproti Nesvatbovým a Starsky and Hutch postrádá Dodgeball... vlastně ani nevím co přesně - víc Bena Stillera, trošku víc uměřenosti? Možná můj osobní dojem, přijde mi to už moc crazy - což byli samozřejmě Wedding crashers a Starsky taky, ale ti si neustále udržovali jakési zadní vrátka zpátky do reálného světa... Každopádně, smál jsem se slušně, žádný propadák se nekonal a já tuhletu partičku Amíků nepřestal mít rád. Na druhou stranu už by mohli vyzkoušet něco jiného. Mimochodem, přestože bylo vystoupení Lance Armstronga scénáristický trapas par excellence, sám Lance působil před kamerou docela sebejistě. HASSELHOFF!!! 60%(30.6.2006)

Sportu zdar, vybíjené obzvláště... %-] . . . Crazy taškařice s lehce satirickým čňuchem, zavánějící potem a podobnými >spermoidními< odéry posiloven všehomíra... Jo jo, šport je šport, zvláště přicmrndne-li si nějaká ta pofiderně padlá >hvězda< tělocvičného světa! . . . Tak jo, není malých týmů, pozdravujte VŠECHNY cvíče i cvičky, Šuka Rorýse a príma kůl chlapy - a na féroffku pozor na bi(o)holky, způsobí vám NÁHLOU SMR(Š)Ť! ;o) - - - - - (Poprvé a naposledy přežito s lehkým nacamráním na noční kůlce 7.3.2011 (bohužel zas s vyblitým českým dablinkem), hodnocení zabitě 11733., komentář zde vypitý čtyřistaosmdesátýtřetí - 7.3.2011)(7.3.2011)

Humoreska s niektorými výbornými hláškami a komediálnymi zábermi. Ben Stiller bol až preštylizovaná postava so slabším hereckým výkonom. Skôr povzbudili role z družstva Priemerného Joea. Tento film nikoho nenechá na pochybách, že sa jedná o púho-púhu jednoduchú zábavu pre večere plné studeného dažďa, alebo pre rodičov, ktorých deti sú práve na prázdninách ....(26.7.2005)

Přísahám na svaté ostatky Davida Hasselhoffa, že kdyby se ještě více zapracovalo na scenáři, tedy kdyby spousta slibně načatých scén bylo vtipněji vypointovaných, že bych tu čtvrtou* přihodil. Daleko k ní nebylo, především díky několika kousavým pohledům na kult těla, vládnoucího ve Státech, pár vtipných cameo rolí (Lance Armstrong rulez!) a ukázkovému blbovi Benu Stillerovi. Jenom nechápu, co je pro jiné tak zajímavého na fádním hereckém projevu Vince Vaughna.(29.10.2005)

"Normální chlapi mají na můj vkus poměrně složité dresy" - "Připadá mi to, jako bych se díval na video s Cher" --- Nevim jak vy, ale já si Vybíjenou budu pamatovat hlavně jako senzační parodii na řemeslo komentátora; opravdu jen houšť takových rolí pro Batemana! Mimoto taky víc podobně nahuštěných a výlučně GUMOVÝCH balonů (supr práce se zvuky po celej film), potažmo nezastavitelných Stillerů. Nebyl jsem příliš daleko od plnýho počtu. --- "Posranej Chuck Norris"(10.1.2013)