Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Humor Bena Stillera mě stále poněkud míjí. U Zoolandra jsem nepostřehla (během prvních dvaceti minut než jsem ho vypla) ani jeden povedený vtip. Starsky a Hutch měli slušný potenciál, který zůstal nevyužit. Ve Vybíjené Ben Stiller jako narcistní, namakaný úchyl White někdy přehrává, místy je opravdu nechutný, ale právě to z něj činí nejvýraznější postavu filmu, kolem které se točí převážná většina dobrých vtipů. Další postavy jsou už jen variacemi na známé typy (ťulpas pod pantoflem, zamilovaný teenager...). Snad nejvíce mě potěšily camea Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise :) A přestože mi povrchní morality lezou krkem, od Lance Armstronga to zní malinko jinak... Vybíjená je povedená komedie. Ale ne pro mě. Ben Stiller se stále netrefil do mého vkusu, i když už to letělo opravdu blízko. Snad příště...(11.1.2006)

Sportu zdar, vybíjené obzvláště... %-] . . . Crazy taškařice s lehce satirickým čňuchem, zavánějící potem a podobnými >spermoidními< odéry posiloven všehomíra... Jo jo, šport je šport, zvláště přicmrndne-li si nějaká ta pofiderně padlá >hvězda< tělocvičného světa! . . . Tak jo, není malých týmů, pozdravujte VŠECHNY cvíče i cvičky, Šuka Rorýse a príma kůl chlapy - a na féroffku pozor na bi(o)holky, způsobí vám NÁHLOU SMR(Š)Ť! ;o) - - - - - (Poprvé a naposledy přežito s lehkým nacamráním na noční kůlce 7.3.2011 (bohužel zas s vyblitým českým dablinkem), hodnocení zabitě 11733., komentář zde vypitý čtyřistaosmdesátýtřetí - 7.3.2011)(7.3.2011)

má nejoblíbenější hra byla vzdycky vybíjená,,ale ta klasická,,,..protože to bylo proti všem... a nejlepší pocit, trefit nějakýho poseru z půlmetru do kedlubny, sledovat jak se kácí k zemi, a pak zachytit balón ještě než stačí dopadnout na zem, a se zvoláním "zachránil sem ti život" opakovat střelbu do bezvládnýho těla, slintajícího na žiněnku(20.9.2009)

Vince Vaughna začínám mít čím dál tím víc radši. Když už nic jiného, tak jsem vždycky u vytržení z jeho nezastavitelné pusy a jeho nevyčerpatelné energie. Tehnle film mě ale překvapil i, sice tradiční, ale v jiném kabátu podanou, sportovní zápletkou. Velmi solidní oddechovka! P.S.: Výborným zpestřením byly miniroličky Chucka Norrise, Lance Armstronga a Davida Hasselhoffa. :)(24.4.2006)

"Normální chlapi mají na můj vkus poměrně složité dresy" - "Připadá mi to, jako bych se díval na video s Cher" --- Nevim jak vy, ale já si Vybíjenou budu pamatovat hlavně jako senzační parodii na řemeslo komentátora; opravdu jen houšť takových rolí pro Batemana! Mimoto taky víc podobně nahuštěných a výlučně GUMOVÝCH balonů (supr práce se zvuky po celej film), potažmo nezastavitelných Stillerů. Nebyl jsem příliš daleko od plnýho počtu. --- "Posranej Chuck Norris"(10.1.2013)

• Justin Long

• - Když po Justinovi Long hodil trenér při tréninku první hasák, rozseknul mu obočí. Byly sice odlité z gumy, ale ten první byl o něco tvrdší. (don corleone)

• - Nejtěžší bylo prý natočení záběrů, kde herci couvají a vyhýbají se zásahu, když věděli, že je balón podle scénáře trefí. (don corleone)

• - Ve scéně, kdy odjíždí White Goodman (Ben Stiller) na skůtru a ukazuje na dvojici prostředníček, je v zrcátku skůtru vidět kameraman. (chleba24)